Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Aurelllia 20:32, 23 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
No i oczywiście wróciłam z pamiątkami z targów :


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 20:33, 23 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
i jeszcze taka fajna biżuteria ogrodowa:



i na miejscu docelowym:
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 20:34, 23 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
i mam magnolię jako pamiątkę roślinną z targów



U sprzedawcy widac było, że magnolie to jego ogromna pasja, miał ich bardzo dużo odmian, o każdej mi opowiedział Wyjaśniłam, że potrzebuję odmiany małej nie dużych rozmiarów, więc oczywiście zaproponował tą o której myślałam Kupiłam już teraz, ponieważ wiem, że na pewno sprzedał tą odmianę bez pomyłek, ponieważ przy sprzedawaniu zwrócił mi uwagę, że każdą odmianę sadzi w innym typie doniczek i innym kolorze i wtedy wie na pewno, że nie pomyli odmiany Pan stał na zewnątrz, bo do środka już niestety nie zdążył się zapisac i wychodząc z budynku i odjeżdżając dopiero go zauważyłam, nawet nie miał nazwy swojej szkółki i teraz żałuję, że nie dopytałam.... bo pewnie jeszcze jedną bym kupiła, albo zamówiła przez internet
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 20:41, 23 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Jak wróciłam to zdążyłam jeszcze trochę zdjąć darni i przygotowac miejsce pod zakupioną magnolię Sadzona o zmierzchu


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Nowa12 20:46, 23 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale miałaś fajny dzień . Dzięki za fotorelację bo przynajmniej kawałek targów można było zobaczyć. I jeszcze magnolię kupiłaś jako ukoronowanie targów .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
SlonecznyOgrod 21:00, 23 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Rodek okazały.
Rzeczka krokusowa cudna i ten mocny kolor...
Magnolię też będę kupowała, muszę się wybrać na łowy.

Zrywanie darni to cięższa sprawa, rób na odpoczynki.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Magleska 21:57, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18369
zrywanie darni ,to dla mnie najtrudniejsza robota najlepiej mi idzie ,jak jestem zła hihi ….

śliczna magnolia i te rdzawe osdoby -cudo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 22:03, 23 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81794
Aurelllia napisał(a)
Taki fajny zakątek był stworzony :



Ooo moje klimaty, jak fajnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:11, 23 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81794
Aurelllia napisał(a)
i mam magnolię jako pamiątkę roślinną z targów



U sprzedawcy widac było, że magnolie to jego ogromna pasja, miał ich bardzo dużo odmian, o każdej mi opowiedział Wyjaśniłam, że potrzebuję odmiany małej nie dużych rozmiarów, więc oczywiście zaproponował tą o której myślałam Kupiłam już teraz, ponieważ wiem, że na pewno sprzedał tą odmianę bez pomyłek, ponieważ przy sprzedawaniu zwrócił mi uwagę, że każdą odmianę sadzi w innym typie doniczek i innym kolorze i wtedy wie na pewno, że nie pomyli odmiany Pan stał na zewnątrz, bo do środka już niestety nie zdążył się zapisac i wychodząc z budynku i odjeżdżając dopiero go zauważyłam, nawet nie miał nazwy swojej szkółki i teraz żałuję, że nie dopytałam.... bo pewnie jeszcze jedną bym kupiła, albo zamówiła przez internet

Mam taką magnolię, ale moja to jeszcze maluszek nie kwitnący jednopatyczkowy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 22:46, 24 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10216
Krokusowa rzeczka najpiękniejsza na całym O...nigdzie tak pięknego widoczku nie znalazłam poza Twoim ogrodem...Dekoracje motylkowo-rdzewiaczkowe super...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies