Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród pod Wrocławiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród pod Wrocławiem

marekm 21:43, 25 sty 2017

Dołączył: 19 sty 2017
Posty: 164
Wiolka5_7 farba to koopmans impra nr 228 do kupienia we Wrocławiu. Mam nią pomalowaną pergolę na tarasie, plac zabaw, będą jeszcze skrzynie w warzywniaku no i altana/drewutnia (jak powstanie ). Polecił mi te farby spec od tarasów-niby dobre. Kupiłem też tej firmy olej do tarasu.
____________________
mały ogród pod Wrocławiem
Wendy79 23:00, 25 sty 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Witam ponownie, tym razem w Twoim wątku. Już się zastanawiam, w którym miejscu mieszkasz, bo dosyć dobrze znam Twoją miejscowość. Masz rzut beretem do ogrodu Wieloszki. Zapisuję wątek do obserwowanych
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Madzenka 06:30, 26 sty 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Witam sąsiada

Do kilku osób z forum masz rzut beretem
Żywopłot grabowy i bukowy, uwielbiam to, z pewnością będziesz zadowolony. Najbardziej jednak zachwyciło mnie rozwiazanie przy kubłach, świetny pomysł z linkami!!

Pergole zamawiałeś gdzieś w pobliżu?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
marekm 11:06, 26 sty 2017

Dołączył: 19 sty 2017
Posty: 164
Madzenka pergole zamawiałem w Długołęce u fachowca który zajmuje się głównie tarasami z drewna i elewacjami drewnianymi, ale jak ma moce przerobowe to robi też inne elementy z drewna-miał dla nas zrobić jeszcze altanko/drewutnio/domek narzędziowy, ale chyba jest zarobiony i jak będzie jakiś zastrzyk finansowy to zlecimy komuś innemu. Jak będziesz zainteresowana to podam kontakt na priv.
____________________
mały ogród pod Wrocławiem
Mary 21:22, 26 sty 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Witaj.

Podobnie jak Madżenka zwróciłam uwagę na rozwiązanie z linkami.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
marekm 23:41, 26 sty 2017

Dołączył: 19 sty 2017
Posty: 164
cieszę się że się podoba "kurtyna" na kubły-mam nadzieję że w tym roku już ich prawie nie będzie widać
____________________
mały ogród pod Wrocławiem
marekm 12:32, 28 sty 2017

Dołączył: 19 sty 2017
Posty: 164
poniżej pochwalę się świeżym żywopłotem:


na pierwszym zdjęciu widać takie małe wykałaczki po prawej stronie i za grabem fastigata (którego posadziłem zamiast dęba błotnego green dwarf-stwierdziłem że może to ładnie wyglądać jak będzie strzelisty grab na tle żywopłotu z graba-zobaczymy), to jest/mam nadzieję będzie żywopłot z graba
Na drugim zdjęciu " patyczki" są po lewej stronie- na środku widać buka kolumnowego, mam nadzieję że się zazieleni na wiosnę.
Na ostatnim zdjęciu widać buka czerwonego posadzonego na żywopłot-czekam na wiosnę...
____________________
mały ogród pod Wrocławiem
Milka 12:35, 28 sty 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I kolejny ogród z naszego rejonu super pomysł z linkami i osłonięciem kubłów
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
marekm 12:57, 28 sty 2017

Dołączył: 19 sty 2017
Posty: 164
dzięki Milka ogród to może kiedyś będzie- w obecnym stanie to jeszcze chyba na to miano nie zasłużył ale jak oglądam inne to wiem że każdy kiedyś zaczynał i każdy mniej lub więcej błędów popełnił
____________________
mały ogród pod Wrocławiem
Madzenka 20:56, 28 sty 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
wystarczy, ze obejrzysz zdjęcia ze stycznia 2012 roku,byłam na takim samym etapie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies