Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Mirka 19:13, 16 cze 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Radziu ale się zaróżowiłeś Roślinki mega na masie przybrały a i oczko też fajnie wykombinowałeś.
PS. Jak matura ?d:
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Radziu2013 21:47, 16 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Mirka napisał(a)
Radziu ale się zaróżowiłeś Roślinki mega na masie przybrały a i oczko też fajnie wykombinowałeś.
PS. Jak matura ?d:


Cześć Mircia
Ach...moje róże to kropla w morzu w porównaniu do ogrodowiskowych miłośników tych roślin

Co do roślin...one wcale aż tak na masie nie przybrały. Nie miały czasu...większość z nich co rok, a jak nie to co dwa zmienia miejscówkę No teraz przez najbliższe 5 lat może się zagęszczą

Matura: w czwartek piszę niemiecki pp i pr (nie stresuje się, a czuję, że chyba powinienem I ogólnie mieszane odczucia), a za tydzień w środę historia. Ogólnie jest dobrze
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Basilikum 22:04, 16 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Radziu ale pieknie u Ciebie

jaki kierunek studiow??
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Radziu2013 22:08, 16 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Basilikum napisał(a)
Radziu ale pieknie u Ciebie

jaki kierunek studiow??


Dziękuję

Germanistyka, ale myślę nad drugim kierunkiem jeszcze...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
barbara_kraj... 22:09, 16 cze 2020


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Radziu, niesamowite, jak w krótkim czasie zmienił się Twoj ogród. A to przecież dopiero początek tego, co zamierzasz. Podziwiam zapał, poznaną już całą gamę roślin i wiedzę o ich uprawie.
Piękne masz róże.
Podobają mi się Twoje plany na przyszłość.
Życzę sukcesów na wybranym kierunku, bo zakładam, że maturę masz już w kieszeni.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Basilikum 22:14, 16 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Radziu2013 napisał(a)


Dziękuję

Germanistyka, ale myślę nad drugim kierunkiem jeszcze...

to bedziemy szprechac drugi kierunek polecam bawarski hihih
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Radziu2013 22:19, 16 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
barbara_krajewska napisał(a)
Radziu, niesamowite, jak w krótkim czasie zmienił się Twoj ogród. A to przecież dopiero początek tego, co zamierzasz. Podziwiam zapał, poznaną już całą gamę roślin i wiedzę o ich uprawie.
Piękne masz róże.
Podobają mi się Twoje plany na przyszłość.
Życzę sukcesów na wybranym kierunku, bo zakładam, że maturę masz już w kieszeni.


Dziękuję Basiu, matma zdana, więc już nic na przeszkodzie nie stanie

Ogród się będzie chyba zmieniał cały czas, bo cały czas zmieniają się moje upodobania. Mi to nie przeszkadza, bo sądzę, że od tego ta ziemia i rośliny są, żeby kombinować ile wlezie, natomiast w rodzinie rządzi przekonanie, że powinno się posadzić raz i tak już ma zostać heheh.
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 22:21, 16 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Basilikum napisał(a)

to bedziemy szprechac drugi kierunek polecam bawarski hihih


Oj, ostatnio oglądałem filmiki z przedstawieniem różnych dialektów...za głowę można się złapać Hochdeutsch jednak bardzo, baardzo odbiega od codziennego języka
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
GorAna 22:42, 16 cze 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
Radziu2013 napisał(a)





Radziu, oglądam postępy ogrodowe, cudnie wszystko rośnie i kwitnie
Patrzę za zabudowaniu i zastanawiam się czy one są blisko, czy daleko od kościoła? Bywałam przecież nie raz w Twojej miejscowości
Wie, wiem, ze teraz to już są przedmieścia G
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Radziu2013 23:03, 16 cze 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
GorAna napisał(a)

Radziu, oglądam postępy ogrodowe, cudnie wszystko rośnie i kwitnie
Patrzę za zabudowaniu i zastanawiam się czy one są blisko, czy daleko od kościoła? Bywałam przecież nie raz w Twojej miejscowości
Wie, wiem, ze teraz to już są przedmieścia G
Pozdrawiam


Hej Aniu

To znaczy...ogródek jest w Kwielicach. Tam do kościoła mam 100-150m. (A ten żółty dom który widać na zdjęciu, to zakon)

Ty, chyba masz na myśli kościół w Jaczowie? Ja tam nie mieszkam, tylko bywam od czasu do czasu jak do ogrodniczego zaglądam I ta miejscowość faktycznie z Głogowem tworzy już jedno

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies