Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 09:07, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
abiko napisał(a)


Dana witam się i ja. Doczytałam o przeciętnych zdjęciach.. no nie wiem tu jest trochę fotografów, którzy pewnie Cię wyprowadzą z błędu
To jest śliczne
Ogród bardzo ciekawy

I jeszcze jedno.. zdjęcie księżyca.. jesteś zawodowym fotografem?


Dzień dobry!
Witam serdecznie w moim zimowym, dzisiaj nawet bardzo zimowym, ogrodzie
Dziękuję za miłe słowa odnośnie moich zdjęć, to miłe że komuś się podobają

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 09:10, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Kasya napisał(a)


potwierdzam, a do tego mozna kupic szczepione na pniu
u mnie niestety traci wiekszoac lisci, a te ktore zostaja sa poskrecane od mrozu


Wszystko zależy od zimy, tegoroczna pokazała co potrafi.
U mnie było -29 w tym roku.
Nawet udało nam się doświadczenie, podglądnięte na YT przeprowadzane głównie na Syberii

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
malgol 09:16, 23 sty 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
dana1s napisał(a)
I troszkę bardziej śnieżna, ale jakże piękna





Przez takie widoki łatwiej przetrwać długi czas oczekiwania na wiosnę


Ogród masz zachwycający! Kazda pora roku mnie urzekła,ale ten zimowy krajobraz jest cudny. A fotki takie piękne robisz, że nie można oczu oderwać
Będę często zaglądać
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
katel 09:25, 23 sty 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Odnośnie fotek dołączam do reszty - są super! Wyglądają jak pocztówki a jedna piękniejsza od drugiej .
Kwaśnodrzew jest cudowny, nie wiem czy jego jesienne przebarwienie nie zależy od pH gleby, u mnie był pomarańczowy ale kolor jak najbardziej nieprzeciętny. Zapomniałam jeszcze dopisać, że jeśli będziesz potrzebowała to mam sprawdzone miejsce na zakupy takich perełek, jak coś to Ci na priv wyślę.
Jak eMuś jest wielbicielem clematisów to niech zerknie sobie do działu tematycznego:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/80-powojnik-clematis
Jest też osobny wątek o montanach:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4070-clematis-montana-rubens-wart-grzechu
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
dana1s 09:33, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
malgol napisał(a)


Ogród masz zachwycający! Kazda pora roku mnie urzekła,ale ten zimowy krajobraz jest cudny. A fotki takie piękne robisz, że nie można oczu oderwać
Będę często zaglądać


Dziękuję serdecznie
Zima potrafi czarować i zachwycić. Kiedyś jej nie znosiłam, ale nauczyłam się odpoczywać zimą i delektować widokami
Zapraszam!

Miło, że to jak pokazuję otaczający mnie świat Ci się podoba
Dzięki!



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
malgol 09:35, 23 sty 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No przepięknie po prostu! Skąd jesteś? Gdzdie taka piękna słoneczna zima jest? I takie krajobrazy? Przejrzałam wszystko, ale chyba mi cos umknęło albo jesteś taka tajemnicza?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
dana1s 09:36, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
katel napisał(a)
Odnośnie fotek dołączam do reszty - są super! Wyglądają jak pocztówki a jedna piękniejsza od drugiej .
Kwaśnodrzew jest cudowny, nie wiem czy jego jesienne przebarwienie nie zależy od pH gleby, u mnie był pomarańczowy ale kolor jak najbardziej nieprzeciętny. Zapomniałam jeszcze dopisać, że jeśli będziesz potrzebowała to mam sprawdzone miejsce na zakupy takich perełek, jak coś to Ci na priv wyślę.
Jak eMuś jest wielbicielem clematisów to niech zerknie sobie do działu tematycznego:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/80-powojnik-clematis
Jest też osobny wątek o montanach:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4070-clematis-montana-rubens-wart-grzechu


Bardzo proszę o namiary sprzedającego takie cuda
Będę wdzięczna, nie lubię kupować kota w worku dlatego tacy sprawdzeni sprzedawcy to bezcenna wiedza.

Dopiero stawiam tu pierwsze kroki, chętnie przejdę przez wszystkie działy tematyczne i przede wszystkim Wasze ogrody, ale trochę czasu mi to zajmie

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 09:43, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
malgol napisał(a)
No przepięknie po prostu! Skąd jesteś? Gdzdie taka piękna słoneczna zima jest? I takie krajobrazy? Przejrzałam wszystko, ale chyba mi cos umknęło albo jesteś taka tajemnicza?


Dziękuję bardzo
Taką cudną zimę mamy na Śląsku, jest wyjątkowo piękna, słoneczna i optymistyczna
Taką uwielbiam!
Często słyszę, że na Śląsku nie ma co oglądać. Nie zgadzam się... jest tu pięknie i z dnia na dzień, piękniej.
Ludzie dbają o swoje ogrody i o porządek. Aż chce się żyć
Dzisiaj znów słonko i szadź na drzewach, ale ja korzystając z ferii dzieci śiedzę dalej w szlafroku, zamiast biegać z aparatem i łapać chwile



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Gardenarium 09:45, 23 sty 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam jako gospodyni tego miejsca i założycielka, nasz portal tym się różni od innych, że mamy też stronę główną z artykułami, które szukasz w wyszukiwarce lub bo tagach na dole z prawej strony (strona główna).

http://www.ogrodowisko.pl/

Zdjęcia przepiękne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
09:45, 23 sty 2017
Witaj z rana Dano

Przecudnej urody zdjęcia,niesamowite.Perfekcyjne.Nie wiem czy ktoś na forum robi TAKIE zdjęcia.Pamiętam te Twoje kropelki i ogród w nich zawarty

Kawa w Twoim towarzystwie i w otoczeniu Twojego ogrodu to była czysta przyjemność.

Fajnego dnia życzę

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies