Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Aurelllia 13:00, 26 lis 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Koliberku mam te raczej niskie dzwonki, wysokich jeszcze nie upolowałam Dzwonek karpacki dorasta gdzieś u mnie to 5-8 cm i tworzy ładną zwartą kępę, która z roku na rok się powiększa Kwitnie nieprzerwanie u mnie od lipca do września, w lipcu oczywiście najobficiej, potem troszkę mniej, ale jak się usuwa przekwitnięte kwiatki, trochę żmudna praca, to cały czas wydaje nowe kwiatki.
Dzwonek dalmatyński jest niziutki i rozrasta się jak floks szydlasty kwitnie u mnie w czerwcu tylko, potem już tylko tworzy zielony dywanik wiem, że niestety czasem przemarza, u mnie jak na razie dzielnie rośnie
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 13:03, 26 lis 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Daria ilość spora, bo zaglądając do was zrozumiałam, że jednak " w kupie siła" i jak w jednym miejscu posadzę co najmniej 5 takich samych to efekt będzie o wiele ładniejszy
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 13:08, 26 lis 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Rumianka to czytamy razem Jak się zanudzisz to daj spokój sobie jak się cofam o te strony na samym początku to powiem Ci, że jednak teraz jest " chyba lepiej", bo wcześniej zdjęcia takie rozmazane, nieostre.... staram się teraz robić lepsze, ale cały czas telefonem także perfekcji jak lustrzanką nie będzie w ogrodzie na pierwszych stronach wątku jeszcze taki zarys, szkielet Jednak czas swoje robi no i inspiracje z Ogrodowiska i troszkę z czasem lepiej to wygląda
A jak człowiek wątek zaczyna to wydaje mu się, że już jest super ojej mam co pokazać a zagląda do innych i zaczyna żałować, że cokolwiek wstawił hahahahha
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
zoja 13:13, 26 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Aurelllia napisał(a)
Zojka ja teraz, ale Ty wiosną dasz czadu z wysiewami ja znowu nie mam gdzie wysiewów trzymać, bo parapety wąskie, a bez światła to małe roślinki nie dadzą rady Te co trzymam w piwnicy to już spore są i jakoś w ciemności dają radę, aczkolwiek doświetlam je trochę w dzień


wiem, że zawsze tak mówię ale tym razem wiosną mam zamiar się powstrzymać i wysiać mniej
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
anabuko1 14:22, 26 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
Aurelllia napisał(a)
Elu wieczorem wstawię jodłę kalifornijską, bo teraz nie chce, żeby zginęła w zdjęciach
Powiem wam, że ja to sobie chyba odpoczynku od ogrodu nie potrafię zrobić ..... w piwnicy zrobiłam rozsadnik z sadzonkami: turzyce, żurawki, bukszpany, tuje, hortensje, tak to wygląda:



O fiu fiu .Widzę, że nie odpoczywasz.
Super przedszkole i jakie liczne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Aurelllia 16:36, 26 lis 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Przyszła pora na zimozielone, byliny zanikły, drzewa liście pogubiły, wreszcie je widać Za dużo może ich nie mam, ale trochę ich rośnie. Pokażę dzisiaj co tam udało się posadzić.
Jodła kalifornijska, jodła koreańska, cis o igiełkach cytrynowych na wiosnę, ale niestety nie wiem jaka to odmiana, może ktoś wie? i tuja 'Globosa'

____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 16:39, 26 lis 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
sosna kosodrzewina, tuja 'Danica', świerk pospolity 'Nidiformis'


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 16:42, 26 lis 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
tuja 'Malonyana Aurea', tuja 'Smaragd', świerk biały 'Conica', cyprysik Lawsona 'White Spot'
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 16:46, 26 lis 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Świerk kłujący, jodła pospolita, świerk pospolity, sosna zwyczajna:

____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
zoja 22:37, 26 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Widzialas, ze juz kalendarz z podpisem p. Grzegorza w sprzedazy?
Mialy byc jutro ale juz sa
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies