Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Święto Traw Wojsławice 25 wrzesnia 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Święto Traw Wojsławice 25 wrzesnia 2016

jankosia 14:52, 27 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Ostatnia jak zwykle Kochani, fajnie spędziłam niedzielę. Do ostatniej chwili nie byłam pewna czy dojadę, jak dojadę i z kim, ale wszystko dobrze się skończyło. Niektóre buzie były mi znane, inne widziałam pierwszy raz, ale i tak (wybaczcie) mało kogo kojarzę wątkami, prędzej po nicku albo po tym, co kto ma w ogrodzie No dobra, Madżenkę poznałam od razu z daleka... a po kwadransie przyszła ta druga, prawdziwa Madżenka więc... no nie nadaję się
Fotki wrzucę tylko symbolicznie, bo wszystko już w zasadzie zostało pokazane, a ja dopiero wczoraj je zrzuciłam i nawet pierwszej selekcji nie mają za sobą Zresztą, zdjęcia i tak robiłam głównie na bylinówkach i trawiszczach, bo starsze części arboretum znam dobrze i mam je obfocone ze wszystkich stron- staram się być tam przynajmniej dwa razy do roku. Przez te tłumy na festiwalu będę musiała zresztą znowu wrócić na zdjęcia
Wszyscy jesteście fajni i otwarci a forumowe spotkania są lepsze niż lektury wątków. Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że wątki jakoś tak umilają czas między jednym spotkaniem a drugim Ale co ja tam mogę wiedzieć jako bezwątkowiec -przyjdę, poględzę, przywitam się i znikam kiedy mi pasuje Ale na żywo zawsze chętnie się spotkam

Fajnie było się zobaczyć i do następnego







____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
lojalna_ 14:56, 27 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jankosia pisałam ostatnio ze chciałam Cie poznac i u mnie z Toba było tak jak u Ciebie z Marzenka .....nie znalazłam Cie a potem z opisu czytam ze na fotce stoisz koło mnie buziam wirtualnie ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
bleebla 19:51, 27 wrz 2016


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Dziękuję wszystkim za mile spędzony czas. Jak zawsze świetnie się bawiłam w Waszym towarzystwie.
Zdjęcie mam tylko jedno
____________________
Aga - Mała eLeczka
Madzenka 20:26, 27 wrz 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jankosia Ty jesteś juz znana ze spotkań, ja Cię rozpoznałam od razu

A co do siostry - młodszej o 10 lat bliźniaczki, 10 cm niższej i dwa rozmiary mniejszej - nie tylko Ty masz problem
Juz kiedyś dywagowaliśmy, czy to nie jakiś skok w bok mojego taty
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 09:47, 29 wrz 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Madzenka napisał(a)
Jankosia Ty jesteś juz znana ze spotkań, ja Cię rozpoznałam od razu

A co do siostry - młodszej o 10 lat bliźniaczki, 10 cm niższej i dwa rozmiary mniejszej - nie tylko Ty masz problem
Juz kiedyś dywagowaliśmy, czy to nie jakiś skok w bok mojego taty


Ja też zaliczam się do tego grona.... a teraz na fotach stwierdziłam, że widzę potencjalny kolejny skok Twojego Taty ....

Wniosek jest jeden.. na forum są same ślicznoty jakby to powiedział Muminek
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Makao_J 13:16, 29 wrz 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Jedyne co mi pozostaje to wyć z żalu że to tak daleko i nie mogłam być. Kiermasz cudnie zaopatrzony. Domyślam się że obkupiłabym się niesamowicie. Faktycznie EXPO to porażka w porównaniu z tym co tu widzę. Szkoda że większość z tych roślin to jedynie przez neta mogę kupić.

A więc pozostaje mi wyć aaauuuu!!!
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
nawigatorka 14:15, 29 wrz 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Makao_J napisał(a)
Jedyne co mi pozostaje to wyć z żalu że to tak daleko i nie mogłam być. Kiermasz cudnie zaopatrzony. Domyślam się że obkupiłabym się niesamowicie. Faktycznie EXPO to porażka w porównaniu z tym co tu widzę. Szkoda że większość z tych roślin to jedynie przez neta mogę kupić.

A więc pozostaje mi wyć aaauuuu!!!
ale Tomek czy Marta Finka wysyłają swoje rosliny a a kszosc Ogrodowiskowym zakupów u nich poczynione pewnie.także jest wyjście.a Wojsławice warto odwiedzić przy okazji
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kasya 14:42, 29 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41803
co fotka to ladniejsza....
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
blyxa 15:03, 29 wrz 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Przyszłam za newsem na FB - ależ fajnie Was pooglądać
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
elka_ 15:27, 03 paź 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Ale fajne spotkanie miałyście w cudownej scenerii
Zdjęcia bardzo zachęcające aby się tam wybrać
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies