Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na końcu świata- Dominika

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na końcu świata- Dominika

Dominika 09:44, 07 cze 2011


Dołączył: 24 maj 2011
Posty: 92
Kupiłam też dwa wrzośce. Pani w sklepie powiedziała, że one już przekwitły a jak zapytałam czy dużo kwiatków miały to powiedziała, że wrzośce słabiej kwitną od wrzosów. A kiedy zapytałam jakie kolory wrzosów mają to powiedziała, że one nie kwitną. I weź tu człowieka zrozum
____________________
Ogród jest jak człowiek, musi mieć w sobie "to coś"... Ogród na końcu świata
Dominika 09:46, 07 cze 2011


Dołączył: 24 maj 2011
Posty: 92
Dziś zawiozę do domu roślinki i zrobię fotki oczka bo mama dzwoniła i chwaliła się, że wodę leje już
____________________
Ogród jest jak człowiek, musi mieć w sobie "to coś"... Ogród na końcu świata
monteverde 11:58, 08 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Hej Dominika, oczko fajnie się zapowiada, tylko tą budowlę z tyłu będziecie musieli zaslonić,truskaweczki apetycznie wyglądają, nie ma to jak swoje) ta pani ze sklepu jest nie douczona, popatrz na zdjęcia z Ogrodowiska odnośnie wrzośców, są lepsze od wrzosów bo tak nie przemarzaja a kwiaty też maja super, a tutaj masz link do swojej irgi, pooglądaj i poczytaj, będzie trochę gęsto) http://www.ogrod-gardener.pl/1/5/6/irga_cotoneaster.php
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Dominika 17:45, 08 cze 2011


Dołączył: 24 maj 2011
Posty: 92
monteverde napisał(a)
Hej Dominika, oczko fajnie się zapowiada, tylko tą budowlę z tyłu będziecie musieli zaslonić

Ten stary spichlerz w pierwszej koncepcji miał być obsadzony winobluszczem ale tato wymóżdżył, że zrobi przed nim garaż a przed garażem będzie dębowy płot a przed płotem, wzdłóż tuje będą
____________________
Ogród jest jak człowiek, musi mieć w sobie "to coś"... Ogród na końcu świata
Dominika 18:15, 08 cze 2011


Dołączył: 24 maj 2011
Posty: 92
No i zdjęcia wody
Jak już folia (choć w dotyku to bardziej jak guma ) się ładnie ułoży to się wodę wypompuje, będziemy kamieniami wykładać, docinać folię i jeszcze raz zalewać wodą tak już na stałe. Jak ja się cieszę
____________________
Ogród jest jak człowiek, musi mieć w sobie "to coś"... Ogród na końcu świata
Sebek 19:20, 08 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No już jest suuper
Ale będzie plum, plum, hihi
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 02:04, 09 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
za dużo tylko nie wytnijcie, kamieniami obłożyć lepiej, a w ogrodzie musi rządzić jedna osoba , bo inaczej wyjdzie misz-masz)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Dominika 07:09, 09 cze 2011


Dołączył: 24 maj 2011
Posty: 92
W ogrodzie każdy ma swoje zajęcia. Ja jestem od szukania roślin i ich kupowania i potem razem z mamą sadzimy, robimy rabaty a tato od spraw technicznych typu założenie całej instalacji żeby mały wodospadzik był przy oczku Ale ogólnie decyzje podejmuje mama
____________________
Ogród jest jak człowiek, musi mieć w sobie "to coś"... Ogród na końcu świata
Dominika 07:14, 09 cze 2011


Dołączył: 24 maj 2011
Posty: 92
Zrobiłam kolejne zakupy roślinek ale... boję się w jakim stanie one przyjdą pocztą. Musiałam kupić na allegro bo nie mam innego dostępu do ciekawych odmian host a żurawek nigdzie w sklepie nie było Będzie taka niespodzianka dla mamy bo nic jej nie mówiłam, że jeszcze coś kupiłam
____________________
Ogród jest jak człowiek, musi mieć w sobie "to coś"... Ogród na końcu świata
mysza 10:23, 09 cze 2011

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Dominiko jestem bardzo ciekawa dalszych prac przy oczku , u mnie na razie tylko wykopana dziura i powoli zarasta chwastami więc musimy jak najszybciej przy odrobinie wolnego czasu zabrać się za robotę przy nim .Też zdecydujemy się na tę folię , oglądałam ją na targach , to coś jak guma mnie skojarzyło się z dętką .Jest chyba ciężka , czy nie mieliście problemów przy jej układaniu ze względu na jej wagę ?
____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies