Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 16:19, 16 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Nowa12 napisał(a)
A tak nawiasem mówiąc to Waszą dzielnicę powinni wcielić do innego miasta sąsiadującego, może byloby lepiej .


W sumie to bym nie chciała należeć do sąsiedniego miasta, bo teraz w nim mieszkam i nie przepadam...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 16:49, 16 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Nowa12 napisał(a)
Zostałaś tak miło przyjęta na Ogrodowisku a ile dałaś od siebie! Przepiękne zdjęcia, którymi od dawna się zachwycam i Twój ogród jak rezerwat przyrody z pięknymi roślinami i wyjątkowym klimatem.


Aguś mam tu tylu znajomych i dobrze mi życzących ludzi, że aż przyjemnie wejść i zobaczyć Co u nich słychać
Cieszę się, że to co pokazuję Ci sie podoba Dziękuję za serdeczne słowo!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 17:13, 17 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dzisiaj mieliśmy pierwszy od wielu dni słoneczny dzień. Niestety tak zajęty, że nie dałam rady wyskoczyć do ogrodu.
Tak, czy siak od razu uśmiech pojawił się na twarzy
Zrobiłam tylko fotki nieba z rana i wieczora, było cudnie!

Rano krwista łuna





Wieczorem cudowna pomarańcza na niebie





Miłego wieczoru!
U Was też zapachniało wiosną?
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
anpi 17:26, 17 sty 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Dzisiaj jakby powietrze już bardziej wiosenne...ale to wszystko zasługa słoneczka
Pięknie uchwyciłaś te ognistości na niebie
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
dana1s 17:34, 17 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
anpi napisał(a)
Dzisiaj jakby powietrze już bardziej wiosenne...ale to wszystko zasługa słoneczka
Pięknie uchwyciłaś te ognistości na niebie


Może masz rację, że to zasługa słonka ale oddychało się jakby innym powietrzem i zapachniało ziemią

Dziekuję!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Gosialuk 17:40, 17 sty 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5300
Też podziwiałam wschód słońca w drodze do pracy. Brakuje tego słonka bardzo, dobrze że dni dłuższe się już robią.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
dana1s 18:06, 17 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gosialuk napisał(a)
Też podziwiałam wschód słońca w drodze do pracy. Brakuje tego słonka bardzo, dobrze że dni dłuższe się już robią.


Gosiu rano było pięknie, ale potem cały dzień dzisiaj był cudowny
Tak, dni są coraz dłuższe. Tak szybko ten czas leci, że jeszcze chwilka i będzie wiosna
Na Accuweather pokazują że od początku marca buchnie wiosną, ale ataku zimy nie przewidzieli
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Basilikum 19:11, 17 sty 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
u nas tez byl piekny wschod slonca, nawet wyskoczylam z aparatem do ogrodu chmurkom pamiatkowa fotke cyknac

Ciesze sie, ze humor Ci sie poprawil
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
dana1s 10:45, 18 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basilikum napisał(a)
u nas tez byl piekny wschod slonca, nawet wyskoczylam z aparatem do ogrodu chmurkom pamiatkowa fotke cyknac

Ciesze sie, ze humor Ci sie poprawil


Izuniu u nas wczoraj było cudnie, dzisiaj znów słońce za chmurami i ciśnienie spada. W nocy padał deszcz, który już prawie rozprawił się ze śniegiem.
Teraz to bym chciała żeby roztopił się do końca, bo to co zostało jest brunatno szare i paskudne...
Humor mam znacznie lepszy, szczególnie że od jutra ruszam z koleżanką na kije . Muszę się skupić na sobie i swoim kręgosłupie, bo jak tak dalej pójdzie nic nie wybuduję nawet jak będę miała możliwość.
Czas się rozprawić z kilogramami minimum 10, a najlepiej 15!
Mam nadzieję, że mi sie uda Izuś trzymaj kciuki
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 10:49, 18 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Na osłodę tych ponurych zdjęć zaczęłam sobie wspominać zeszłą wiosnę, jak sie cieszę że to nie listopad a prawie luty
Jeszcze chwila i pójdziemy do ogrodu!

W lutym rok temu było tak, teraz też jest szansa





____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies