Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Aurelllia 21:39, 20 maj 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Na liliowcowej na razie królują czosnki



idąc do cienistego zakątka:
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 21:43, 20 maj 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
W cienistym zakątku zmiany, rosło tutaj wszystko na kupie, rodek biały się zbuntował, bo on z tej odmiany co lubi słońce/półcień i nie kwitł drugi sezon, dlatego go na tą nową rabatę przeniosłam i azalię która kwitła obok niego też, a teraz rosną tu po prostu dwa rodki, które osiągają duże rozmiary. Ja się budżet poprawi to może dokupię przed jeszcze dwa jakies maleństwa np azalie japońskie



rodek z B, który tu rośnie zszokował mnie bo w końcu ma chociaż jeden kwiat, taki uparty jest i od trzech lat nic nie chciał wypuścić:
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Magleska 21:45, 20 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18727
Aurelia ciekawi mnie ten trawnik samozagęszczający się -poczekam na Twoją opinię

ja dosiałam jakąś sportową mieszankę ….na razie nie widać ,żeby wschodziła

a rabatki prezentują się bardzo fajnie ….derenie bardzo ładnie świecą na rabacie

Domek już otynkowany? ….pamiętam ,że jakieś remonty duże robiłaś
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Aurelllia 21:45, 20 maj 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Natomiast ten z L...a co roku pięknie kwitnie


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 21:47, 20 maj 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Madziu remont tragedia..... Panowie musieli na miesiąc odłożyć prace, wracają dopiero w czerwcu i stoi taki szary kwadrat betony nie pasujący do ogrodu, ze zdjętymi rynnami, a że deszcz to trzeba było jakąś prowizorkę robić rynnową, bo przecież lało się wszystko pod dom, także szkoda gadać Dlatego nie pokazuję, go jeszcze
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 21:51, 20 maj 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Rodek Hoppy juz przeszedł z fazy lekkiego jasnego różu w biel - czyli zaraz zakończy kwitnienie, szkoda bo napatrzec się na niego nie mogę, taka fajna biała kulka, którą widać z daleka



idą dalej piwonie, w tym roku nawet chcą pokazac na co je stać, mrówki łaziły po pąkach, znaczy będą kwitły, bo podobno jak chodzą, to te pąki zakwitną


a co do mrówek to mam ich plagę w ogrodzie...... Walczę tymi posypkami, ale to nic nie daje, bo budują nowe gniazdo 3 cm dalej od starego.... normalnie chyba się poddam
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 21:52, 20 maj 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Na koniec rabatka ta najbliżej domu:


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Magleska 21:52, 20 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18727
teraz taka wstrętna pogoda ,to może i dobrze ,że odłożyli pracę …..czerwiec już wkrótce -zleci szybciutko i będziesz mieć pięknie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Aurelllia 21:58, 20 maj 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Tak pogoda nie rozpieszcza ale przynajmniej nie trzeba stać i podlewać
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
gogo 22:21, 20 maj 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Obejrzałam, nieźle się nakopałaś
Połączone rabaty wyszły Ci bardzo ładnie i super są te wijące się ścieżki.
A nie kusi Cię zrobić ścieżkę ze żwirkiem, miałabyś mniej koszenia i ładny byłby kontrast dla rabat z korą.
A, żeby nie rosły chwasty, ja pod ścieżki daję folię malarską / tę mocną kilkoma warstwami /.
Nieźle wytrzymuje chodzenie, jest tania i dobrze wyrywa się chwasty.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies