Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 08:37, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Asiu, Kamilko ja podglądam wiele wątków na forach fotograficznych i wierzcie mi moje fotki są zwykłe i totalnie przeciętne.
Bardzo mi miło, że moje pstrykanie się podoba
Dziękuję!

Kiścień



Pieris



Azalodendron



Kalina Bodnantska Dawn

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 08:46, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Katkak napisał(a)
Cześć Dana. Sylwia zostawiła mi wczoraj link z Twoim ogrodem i koniecznie kazała zobaczyć twierdząc, że ona się zakochała. I co tu dużo gadać - zakochałam się i ja . Wpadłam jak śliwka w kompot. I choćbyś chciała już się mnie nie pozbędziesz . Już wczoraj u Ciebie buszowałam, ale wpis dopiero dziś na spokojnie mogę zrobić, póki dzieciaki śpią . Ogród masz taki jakie kocham najbardziej . Cudowny, zaskakujący, tajemniczy i nie pod sznurek. I tyle zwierząt, i kaczka z dziećmi - zakochać się i umrzeć . Ja też uwielbiam fotografować ptaki. /nieba niestety nie dam rady u siebie, bo wokół mam domy. Tym bardziej Was podziwiam, że zrobiliście wszystko tak szybko, tak pięknie i własnymi rękami. Chylę czoła, naprawdę. Jesteś z przedogródka raju powiadasz. Moim zdaniem to już raj . Pozdrawiam i będę częstym gościem .


Witaj Kasiu w moim przedogródku
Tak, to jeszcze tylko wstęp do raju, ale powoli, drobnymi kroczkami stworzymy swój własny raj
Będzie mi miło jeśli zechcesz mi w tej drodze towarzyszyć
Zapraszam rozgość się!

Przed nami jeszcze sporo pracy, ale też ogrom za nami. Teraz już sama przyjemność i kształtowanie ostateczne.
To już takie dopieszczanie.
Ne mogę się doczekać ścieżek, murków, postumentów...achhh niech już się zrobi ciepło
Dziękuję za uznanie, takie wpisy to jak miód na moje serce

W zeszłym roku miałam takich gości





Może i w tym przylecą
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Katkak 08:46, 23 sty 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dana pisałś, że uwielbiasz kaliny. A czy jest jakaś cudnie pachnąca, nie bardzo duża i zimozielona? Więcej wymagać nie mam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Kasya 08:49, 23 sty 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
a ja chetnie poogladam fotki kalin z jakims slowem komentarza
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Katkak 08:49, 23 sty 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Jak fajny bociuś, to dopiero frajda. Ja mam nieduży ogródek w środku miasta, ale jak na taką lokalizację śmiało mogę pochwalić się dużą ilością ptaków. Wczoraj po raz pierwszy widziałam w swoim ogródku grubodzioby np. . Też nie mogę doczekać się Waszych dalszych poczynań .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
abiko 08:55, 23 sty 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8404
dana1s napisał(a)


Tu zahibernowana



Dana witam się i ja. Doczytałam o przeciętnych zdjęciach.. no nie wiem tu jest trochę fotografów, którzy pewnie Cię wyprowadzą z błędu
To jest śliczne
Ogród bardzo ciekawy

I jeszcze jedno.. zdjęcie księżyca.. jesteś zawodowym fotografem?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
dana1s 08:56, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Katkak napisał(a)
Dana pisałś, że uwielbiasz kaliny. A czy jest jakaś cudnie pachnąca, nie bardzo duża i zimozielona? Więcej wymagać nie mam .


Tak, kaliny to moje ukochane rośliny
U mnie Kalina Burkwooda Anne Russell nie traci liści, jest zwarta i kompaktowa, przepięknie kwitnie, a pachnie nieziemsko.



W rejonach gdzie są ostrzejsze zimy może tracić liście.
Całkowicie zimozielona jest Koreańska Eskimo, ale nie pachnie. Kule są śnieżnobiałe.

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 08:58, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Kasya napisał(a)
a ja chetnie poogladam fotki kalin z jakims slowem komentarza


Przygotuję sobie fotki z opisem i wstawię trochę później :
Tu najwcześniej kwitnąca Bodnantska Dawn





____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 09:01, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Katkak napisał(a)
Jak fajny bociuś, to dopiero frajda. Ja mam nieduży ogródek w środku miasta, ale jak na taką lokalizację śmiało mogę pochwalić się dużą ilością ptaków. Wczoraj po raz pierwszy widziałam w swoim ogródku grubodzioby np. . Też nie mogę doczekać się Waszych dalszych poczynań .


U mnie jest mnóstwo ptaków, ale to zasługa drzew i krzewów. Gdzie mają sporo pożywienia i schronienie.
W zeszłym roku pierwszy raz nad stawem mieszkała czapla
Płochliwa, ale mam ją



Bażantów też u nas dostatek

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Kasya 09:03, 23 sty 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
dana1s napisał(a)


Tak, kaliny to moje ukochane rośliny
U mnie Kalina Burkwooda Anne Russell nie traci liści, jest zwarta i kompaktowa, przepięknie kwitnie, a pachnie nieziemsko.





potwierdzam, a do tego mozna kupic szczepione na pniu
u mnie niestety traci wiekszoac lisci, a te ktore zostaja sa poskrecane od mrozu
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies