Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 19:48, 19 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Pięknotka już ma owocki ale jeszcze zielone



Śnieguliczka AMETYST różowieje



Dojrzewają Jagody Goi, ale zjadam je na bieżąco



Owoce kaliny będą jeszcze długo, ptaki zjadają je dopiero jak już nie ma w czym wybierać

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 19:54, 19 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
W tym roku zdecydowanie moim letnim faworytem jest zawilec japoński. Mam ich 8 odmian, ale jeszcze mam chęć na kolejne







zakwitła też moja nowa lilia

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 20:02, 19 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dzisiaj miałam takiego ciekawskiego gości, podglądał jak pstrykałam fotki i chyba się zastanawiał co ja wyczyniam




akurat uwieczniałam jeżówki, to kolejna moja miłość . Mam w tym roku tylko białe reszta strajkuje musze je przesadzić w jaśniejsze miejsce




Powojniki bardzo słabo mi kwitną, muszę im podłożyć kompostu na wiosnę



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 20:09, 19 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278






____________________
...uDany ogród; Wizytówka
abiko 20:16, 19 sie 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Niestety z upałem musimy się powoli zaprzyjaźniać. Zmienia nam się klimat i to nie jest czcze gadanie. W następnym tygodniu znowu upały. Ty to masz kolekcje roślinne Śliczne te zawilce Jak smakują jagody goi?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
AgataM 20:24, 19 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Popatrz ile siły mają Twoje cudne rośliny ( nie będę ich wyliczać). My możemy się schłodzić, schować w cień, a one biedne stoją na tym gorącu i wdzięczą się niesamowitymi barwami. Czasami myślę, że powinniśmy brać z nich przykład. Tyle ciszy i pokory..... Ale mnie wzięło na wywody
Pozdrawiam gorąco
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Basilikum 21:00, 19 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
no i ja tez juz po urlopie czyli dwa tygodnie jeszcze w domu posiedze

jak zwykle sie zachwycilam Twimi fotkami nie dziwie, ze golab sie tak przygladal

ja dzis oberwalam troche derenia jadalnego. W Wojslawicach byly takie drzewka derenia z wielkimi owocami i calkiem smaczne byly. Bedziemy tej odmiany szukac.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
TAR 21:47, 19 sie 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
Dana polerujesz te owocki? tak sie blyszcza, moje jakies zakurzone
uwielbiam twoj ogrod, szczegolnie te cieniste zakatki. i pozwolisz ze skopiuje sobie od ciebie zegar sloneczny? juz dawno mialam zamiar zanabyc, tylko musze pomyslec jak i gdzie go umiescic. murkow mi brakuje

aaa mialam cie pytac na jakich parametrach ustawien aparatu robisz ksiezyc? moj troche zamzany wychodzi, pewnie cos zle mam poustawiane. a uwielbiam na niebo w nocy patrzec, tym bardziej na naszej wsi gdzie nic nie zakloca odbioru
____________________
Ogrod nad bajorkiem
BasiaLT 21:47, 19 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Danusiu widzę że twoj ogród też cierpi z powodu braku wody. Ech... kiedy to sie zmieni.
U mnie dzisiaj rano na trawniku chodziła sobie rodzina dudków. Ale super widok. Niestety nie mam odpowiedniego sprzętu wiec nawet nie próbowałam ich sfocić.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
dana1s 22:28, 19 sie 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
abiko napisał(a)
Niestety z upałem musimy się powoli zaprzyjaźniać. Zmienia nam się klimat i to nie jest czcze gadanie. W następnym tygodniu znowu upały. Ty to masz kolekcje roślinne Śliczne te zawilce Jak smakują jagody goi?


Agniesiu mnie to przeraża, lubiłam zwykłą polska przyrodę...wiosnę, lato, jesień i zimę, a teraz trudno to co mamy nazwać porami roku.
U nas w tym roku po zimie nastało lato...ale sami jesteśmy sobie winni.
Ja mam kolekcjonerską duszę i jak już cos pokocham to znoszę kolejne odmiany do ogrodu. Zawilce zawsze lubiłam ale miałam tylko te bulwkowe, a teraz kupiłam japońskie i widzę że im u mnie dobrze to chyba trzeba dokupić kolejne

Jagody Goi są słodko gorzkie, lubię ten smak
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies