Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

Jagodi 14:30, 23 sty 2017


Dołączył: 07 lut 2012
Posty: 45
No tak...ja to czułam ze styl domu będzie w kierunku angielskim...kuchnia w stylu angielskim to moje marzenie...i listwy przypodłogowe takie szerokie białe to mus Nie mogę nasycić oczu tymi pięknymi zdjęciami-bajka,bajka.Tak żałuje ze nie mam dużych drzew bez nich niema tego klimatu...a niż moje urosną to będe staruszką...mój ogród po obejrzeniu Twojego wydaje mi się taki pusty ...ale trudno trzeba żyć nadzieją Pozdrawiam cieplutko!...byle do wiosny-to zdanie powtarzam każdego dnia.
____________________
jagodi
Maly_Bialy_D... 14:37, 23 sty 2017


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Katkak napisał(a)
te ceglane dzwoneczki mnie zachwyciły. Uwielbiam takie duperele. Zresztą sama szybko się zorientujesz odwiedzając mnie .

A mnie zegar słoneczny, który też planuję kiedyś u siebie na postumencie
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
dana1s 16:03, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cudna ta Katherine Hawemayer ciekawe kiedy doczekam się kwiatów. Bociek i czapla niesamowite. Ty się chyba z aparatem nie rozstajesz


Doczekasz
U mnie kwitła po roku id wsadzenia, a miała może z 60 cm.
Ptaki są piękne i ta różnorodność, bardzo lubię je uwieczniać.
Śpię bez niego
A tak ba poważne mam go zawsze ze sobą



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
pestka56 16:04, 23 sty 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Po 16 i ciągle widno
____________________
Kasia
dana1s 16:12, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
BasiaLT napisał(a)


My wybraliśmy z40 ale też jest totalnie przerobiony i z zewnątrz i wewnątrz


I to lubię w tych projektach, ilu ludzi, tyle wersji.
Ja bardzo lubię zmieniać przestrzeń nie tylko ogrodową, z7 przerobiłam totalnie. Teraz tylko wybudować

Aster bocznolistny Lady in Black


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:16, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
50 wpisów od mojego wczorajszego to jak rajd Paryż-Dakar
Fajny spacerek mi sprawiłaś.

Dan, też proszę BARDZO podpisuj rośliny. Jestem wzrokowcem i nazwy muszą mi się kojarzyć z wyglądem. Inaczej zapamiętam.


Kasiu cieszę się, że wybrałaś mój ogród na spacer. Ja właśnie wróciłam z obchodu.
Jelonek dalej buszuje jak u siebie:/

Będę podpisywała wszystkie , które znam po imieniu
Też tak zapamiętuję.

Brzozy moja miłość

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:20, 23 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Katkak napisał(a)
te ceglane dzwoneczki mnie zachwyciły. Uwielbiam takie duperele. Zresztą sama szybko się zorientujesz odwiedzając mnie .


Też lubię ceramiczne dodatki. Te dzwonki sama zrobiłam, jeszcze dwa lata temu miałam swój piec do ceramiki i robiłam to i owo.
Postaram się jak najszybciej do Was dotrzeć, ale teraz dzieci mają ferie i ciągle mnie ktoś odrywa.
Obiecuję, że zwiedzę Wasze ogrody

Moje ulepy



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Kasya 16:20, 23 sty 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41812
pestka56 napisał(a)
50 wpisów od mojego wczorajszego to jak rajd Paryż-Dakar


no wlasnie...ja chyba nie dam rady byc na biezaco ale moze chociaz fotki dam rade ogarniac
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
pestka56 16:26, 23 sty 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Tak Kasya, Dana jest niesamowita Kolekcjonerka, ale o dokładnie wybranym kierunku i bardzo dużej wiedzy.

Dana, ciągnie mnie do kalin. Mam tylko buldeneż i chyba jej dobrze, bo pięknie kwitnie. Szkoda, że później jest taka zwyczajna.
Bzy też muszę dosadzić. Miałam Sensation i Krasawicę Moskwy na pniach. Rosły cudnie i jednego roku po solidnym zalaniu szlag oba krzewy trafił


____________________
Kasia
Katkak 16:27, 23 sty 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dana podziwiam umiejętności. Strasznie chciałabym kiedyś spróbować lepienia z gliny, choć wydaje mi się to bardzo skomplikowane.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies