Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

AngelikaX 16:54, 25 paź 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Asia poszło na priv - trawnik jest z rolki

Zrywałaś darń łopatą????!!!! Kilkaset metrów? O jaaaa.... my po zbieraniu rolek starej "ściętej" maszyną taka jak mają plantatorzy traw z rolek mieliśmy co robić. Podziwiam Cię!
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
nawigatorka 19:42, 25 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
AngelikaX napisał(a)
Asia poszło na priv - trawnik jest z rolki

Zrywałaś darń łopatą????!!!! Kilkaset metrów? O jaaaa.... my po zbieraniu rolek starej "ściętej" maszyną taka jak mają plantatorzy traw z rolek mieliśmy co robić. Podziwiam Cię!
dzieki.jak trzeba to się zrobi ja przekopuję na głębokość łopaty,pozostawiam do wyschnięcia jesli jest czas i potrzeba a pózniej wytrzepuje ziemie z kęp darni i juz.choc przyznam ze to najgorsza chyba z ogrodowych prac
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
AngelikaX 20:39, 25 paź 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Najgorsza z najgorszych a Ty piszesz o tym jak byś zaledwie parzyła herbatę i najlepsze to na końcu "... i już"
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AniMa 12:51, 26 paź 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Przytuptałam tu od Asi Navi...
Jeszcze zbieram szczękę - masz to co mi się podoba kulki, trawy i brzozy. Już Cię spinowałam Wątek zaznaczyłam...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AngelikaX 13:42, 26 paź 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Cześć Ania miło że wpadłaś i zapraszam jak najczęściej

mamy podobny gust widocznie
Wykukałam że Twój się tworzy W każdym razie gdybyś potrzebowała namiary na kule ale cisowe to służę namiarem ale to byś musiała być w okolicach Poznania, troszkę daleko od Ciebie cenowo ok np. za te dwie duże zapłaciłam po 80zł, może nie były idealne, trzeba było pokorygować ale teraz wyglądają całkiem całkiem


____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
lojalna_ 13:52, 26 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Angeliki takie dojrzałe masz wszystko wysmakowane ....cały czas sie gapie z otwarta buzia )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
AniMa 14:08, 26 paź 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
AngelikaX napisał(a)
Cześć Ania miło że wpadłaś i zapraszam jak najczęściej

mamy podobny gust widocznie
Wykukałam że Twój się tworzy W każdym razie gdybyś potrzebowała namiary na kule ale cisowe to służę namiarem ale to byś musiała być w okolicach Poznania, troszkę daleko od Ciebie cenowo ok np. za te dwie duże zapłaciłam po 80zł, może nie były idealne, trzeba było pokorygować ale teraz wyglądają całkiem całkiem


Teraz już rzadziej jeżdżę w kierunku Leszna, ale po takie kule warto. Na wiosnę będę się uśmiechać
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AngelikaX 14:08, 26 paź 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209


dziękować


Ty z otwartą buzią siedzisz a ja właśnie patrząc co u Ciebie zbieram szczenę z podłogi

podoba mi się wszystko i grafitowy płotek i palenisko, trawy w donicach... donice też i czosnki.... kurcze a już miałam w tym roku nie sadzić z cebulowych


ps. Dynia też boska - malowałaś sama?
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 14:11, 26 paź 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
u mnie tylko takie maleńkie po ogrodzie biegały


____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 14:12, 26 paź 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
AniMa napisał(a)

Teraz już rzadziej jeżdżę w kierunku Leszna, ale po takie kule warto. Na wiosnę będę się uśmiechać


zapraszam
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies