Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

zawitka 07:55, 03 gru 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Kiszka --- cha cha jak robię to ni się rodzinny dom przypomina w Augustowie.Zamiast kiszki to prościej ----ciasto jak do kiszki a wkładam w blaszkę i piekę.

Cudowne niezapominajki dawno ich nie miałam muszę kupić nasiona na wiosnę . Często czytam wiersze Twoje i gębula mi się uśmiecha Pozdrawiam Nostalgicznie się zrobiło >
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
hankaandrus_44 08:18, 03 gru 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Halinko, miło mi, ze odświeżyłam wspomnienia. Też piekę w brytfance. Miłego dnia



____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Pszczelarnia 14:43, 03 gru 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dobrze, że reumatyzm uśpiony i że opowiadasz. Opowieści Twoje (bez powiewu ideologii) chłonę i będę pamiętać.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
hankaandrus_44 15:57, 03 gru 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Ewo, bo wychodzę z założenia, że ideologia jest po to żeby szary ludek urobić na swoje potrzeby. Tak robi każda władza, w ten sposób wykorzystuje malutkich, nieświadomych. Po to mamy mózgi , żeby z nich korzystać. i nie dać się zaszufladkować pod jakąś ideologię nam nie odpowiadającą.
Oczywiście zakrawa to na egoizm, ale podstawowa funkcja człowieka, to dbać o siebie, i jak mówił mój ojciec do mamy: Ty rób swoje, i ja swoje, bo ja Twoim rozumem nie żyję.
I tak działaliśmy z mężem w ogrodzie. Bez kłótni, każdy swoje priorytety ogarniał.
Co do opowieści dziwnej treści, to jeszcze mam kilka za pazuchą, ale to na inną okazję.

Może kiedyś się zgada. A dziś: wszyscy mają kwiatki na parapecie, mam i ja!


____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Milka 07:28, 04 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hankaandrus_44 napisał(a)
Ewo, bo wychodzę z założenia, że ideologia jest po to żeby szary ludek urobić na swoje potrzeby. Tak robi każda władza, w ten sposób wykorzystuje malutkich, nieświadomych. Po to mamy mózgi , żeby z nich korzystać. i nie dać się zaszufladkować pod jakąś ideologię nam nie odpowiadającą.
Oczywiście zakrawa to na egoizm, ale podstawowa funkcja człowieka, to dbać o siebie, i jak mówił mój ojciec do mamy: Ty rób swoje, i ja swoje, bo ja Twoim rozumem nie żyję.
I tak działaliśmy z mężem w ogrodzie. Bez kłótni, każdy swoje priorytety ogarniał.
Co do opowieści dziwnej treści, to jeszcze mam kilka za pazuchą, ale to na inną okazję.

Może kiedyś się zgada. A dziś: wszyscy mają kwiatki na parapecie, mam i ja!




Oj i ja mam takie same myślenie, co do ideologii.
Grudniki cudne. W Lidzie byłam, jako dziecko. Buziaki Hanuś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hankaandrus_44 10:16, 04 gru 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Na dzisiaj wszystkim Barbarom serdeczny bukiecik i życzenia zdrowia!

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
basia3012 13:19, 04 gru 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9483
Haniu, jaka miła niespodzianka. Dziękuję serdecznie za odwiedziny i za życzenia. Tobie Haniu pewnie 26 lipca się życzenia składa? Czy tak?
Wtedy moja kochana synowa Ania też obchodzi.
Haniu, grudniki cudne. Ja przyznam się, że kwiaty, rośliny w ogrodzie bardziej lubię. W domu, średnio. Może dlatego, że nie mam parapetów. A na podłodze to w odkurzaniu mi przeszkadzają.
U nas dzisiaj na +, wczoraj było na - i śnieg.
Pa Haniu. Miłego dnia.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
hankaandrus_44 14:55, 04 gru 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Basiu, dziękuję, Anny jest raz w roku. Grudniki też średnio lubię, ale o tej porze kwiecia w domu mało. Trzeba rozweselać wnętrze czymś żywym. A latem pójdą na balkon.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Rumianka 19:29, 04 gru 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Hanuś, przeczytałam chwytajace za serce wiersze, obejrzałam fotki i parapetowe piękności...Pozdrawiam...ni to jesiennie ni zimowo...brrr
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
hankaandrus_44 20:52, 04 gru 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Runianko,U Was to jeszcze śniegiem poprószyło, a u mnie dalej szaruga jesienna. Ale nic to, przeżyjemy. jeszcze parę dzionków i Nowy Rok będziemy witać.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies