Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 07:20, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
kamila66 napisał(a)
Piękne nieba też je uwielbiam


Ja nie mogę się oprzeć żeby nie fotografować nieba, uwielbiam





____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 07:28, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
katel napisał(a)
Dwa razy datę pierwszego wpisu sprawdzałam, bo wątek tak pędzi ale jak już fotki zobaczyłam to zrozumiałam skąd takie tempo . Cudowny ogród tworzysz, poprzedni też przepiękny a do tego jeszcze fotki świetne robisz .
Na pewno będę zaglądać bo widzę że i perełki zbierasz , ja też, tylko u mnie o wiele mniej miejsca na nie .
Czekam na kolejne listy roślin, z lilaków zobacz sobie jeszcze serię Bloomerang - podobne do Palibina i powtarzają kwitnienie. Z niecierpliwością czekam na listę Twoich powojników .
Jeszcze z drzew/krzewów zobacz sobie kwaśnodrzew konwaliowy, heprakodium chińskie i Kasztanek jarzębolistny, bardzo też lubię mój bez czarny Eva, derenie już doczytałam, że masz bo też chciałam polecić


Witam i bardzo dziękuję za serdeczną opinię o moim ogrodzie
Przeczytać z rana taki komentarz to lepsze niż kawa
Zdjęcia są przeciętne, ale nie zmienia to faktu że bardzo lubię je robić.
O tak, teraz już będę kupowała tylko cudeńka. Ogród już jest dość mocno obsadzony, za stawem są to głównie młode rośliny, więc na efekty trzeba poczekać.
Zaraz sobie sprawdzę co to za lilaki. Uwielbiam je wszystkie.
W ogóle lubię pachnące kwiaty

Powojniki to miłość mojego M , muszę iść z kajetem żeby spisać co mam. Nie jest ich dużo, ale z pewnością ich liczba się zwiększy.

Bez już u mnie rośnie, ukorzeniłam go w zeszłym roku

O nie znam tych roślin...muszę sprawdzić. Dziękuję za propozycje
Zapraszam serdecznie



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 07:30, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Jana napisał(a)
uwielbiam takie parkowe ogrody pięknie


Dziękuję i zapraszam serdecznie




____________________
...uDany ogród; Wizytówka
anbu 07:33, 23 sty 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Obłędne zdjęcia
____________________
Ania Ogród Ani :)
dana1s 07:44, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
anka_ napisał(a)
No cóż, mogę się pod wpisem Sylwii podpisać obiema rękami.. Niesamowity masz Dano ogród, perełkę. Poprzedni- piękny, ale ten ma swoisty klimat, nutkę tajemniczości, swojskość i nostalgię.... Kurczę, poprostu chcę się usiąść na ławeczce i chłonąć muzykę przyrody....

A staw ... poprostu marzenie.
Powiem szczerze, że twoje fotki rzuciły trochę inne światło na moje plany zagospodarowania okolic stawu (choć powinnam powiedzieć kałuży).

Dano te różowe korale to śnieguliczka? Czy ona puszcza odrosty korzeniowe jak biała?

Tedzio vel Tadeusz boski, i wtapia się w obecną aurę....



Witam i bardzo dziękuję za komentarz. Cieszę się , że efekty mojej pracy są warte uwagi i podobają Ci się
Masz rację dostałam prezent życia z ogromnymi możliwościami, miejsce gdzie mogę się wyżyć i stworzyć swój mały raj.
Już go kocham dalej będzie tylko lepiej

Staw jak już pisałam to moje ulubione miejsce w ogrodzie.
Jest ogromny i kosztował nas mnóstwo pracy.
Czyściliśmy go ręcznie, bo żaden sprzęt tam nie wjedzie. Teraz, mam nadzieję będzie z nim znacznie mniej roboty.
W zeszłym roku jedną część obsadziłam szczelnie bergenią, żeby zrobiła naturalny brzeg. Na kamienie , czy pale mnie nie stać.
Drugą część, tą większą po usypaniu wału i zrobieniu odpływu obsadziłam bluszczem i dereniem Kelsey.
Wyspa pod wierzbą z bujanym fotelem obsadzone są bergenią, irysami i firletką ciekawa jestem efektu...już mnie skręca.

Tak to różowa śnieguliczka Ametyst nie jest tak agresywna jak jej biała siostra, ale mam kilka młodych krzaków, które wsadziłam w inne miejsca ogrodu. Bo jest śliczna.


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 07:57, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
anbu napisał(a)
Obłędne zdjęcia


Aniu bardzo mi miło. Fotografowanie to moja wielka pasja. Wszędzie chodzę z aparatem i pstrykam tysiące zdjęć.

Dereń Kwiecisty Alba





____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Asieq 08:17, 23 sty 2017


Dołączył: 12 sty 2017
Posty: 31
"Zdjęcia są przeciętne" - no nie wierzę, że tak napisałaś!
Po tych wszystkich naszych zachwytach i zbieraniu szczęk z podłóg...
Kobieto, opamiętaj się!
____________________
Ogród Pi
kamila66 08:26, 23 sty 2017


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Asieq napisał(a)
"Zdjęcia są przeciętne" - no nie wierzę, że tak napisałaś!
Po tych wszystkich naszych zachwytach i zbieraniu szczęk z podłóg...
Kobieto, opamiętaj się!

Niestety polskim kobietom z trudem przychodzi przyjmowanie komplementów... Dana zdjęcia są przepiękne
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
dana1s 08:27, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Posprawdzałam sobie proponowane rośliny i na moją listę trafił Kwaśnodrzew konwaliowy, coś pięknego i ta purpura na jesień. Cudo!



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Katkak 08:34, 23 sty 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Cześć Dana. Sylwia zostawiła mi wczoraj link z Twoim ogrodem i koniecznie kazała zobaczyć twierdząc, że ona się zakochała. I co tu dużo gadać - zakochałam się i ja . Wpadłam jak śliwka w kompot. I choćbyś chciała już się mnie nie pozbędziesz . Już wczoraj u Ciebie buszowałam, ale wpis dopiero dziś na spokojnie mogę zrobić, póki dzieciaki śpią . Ogród masz taki jakie kocham najbardziej . Cudowny, zaskakujący, tajemniczy i nie pod sznurek. I tyle zwierząt, i kaczka z dziećmi - zakochać się i umrzeć . Ja też uwielbiam fotografować ptaki. /nieba niestety nie dam rady u siebie, bo wokół mam domy. Tym bardziej Was podziwiam, że zrobiliście wszystko tak szybko, tak pięknie i własnymi rękami. Chylę czoła, naprawdę. Jesteś z przedogródka raju powiadasz. Moim zdaniem to już raj . Pozdrawiam i będę częstym gościem .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies