Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

AngelikaX 21:56, 23 paź 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Katarzyna13 napisał(a)
Andżeliko ślicznie u ciebie. Cieszę się że założyłaś swój wątek. Jeżeli pozwolisz to będę zaglądać do ciebie. Pozdrawiam



Dziękuję Kasiu, oczywiście zapraszam wpadaj jak najczęściej
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
22:00, 23 paź 2016
AngelikaX napisał(a)
Justyno te kule są cisowe wiosną na tej rabacie zakwitną pierwszy raz czosnki ozdobne, czekam niecierpliwie...


nawet może lepiej ze cisowe przynajmniej nie chorują na grzyby większa pewność ze będą ładne i zdrowe

czosnki sadziłam w zeszłym roku ...wiosna widok był taki sobie ...tez czekam z niecierpliwością na ich rozmnożenie ..bo im wiecej tym lepiej ...akurat z cebulowymi tak jest
AngelikaX 22:08, 23 paź 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
zapraszam na więcej

Taras








____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 22:14, 23 paź 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Justyno masz rację cisowe mniej problemowe
A czosnki sadzilam wcześniej od frontu przy żurawiu i dla mnie super efekt był wiosną
Na cebulowe bardzo zachorowałam w związku z czym w lawendowej rabacie mam ponad 200sztuk i kolejny rok poszły w ruch też... tulipanowe, dosadziłam w jednym gaiku brzozowym przy stipach różową odmianę Ballade, na próbę zobaczymy co wyjdzie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 22:25, 23 paź 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Tarasu ciąg dalszy...






widok na kolejną rabatę z tarasu, z tyłu zadaszona piaskownica dla dzieci



zejście z tarasu







____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
as226 01:58, 24 paź 2016


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Piękny ogród, zaznaczam
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Tess 04:26, 24 paź 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Fiu, fiu)) Pięknie! A trawnik - pierwszy sort.
Gratuluję - dobra robota.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
AngelikaX 08:02, 24 paź 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Dzięki dziewczyny oczywiście zapraszam - zaglądajcie

Trawnik jest meeeeeega mięciutki, dywanowy dosłownie jak shaggy. Zawsze mi się taki marzył

____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 08:19, 24 paź 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Przy tarasie




dodatkowy placyk przy tarasie wiosną miejsce stolika z krzesłami, w sezonie letnim stoi tu basen.





za rabatą ze świerkami jest drugi wjazd - z tyłu działki









____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 08:41, 24 paź 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209







tą rabatę planuję na wiosnę nieco zmienić - po pierwszej zimie wypadły wszystkie żurawki Citronele (lewa strona za klonem) coś im zjadło korzenie, padła też część tych zielono-brązowych. Ogólnie na wiosnę nic się tu nie dzieje. Chciałabym dodać coś kwitnącego tak aby w kwietniu kiedy już sezon rusza cieszyła oczy zwłaszcza, że jest blisko tarasu.

Założenie: ma być bardzo elegancko - kwiaty w kolorach bieli, różu i fioletu po czerń (tej kolorystyki staram się trzymać w kwestii kwiatowej w całym ogrodzie )

Mam nadzieję, że pomożecie


____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies