Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

ElzbietaFranka 09:29, 22 lis 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Haniu 9 lat to szmat czasu a ile oglądania, pisania dzielenia się wiedzą i nieraz zadawania pytań. Co rok to człowiek ma większe doświadczenie i staje się specjalistka od czegoś tam.
Pod wpływem ogrodowiska grzebie w tej ziemi, przerabia, udoskonala jak się narobi to jest szczęśliwy.

Haniu do 10 trzeba dobić a po 10 następne 10 latek

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
hankaandrus_44 09:52, 22 lis 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Tak, Elu, a ile historii ogrodowych! Nie zliczona ilość! I te magiczne ogrody wokół! które tu odwiedziłam wirtualnie, i te krajowe, i te zagraniczne. I te Wasze wycieczki pokazujące, że świat jest piękny wszędzie, tylko trzeba sie zatrzymać i chodzić po nim spoglądając z uwagą. Wielu magicznych doznań w następnych latach wszystkim ogrodowo zakręconym.




____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Pszczelarnia 10:48, 22 lis 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Hanuś, za wierszyki, za opowieści, przepisy, kwiatki i relacje z działki, za Twoją obecność - bardzo dziękuję.

Kolejnych sasanek życzę.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
hankaandrus_44 11:30, 22 lis 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Ewuniu, dziękuję i też juz czekam na sasanki. Ale jeszcze chociaż raz trzeba się wybrać i na sanki. Ten wiatr w uszach jak się z górki szusuje! No i te zmarznięte noski!

JUż od paru lat śnieg na taką sannę nie dociera do mej wioski, niestety.

Może w tę zimę troche dosypie? żeby chociaż tak? Czekam.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
elwirka67 12:20, 22 lis 2019

Dołączył: 10 sty 2015
Posty: 31
Takich osób jak ja, po cichutku śledzących historię Twojego ogródka Haniu jest zapewne wiele. I przy tej okazji chcę Ci podziękować za te lata spędzone tu na O, za Twoją mądrość, życzliwość i humor. Życzę dużo sił i zdrówka, żebyś mogła nadal cieszyć się z ogrodu i dzielić się nim nadal z nami
____________________
co by było, gdyby Ogrodowiska nie było .........?
Anda 12:24, 22 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33346
Haniu, również cieszę się, że tyle już z nami wytrzymałaś i dziękuję za Twoja pozytywną obecność i pomoc na forum
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
hankaandrus_44 13:56, 22 lis 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Ewo, Elwiro, dziękuję za miłe słowa. Wytrzymałam? To wy ze mną. Bo ja jestem tu tylko "małym palikiem" z moimi metrami w ogrodku. Wy to dopiero jesteście filarami tego forum. Nie odsatajecie od szefowej ani na krok. A ja, stale tylko georginie, borówka, słoneczniki i czasami coś jeszcze. I niech tak zostanie.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
eda 14:39, 22 lis 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Hanusia cudowny czas razem...jesteś naszym guru
Twoja energia stawia nas na nogi bo życie wiadomo raz tak raz tak u wszystkich różnie jest ...
a Tobie Hanusia dziękuję że jesteś i cieszysz nasze oczy swoim ogrodem ,poradami i humorem oraz cudowną poezją ...haa sami zaczynamy rymować przy tobie
ja dziękuję że tak miło zawsze do mnie zaglądasz gdy ja się obijam

Trwajmy tak dalej i dziękujmy Danusi za miejsce gdzie spotykają się ludzie z ogrodami w sercu bo ogrody to my

Muszę zaznaczyć że bardzo się cieszę iż dzięki Dawidowi i super spotkaniu u niego pierwszy raz się uścisnęłyśmy poznałam także wtedy super dziewczyny Jolcię z mężem i Zuzię
buziam serdecznie

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hankaandrus_44 18:15, 22 lis 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Edytko,
miłe słowa, dziękuję za nie.
Zawstydzasz Hanię.
Ale się staram w dalszym ciągu,
choć pęd życia "jak w korkociągu".

Swego ogrodu już nie zmienię,
co rośnie- rosnąć będzie.
A ja teraz tylko podlewam i pielę.
I to tyle w tym względzie.

Furtka już zamknięta,
sarny się panoszą,
i o posadzenie tulipanów
bez okrycia proszą.
Wiosną,jak słońce przygrzeje,
na sałatkę z tulipanów
ciągle mają nadzieję.
A tymczasem wyżerają
kapustę ozdobną u sąsiadki.
Co im tam za przeszkoda -siatki!






____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
ElzbietaFranka 18:57, 22 lis 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Haniu piękne letnie fotki w gronie ogrodnikow
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies