Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 09:50, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gardenarium napisał(a)
Witam jako gospodyni tego miejsca i założycielka, nasz portal tym się różni od innych, że mamy też stronę główną z artykułami, które szukasz w wyszukiwarce lub bo tagach na dole z prawej strony (strona główna).

http://www.ogrodowisko.pl/

Zdjęcia przepiękne.


Danusiu witam serdecznie w moim ogrodzie
Dziękuję za dobre słowo z rana.
Z chęcią skorzystam z wiedzy zawartej na forum.
Jest wiele rzeczy, które chcę zmienić i udoskonalić, a tu z pewnością znajdę inspiracje.

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Milka 09:51, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękna opowieść o ogrodzie i pasji, niezwykli mieszkańcy ogrodowi i wspaniałe fotki
Drugi sezon mam śniegowiec wirginijski, jak długo twój rośnie już?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
dana1s 09:57, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Aniaaa napisał(a)
Witaj z rana Dano

Przecudnej urody zdjęcia,niesamowite.Perfekcyjne.Nie wiem czy ktoś na forum robi TAKIE zdjęcia.Pamiętam te Twoje kropelki i ogród w nich zawarty

Kawa w Twoim towarzystwie i w otoczeniu Twojego ogrodu to była czysta przyjemność.

Fajnego dnia życzę



Aniu kawa podana, zapraszam serdecznie póki co do domu. W ogrodzie jeszcze za zimno
Dziękuję Ci za przesympatyczny komentarz, aż się zarumieniłam.
Serio tak uważasz?
Cieszę się ogromnie, że Ktoś z chęcią do mnie zagląda.
To dodaje skrzydeł i mobilizuje do dalszej orki

Świat w kropelce


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 10:02, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Milka napisał(a)
Piękna opowieść o ogrodzie i pasji, niezwykli mieszkańcy ogrodowi i wspaniałe fotki
Drugi sezon mam śniegowiec wirginijski, jak długo twój rośnie już?


Witam w moim ogrodzie
Miło mi , że zechciałaś zajrzeć i pobyć chwilę w moim świecie.
Zapraszam częściej.
Teraz zastój, ale z wiosną będzie się działo
Zamierzam nadać ogrodowi ciut ogłady
Ja mam śniegowca na liście zakupowej, niestety jeszcze rośnie w jakiejś szkółce. Już niedługo
Możesz coś więcej o nim napisać?
Jak znosi zimy? Czy już kwitł?

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Milka 10:06, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zimę znosi doskonale, ciut później rusza, niż inne krzewy, pięknie kwitł, te białe zwisające niteczki zachwycają
Liczę na szybki wzrost, jest dość osłoniety, ma dobrą ziemię, więc nie powinien narzekać.
Wiadomo, zima nas wstrzymuje ze wszystkim tez w ubiegłym sezonie duzo nowych roślin posadziłam, w tym planuje kolejne. Najbardziej czekam na kwitnienie nowych magnolii, pewnie nie wszystkim się uda, ale kiedyś tak, zwiększyłam ich stan posiadania do 20szt
Zdjęcia naprawde robisz piękne, az chyba przyspieszę kupno nowego apartu, zbieram się i zbieram
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
dana1s 10:13, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Milka napisał(a)
Zimę znosi doskonale, ciut później rusza, niż inne krzewy, pięknie kwitł, te białe zwisające niteczki zachwycają
Liczę na szybki wzrost, jest dość osłoniety, ma dobrą ziemię, więc nie powinien narzekać.
Wiadomo, zima nas wstrzymuje ze wszystkim tez w ubiegłym sezonie duzo nowych roślin posadziłam, w tym planuje kolejne. Najbardziej czekam na kwitnienie nowych magnolii, pewnie nie wszystkim się uda, ale kiedyś tak, zwiększyłam ich stan posiadania do 20szt
Zdjęcia naprawde robisz piękne, az chyba przyspieszę kupno nowego apartu, zbieram się i zbieram


O to super, że sobie tak dobrze radzi. Gdzie go kupowałaś? Jaki był duży?
Muszę się zastanowić, czy kupić maleństwo czy lepie większy egzemplarz?
To masz kolekcję
Uwielbiam magnolie, jeszcze niestety się żadnej nie dorobiłam, ale w tym roku to się zmieni .
Pierwsze będzie gwiaździsta biała. Zachwycają mnie te delikatne, zwiewne kwiaty
Mój aparat już ma kilka dobrych lat i też noszę się z zamiarem kupna nowego , ale stale mamy inne wydatki. Może kiedyś

Marzę o rosie, na szadź już się napatrzyłam

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
abiko 10:40, 23 sty 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Ile ty masz odmian marcinków?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Milka 11:02, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
dana1s napisał(a)


O to super, że sobie tak dobrze radzi. Gdzie go kupowałaś? Jaki był duży?
Muszę się zastanowić, czy kupić maleństwo czy lepie większy egzemplarz?
To masz kolekcję
Uwielbiam magnolie, jeszcze niestety się żadnej nie dorobiłam, ale w tym roku to się zmieni .
Pierwsze będzie gwiaździsta biała. Zachwycają mnie te delikatne, zwiewne kwiaty
Mój aparat już ma kilka dobrych lat i też noszę się z zamiarem kupna nowego , ale stale mamy inne wydatki. Może kiedyś

Marzę o rosie, na szadź już się napatrzyłam


piękne kropelki
Śniegowca dostałam od koleżanki z forum, ona kupiła taki większy okaz, trzymała go w donicy i też sobie poradził, zatem myślę, że lepiej kupić większy okaz.
Gwiaździste ma 3, 2 już wiekowe, posadziłam 2 w jeden dołek i mam cudowny widok dziś, tak samo zrobiłam z inną odmianą. Trzecia gwiaździsta posadzona rok temu, chciałam zieleń lasu rozjaśnić, rośnie szybko. Pięknie tez pachną
W tak dużym ogrodzie warto miec cedry, zachwycam się nimi, szybko rosną, uwielbiam buki trikolor i tamaryszki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
dana1s 11:04, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Agnieszko kilkanaście i ciągle znoszę nowe.
Bardzo lubię kiedy zdobią jesienią ogród.
Niestety są bezimienne.

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
BasiaLT 11:05, 23 sty 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Jestem oczarowana twoim ogrodem, wygląda niesamowicie zwłaszcza zimą. Fotki robisz rewelacyjnie. Wcale nie potrzebujesz jakiegoś super wypasionego sprzętu, ten który masz w zupełności wystarczy. Fajny wybrałaś projekt domu, bardzo ładnie się wpasuje w ogród. My też braliśmy projekt z Z500 Pozdrawiam i z przyjemnością będę zaglądać.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies