Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród pod Wrocławiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród pod Wrocławiem

marekm 10:29, 14 mar 2017

Dołączył: 19 sty 2017
Posty: 164
super dziękuje za informację, dość sporo traw mają u kulasa koło ogrodu botanicznego ale to w pełni sezonu.
____________________
mały ogród pod Wrocławiem
marekm 10:37, 14 mar 2017

Dołączył: 19 sty 2017
Posty: 164
Wendy79 byłem wczoraj Pod Polskim Niebem w Długołęce i dopiero startują, rośliny mają zjeżdżać w ciągu 1-2 tyg. U nich traw raczej mało, bywam tam dość często jako że mam 1 km od domu
____________________
mały ogród pod Wrocławiem
Wendy79 10:38, 14 mar 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Dobrze wiedzieć, bo ja raczej nie jeżdżę po Wrocławiu, więc nie wiem co i jak, a tak z chęcią zajrzę tu i tam
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 10:40, 14 mar 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
marekm napisał(a)
Wendy79 byłem wczoraj Pod Polskim Niebem w Długołęce i dopiero startują, rośliny mają zjeżdżać w ciągu 1-2 tyg. U nich traw raczej mało, bywam tam dość często jako że mam 1 km od domu


Wykupiłam u nich w ubiegłym roku całego Red Barona i trochę Morning Light. Widzę u nich dobrą tendencję, coraz więcej bylin i traw. W sezonie jestem chociaż raz w tygodniu
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
marekm 10:47, 14 mar 2017

Dołączył: 19 sty 2017
Posty: 164
ale mają tanie doorenbosa i ogolnie drzewa liściaste w dobrej cenie. Wybór jest mały ale jak się trafi drzewo które się chce to cena naprawdę super.
____________________
mały ogród pod Wrocławiem
AniMa 11:46, 14 mar 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Marku a jakiego doorenbosa???I tani to znaczy za ile???
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Wendy79 12:45, 14 mar 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
marekm napisał(a)
ale mają tanie doorenbosa i ogolnie drzewa liściaste w dobrej cenie. Wybór jest mały ale jak się trafi drzewo które się chce to cena naprawdę super.


Wiem, mam Ogólnie już trochę rabatu u nich wykorzystałam w tamtym roku
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
marekm 12:54, 14 mar 2017

Dołączył: 19 sty 2017
Posty: 164
ja się nastawiłem na kulasa bo też dają rabaty ale 4 doodenbosy kupiłem właśnie w długołęce. Mieli też w śmiesznej cenie (jak na rozmiar drzewa) dęby i buki fastigata, z tym że nie potrzebowałem takich...
____________________
mały ogród pod Wrocławiem
marekm 12:59, 14 mar 2017

Dołączył: 19 sty 2017
Posty: 164
AniMa doorenbosa zwykłego (takiego prostego) szczepione jakieś 2-3 cm nad ziemią więc myślę że jak będzie duża to nie bedzie widać tego. Cena 50 PLN za 2 m. Wczoraj dalej mieli jeszcze. Polecam też szkółkę polplant (szkółka/plantacja) z naszych okolic. Mają głównie iglaki, ale też od tamtego roku sporo liściastych. Dla detalu otwarte w sobotę. W tamtym roku kupiłem u nich sporo mini iglaków, hortensję i brzozą Long trunk.
____________________
mały ogród pod Wrocławiem
Wendy79 13:00, 14 mar 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
marekm napisał(a)
AniMa doorenbosa zwykłego (takiego prostego) szczepione jakieś 2-3 cm nad ziemią więc myślę że jak będzie duża to nie bedzie widać tego. Cena 50 PLN za 2 m. Wczoraj dalej mieli jeszcze. Polecam też szkółkę polplant (szkółka/plantacja) z naszych okolic. Mają głównie iglaki, ale też od tamtego roku sporo liściastych. Dla detalu otwarte w sobotę. W tamtym roku kupiłem u nich sporo mini iglaków, hortensję i brzozą Long trunk.


To ta w Kamieniu?
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies