Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

hanka_andrus 10:05, 09 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No, nie tylko Jolu! Jakieś zagraniczne Katriny i Ofelie też. Lecą do nas jak na
skrzydłach!
Trzymajcie się! Ja już przyzwyczajona, ale Wam te wichury nie są miłe.
Jolu, dziękuję i odbuziaczkowuję!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
violka171 11:55, 09 lis 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Haniu śmieję się sama z siebie
wczoraj myslę sobie ze dziś troszeczkę wcześniej wstanę przed pracą i złoże Ci życzenia,myślałam że będę pierwsza ha ha
no tak pokiełbasić dni to trzeba byc wybitnie "zdolnym "
Czytam że znowu wietrzysko do nas idzie,nie tylko nie to,jade w piąteczek na weekend do ogrodu ,więc proszę bez wiatrów
przy okazji ocenić jak się posuwa remont Bogdanowy
Okryłaś już róże Haniu,czy się jeszcze wstrzymujesz?-w sumie to chyba za ciepło jeszcze co?jak myślisz?
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
hanka_andrus 12:23, 09 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Violu, jeszcze róż nie kopczykowałam. Zaglądam na pogodę, i tu, i tam i jeszcze do 20- tego nie podają minusów. Jak pojadę z zięciem po dalie, to go obciążę workiem z torfem i bliżej róż mi go doniesie.

Na działeczkę możesz jechać, ale chyba deszczowo będzie. Ja swój wyjazd uzależniam od opadów. Ten tydzień odpoczywam. A co? Zmiana czasu źle na mnie wpływa.

Ale już niewiele zostało do roboty. Miskanty powiązać szt 3, zapleść jedną rozplenicę, i cebulki tulipanowe umiejscowić. Część do donic pójdzie - zadołuję, może myszy mi ich nie zjedzą.

Nie kłopocz się, siostra dzień wcześniej z życzeniami dzwoniła, i tez zdziwiona. Ważna pamięć. Całuski!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
mikina34 13:21, 09 lis 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Haniu,
spieszę donieść, ze dotarła do mnie kolejna przesyłka od Ciebie cóż za niespodzianka a do tego z pięknym liścikiem (o jakże miło jest dostać list w formie papierowej, jakże zapomniana forma przekazu w dzisiejszych czasach...)
Pięknie dziękuję Haniu za paczuszke, czuję się jakbym dostała prezent gwiazdkowy, tak obfita ta przesyłka

Ściskam mocno i przesyłam buziaki urodzinowe
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
hanka_andrus 14:10, 09 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Moni, Ta pierwsza to była z pośpiechu, żeby nie zaschły rośliny, ale nie wiem czy co z nich po tygodniu podróży dotrwało do dzisiaj. Cieszy mnie to, że Ty się cieszysz!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 16:19, 09 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
We wrześniu dostałam od Bożenki listek skrętnika. Stał na parapecie w słoiczku z wodą. Dziś ma taki wygląd. z jednego listka będzie kilka sadzonek. Listek podzieliłam na pół. Był za długi. Druga część listka była wsadzona do wody miesiąc później i też już ma korzonki.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Rumianka 16:44, 09 lis 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10277
Rano wstałam, kwiatki rwałam
Usłyszałam głos ptaszzyny,
że są Twoje urodziny....
Hanuś kochana nasza, wszystkiego najlepszego, co się szczęściem zwie, zdrówka najlepszego na świecie i słoneczka na wszystkie dni w roku, w domu i w ogrodzie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
gobasia 16:58, 09 lis 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
hanka_andrus napisał(a)
We wrześniu dostałam od Bożenki listek skrętnika. Stał na parapecie w słoiczku z wodą. Dziś ma taki wygląd. z jednego listka będzie kilka sadzonek. Listek podzieliłam na pół. Był za długi. Druga część listka była wsadzona do wody miesiąc później i też już ma korzonki.



tak tylko sobie staly w wodzie i takie korzeniska puścily? nie do wiary
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
hanka_andrus 18:09, 09 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Basiu, fiołek afrykański też tak można rozmnażać. Ogromnie się cieszę, że się udało ze skrętnikiem. Teraz już tylko do normalnego podłoża muszę.

Niżej fiołki już w ziemi- listki dostałam od Basi Krajewskiej


____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
boguslawa_ma... 19:55, 09 lis 2017


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Haniu 100 lat
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies