Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie - Różany weekend w Rosarium

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie - Różany weekend w Rosarium

Anda 18:42, 24 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Warmia napisał(a)


Ewcia, to raj dla Ciebie. Musisz w przyszłym roku przyjechać. Ja dostałam oczopląsu i na koniec już nie wiedziałam, którą mam wziąć. Chciałam History, ale już nie było Muszę poczekać do jesieni.


Czyli musiałabym przyjechać autem Ani samolot ani pociąg nie wchodzą w grę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Warmia 18:45, 24 lip 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anda napisał(a)
Nie widzę na fotkach angielek? Nie mieli ich?


Ewcia wydaje mi się, że były, ale ich było tyle, że ja sfotografowałam te, które podobały mi się najbardziej. Może dziewczyny wstawią jeszcze inne.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 18:45, 24 lip 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anda napisał(a)


Czyli musiałabym przyjechać autem Ani samolot ani pociąg nie wchodzą w grę


I to dużym
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Zagajanka 20:08, 24 lip 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Anda napisał(a)
Nie widzę na fotkach angielek? Nie mieli ich?

Rosarium hoduje róże Kordesa, Tantau i trochę odmian Meilanda oraz róze historyczne. Angielki i np roże z serii Parfuma Kordesa są kupowane już gotowe (z gołym korzeniem) i tylko sprzedawane: ponoć licencja Austina jest bardzo droga, wiec sami angielek nie szczepią.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 20:11, 24 lip 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Warmia napisał(a)


Dla mnie też zabrakło. To znam już winowajczynię

Dziewczyny, tak jak napisałam u Agnieszki: za parkingiem w polu stały namioty z kolejnymi donicami, a za namiotami były wieeelkie rzędy róż w donicach, wśród których była też w nadmiarze History. Chyba tam nie dotarłyście...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Madzenka 20:13, 24 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wendy79 napisał(a)


No i już jestem pewna kto wykupił mi History


Na tyłach stały jeszcze dziesiatki sadzonek i to ładniejszych niz zakupione. Odkryliśmy to z Janą gdy zapakowałyśmy nasze zakupy do bagaznika
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Anda 20:13, 24 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Zagajanka napisał(a)

Rosarium hoduje róże Kordesa, Tantau i trochę odmian Meilanda oraz róze historyczne. Angielki i np roże z serii Parfuma Kordesa są kupowane już gotowe (z gołym korzeniem) i tylko sprzedawane: ponoć licencja Austina jest bardzo droga, wiec sami angielek nie szczepią.


Czyli tak samo jak tutaj. Coraz mniej hodowców szczepi angielki.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Madzenka 20:14, 24 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Warmia napisał(a)


Ewcia, to raj dla Ciebie. Musisz w przyszłym roku przyjechać. Ja dostałam oczopląsu i na koniec już nie wiedziałam, którą mam wziąć. Chciałam History, ale już nie było Muszę poczekać do jesieni.


Dzown do nich, stało jeszcze pełno donic
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Warmia 20:16, 24 lip 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Zagajanka napisał(a)

Rosarium hoduje róże Kordesa, Tantau i trochę odmian Meilanda oraz róze historyczne. Angielki i np roże z serii Parfuma Kordesa są kupowane już gotowe (z gołym korzeniem) i tylko sprzedawane: ponoć licencja Austina jest bardzo droga, wiec sami angielek nie szczepią.


To tego nie wiedziałam. To dlatego seria Parfuma miała taką wysoką cenę.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 20:19, 24 lip 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Madzenka napisał(a)


Dzown do nich, stało jeszcze pełno donic


Jutro zadzwonię. Może się jeszcze załapię.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies