Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Święto Traw Wojsławice 25 wrzesnia 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Święto Traw Wojsławice 25 wrzesnia 2016

Luki 22:58, 25 wrz 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ja również wszystkim dziękuję za wspaniały dzień, Marzenka zamówiła pogodę modelową, a towarzystwo dopisało wyborne
Następnym razem to nie żadne restauracje tylko wałówa w plecaki, kocyk i piknik wśród roślin na trawce, nie wiem dlaczego nikt na to nie wpadł wcześniej
Za to tym razem udało się zwiedzić Arboretum wycieczką w całości i wymieniać spostrzeżenia. Cieszę się bardzo, że mogłem z wszystkimi dzisiaj tam być
Zdjęcia jutro
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
kamila66 23:06, 25 wrz 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Następnym razem muszę wziąć chłopaków. Po powrocie dowiedziałam się, że mój syn z M omawiali kwestię rodzeństwa, w planach jest siostrzyczka Alicja i braciszek Tymek Ciekawe kto im je urodzi
Łukasz nie zapomnij o swoim pomyśle w przyszłym roku dobry jest
C
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Sebek 23:08, 25 wrz 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wieloszka napisał(a)
Dziękuję wszystkim za przemiłe spotkanie
Skoro dziewczyny prześcigają się w fotkach, to z czystym sumieniem moje zapodam jutro


Ja również

Dziękuję wszystkim za dawkę pozytywnej energii i super dzień Miło było Was znów widzieć w jak zwykle świetnej formie
Co prawda niektórzy powinni dostać nagane do dzienniczka brak niebieskich części garderoby, ale... wpisze Wam to do akt później
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Konstancja30 23:24, 25 wrz 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
gdy dotarłam do domu - Admetka dziękuje - na wątku w stu paru postach wielu z Was już zdążyło podzielić się emocjami ... bez herbaty i nie w domowych kapciach bo na takie tam nie było przecież czasu wróciłam do Wojsławic ... oglądam i czytam ... i

... Wojsławice są niewiarygodnie pięknym miejscem ... widziałam ten, któryś tam zapewne cud świata po raz pierwszy ... jeszcze nie poukładałam sobie co mnie zachwyciło bardziej .. bogactwo bylin i traw w indywidualnych kompozycjach czy ich monumentalne niejednokrotnie nasadzenia bez litości rzucające na kolana ... nie wiem, na którym to kilometrze dowiedziałam się, że mój ulubiony miskant nie jest tym za jakiego to go uważałam ... a ten, którym on jest nazywa się tak, że nie zapamiętałam ... w sumie to może i nie ważne (uchyliłam się od lecących na monitor słodkich pełnych oburzenia spojrzeń ogrodniczek perfekcjonistek ) bo ...

... choć to co stworzył człowiek a natura przyjęła na bogatych rabatach i w szpalerach wojsławickiego zielonego raju jest dziełem niezapomnianym to dziś ... przy ich święcie dla mnie pozostało jednak na drugim planie ... spokojnie to sobie oświadczam albowiem sprytnie powyżej wyczerpałam mam nadzieję pokłady ewentualnego oburzenia ... dla mnie dziś wygrał człowiek ... wielu człowieków konkretnie ... bo to co mają w sobie pasjonaci ogrodniczkowania to wartość absolutnie nadrzędna ... jesteście wspaniali i dziękuję każdemu z osobna i wszystkim razem, że mogłam sobie z Wami dziś pobyć ... ,,,

energia ... humor i to COŚ bezcenne ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 23:28, 25 wrz 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
piknik ... a to takie proste i idealne rozwiązanie ! ...

Sebuś a dżins siem liczy ... bo ja się obawiam, ze nie mam już miejsca w dzienniczku ... ???
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Rench 23:48, 25 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Dzięki za fotorelację
Z jednej strony,dobrze że nie mogłam jechać,bo było tyle kuszących stoisk....
A z drugiej,szkoda że mnie tam z Wami nie było,dla samego bycia
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
kasja83 07:26, 26 wrz 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
kamila66 napisał(a)
Następnym razem muszę wziąć chłopaków. Po powrocie dowiedziałam się, że mój syn z M omawiali kwestię rodzeństwa, w planach jest siostrzyczka Alicja i braciszek Tymek Ciekawe kto im je urodzi
Łukasz nie zapomnij o swoim pomyśle w przyszłym roku dobry jest
C

i zostaw tu chłopów samych w domu
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 07:27, 26 wrz 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Madzenka napisał(a)


Miała koturny!!! I nikt jej nie wierzył, ze boso ma 176 cm!

Ja to na następnym spotkaniu będę się ustawiać tylko obok Renaty-u mnie bez oszukaństwa 180cm w skarpetkach
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 07:29, 26 wrz 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Pięknie ofociliście okolicę-szkoda, że nie udało mi się zwiedzić z Wami Arbotreum w całości. Jak się potem dowiedziałam-więcej zobaczyli mój eM z dzieciakami
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
siakowa 07:50, 26 wrz 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
kasja83 napisał(a)

Ja to na następnym spotkaniu będę się ustawiać tylko obok Renaty-u mnie bez oszukaństwa 180cm w skarpetkach


ja niekoniecznie pod pachą by mi było akurat
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies