Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

anabuko1 14:28, 08 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23552
Bogactwo kwitnien u Ciebie WIELKIE.
Paleta barw też różna.
Podoba mi się. ;D
A co to jest biało kwitnące na drugim planie z ostrozkami ??
Marketowa rozyczka piękna .To jedna sztuka ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Radziu2013 14:54, 08 cze 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
agnieszka_m napisał(a)
Radku piękne zdjęcia
ślicznie


Ach dziękuję...szczerze to się dziwię...Bo na moje oko to świeci mi pustkami...być może magia aparatu działa
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 14:59, 08 cze 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
anabuko1 napisał(a)
Bogactwo kwitnien u Ciebie WIELKIE.
Paleta barw też różna.
Podoba mi się. ;D
A co to jest biało kwitnące na drugim planie z ostrozkami ??
Marketowa rozyczka piękna .To jedna sztuka ?


Aniu...co zakwitnie to przekwita...wszystko przez te upały...

Paleta barw różna? Trochę staram się ograniczyć...wkradł się pomarańcz żółć i czerwień...Ale będę starał się go albo ograniczyć albo całkiem zlikwidować...no może nie zlikwidować ale przenieść w inne miejsce i stworzyć Tylko w ogród z takich ciepłych barw...coś podobnego do ostatnich zdjęć z Chalsea Flower Show...wiadomo odwzorowanie to nie będzie hahah

Za ostróżkami A w zasadzie to przed nimi rośnie biała szałwia...pszczoły ją bardzo lubią więc i ja lubię...

Tak ta róża to jedna sztuka
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
hanka_andrus 15:34, 08 cze 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Radziu, ja też lubię kolorystycznie w ogrodzie, ale z musu wiosną jest w kolorze bieli i fioletu, potem szał tulipanowy, potem piwonie, potem lilie i liliowce, no i hortensje z jesiennymi. I jak popatrzę, to wcale tak dużo tych kolorów nie ma., No może odcieniami i fakturą trochę się miesza, ale ogród to nie łazienka!

Gratuluję nabytków, szklane pojemniki? Ciekawe. Pokazuj.
A różowe przetaczniki też mam. Ale u mnie jeszcze ani różowe, ani niebieskie nie kwitną.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
sylwia_slomc... 16:02, 08 cze 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81963
Radziu wysiane a zapomniane to chyba żywokost, siałeś?
Wiesiołka różowego nie widziałam jescze róża śliczna. Jak sobie przypomnę początki Twojego ogródkwania i porównam z dniem dzisiejszym to wrażenie robi jak szybko to miejsce zaczarowałeś co babcia na efekty Twojej pracy mówi? Docenia?

Zrób kiedyś porównania z ogrodu. Miejscami przed i z dzisiaj, będzie szok

Naparstnica jednoroczna niech się wysieje nie ścinaj
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Radziu2013 16:30, 08 cze 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
hanka_andrus napisał(a)
ogród to nie łazienka!

Gratuluję nabytków, szklane pojemniki? Ciekawe. Pokazuj.


Hahah Haniu świetne Takie złote myśli
Dzisiaj już chyba nie pokażę...fotek nie zrobiłem, a są już u babci...chyba że uda mi się jeszcze wyskoczyć do niej na czereśnie to wtedy przy okazji cyknę
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 16:38, 08 cze 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
Radziu wysiane a zapomniane to chyba żywokost, siałeś?
Wiesiołka różowego nie widziałam jescze róża śliczna. Jak sobie przypomnę początki Twojego ogródkwania i porównam z dniem dzisiejszym to wrażenie robi jak szybko to miejsce zaczarowałeś co babcia na efekty Twojej pracy mówi? Docenia?

Zrób kiedyś porównania z ogrodu. Miejscami przed i z dzisiaj, będzie szok

Naparstnica jednoroczna niech się wysieje nie ścinaj


Żywokostu na pewno nie wysiewałem...tego pod dostatkiem nad brzegami rowu...
I wydaje mi się, że żywokost ma nieco inne liście...

Wiesiołka różowego mam póki co tylko jeden egzemplarz...zamawiałem w A...i muszę jeszcze dokupić...ten ma dużo większe kwiaty...mam nadzieję że rozrasta się równie szybko jak ten zwykły...

Mówisz, że już zaczarowałem? Może to tak wygląda na zdjęciach...ja jak tak popatrzę na ogród to widzę ile jeszcze pracy przede mną aż do pożądanego efektu...a jeszcze cały czas mi się koncepcje zmieniają

Sylwia, z babcią raczej nie mówimy za bardzo o efektach pracy itd. Każdy widzi jak jest i to nam chyba wystarcza...Czasem tylko jak pod wieczór idziemy jeszcze zrobić obchód po włościach to wymieniamy się zdaniem na temat roślin...a najczęściej mamy odmienne zdania Ale kto się czubi ten się lubi

Naparstnicy nie mam zamiaru ścinać...niech się sieje na potęgę Dzisiaj na targu widziałem jeszcze taka ładną...o rdzawym kolorze...ale było za późno...kaska została wydana hahah
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
BKosimkArt 17:14, 08 cze 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Radziu ale pięknie się zrobiło
Róża cudowna...
I podoba mi się połączenie surowej cegły i kwiatów jakie to fajne tło!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
sylwia_slomc... 17:24, 08 cze 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81963
Radziu2013 napisał(a)


Żywokostu na pewno nie wysiewałem...tego pod dostatkiem nad brzegami rowu...
I wydaje mi się, że żywokost ma nieco inne liście...

Wiesiołka różowego mam póki co tylko jeden egzemplarz...zamawiałem w A...i muszę jeszcze dokupić...ten ma dużo większe kwiaty...mam nadzieję że rozrasta się równie szybko jak ten zwykły...

Mówisz, że już zaczarowałem? Może to tak wygląda na zdjęciach...ja jak tak popatrzę na ogród to widzę ile jeszcze pracy przede mną aż do pożądanego efektu...a jeszcze cały czas mi się koncepcje zmieniają

Sylwia, z babcią raczej nie mówimy za bardzo o efektach pracy itd. Każdy widzi jak jest i to nam chyba wystarcza...Czasem tylko jak pod wieczór idziemy jeszcze zrobić obchód po włościach to wymieniamy się zdaniem na temat roślin...a najczęściej mamy odmienne zdania Ale kto się czubi ten się lubi

Naparstnicy nie mam zamiaru ścinać...niech się sieje na potęgę Dzisiaj na targu widziałem jeszcze taka ładną...o rdzawym kolorze...ale było za późno...kaska została wydana hahah

A ogórecznik, on chyba podobny?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
BKosimkArt 17:26, 08 cze 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
No na pewno nie żywokost, trochę inne kwiaty ma,
Na jakieś dzwonkowate wygląda...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies