Gdzie jesteś » Forum » Meble ogrodowe » Ławka w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ławka w ogrodzie

Pszczelarnia 14:21, 26 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Karola, namierzyłam też w Polsce całkiem niedaleko mnie punkt dystrybucji tej (i innych) ławki. Przyjdzie czas i na nią.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
ogryzek 15:41, 26 lip 2012

Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 4
A co sądzicie o takich ławkach?
Pszczelarnia 15:49, 26 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Miejskie, parkowe, spacerowe.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
popcorn 16:25, 26 lip 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pszczelarnia napisał(a)
Karola, namierzyłam też w Polsce całkiem niedaleko mnie punkt dystrybucji tej (i innych) ławki. Przyjdzie czas i na nią.


Super!
____________________
Mój nowy ogródek
KosiarkiAllegro 16:27, 26 lip 2012

Dołączył: 28 cze 2012
Posty: 22
Ale mi tak naprawdę nie podobają się te powyższe i wtakim kolrze. Uważam,ze do naszego ogrodu wystarczy zwykła ławeczka,nawet bez metalowych elementów,ma być tak.. Swójsko Oczywiscie brązowa ławeczka
____________________
popcorn 19:28, 26 lip 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Urszula napisał(a)
Na ulotce dołączonej do mojej ławki jest napisane:

"Szczególnie nowe meble wykonane z drewna egzotycznego należy przed użyciem koniecznie posmarować olejem do impregnacji drewna egzotycznego.
Olej należy nanieść na powierzchnię mebli do uzyskania stanu nasycenia, tzn. gdy olej nie będzie już wchłaniany przez drewno. Następnie należy zetrzeć nadmiar oleju z powierzchni mebli. Przed użyciem pozostawić na ok. 48 godz.do przeschnięcia. Zaleca się powtórzenie tej czynności raz na rok."

Tyle teoria, w praktyce chętnie posłuchałabym rady Danusi- z tym, że już raz ją pomalowałam i już stoi w ogrodzie. A olej niestety też drogi....


Czekam na moja lawke z drewna egzotycznego i zamierzam ja olejowac. Nie chce zeby drewno zszarzalo. Mam doswiadczenie z tarasem z bangkirai - tej wiosny nie pomalowalam i od razu widac
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 15:19, 27 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bardzo proszę o wklejanie zdjęć wyłącznie swojego autorstwa dla naszego wspólnego dobra i zgodnie z regulaminem, lub linki do ławek
Nie można ściągać zdjęć z netu..
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mariuszz 13:17, 17 sie 2012

Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 10
Ja kupiłem (chyba w lipcu) taką ławeczkę Toscana. Wygląda bardzo ładnie, elegancko. Jak dla mnie mogła zostać taka jaka jest, ale żona uparła się, by kupic do niej poduchy. No i kupiliśmy. Co prawda jest wygodniej, ale z poduszkami juz nie wygląda tak elegancko. Cóż, coś za coś, a kobiecie swej odmawiać nie potrafię
Gosiak 23:15, 17 sie 2012


Dołączył: 17 sie 2012
Posty: 2
Można dostać bólu głowy od tych wszystkich cudnych lawek... Ja nie mogłam zdecydowac sie na jakakolwiek z tych obecnych w castoramach, praktikerach wiec zaangazowałam mojego "mezczyzne" do zbicia kilku desek - efekt na obrazku - teraz tylko zakup farby - i pewnie znow nie bede mogla się zdecydowac jaki kolor wybrac - z drugiej strony surowa lawka tez ma swoj urok, prawda?

____________________
Sebek 16:09, 25 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pomysł niezły - no i jeszcze samodzielnie wykonana - brawo Najlepiej kolor ławki dobrać do reszty detali w ogrodzie - jak kolor altanki, okien
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies