Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

A_gawa 20:59, 20 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
hankaandrus_44 napisał(a)
A=gawo. Za zaproszenie dziękuję, jakoś w tym roku kierunek Śląsk nie jest przewidziany, ale może kiedyś, kto wie czy się nie wproszę. Za pochwały ogrodu też dziękuję, chociaz one trochę na wyrost. Szczególnych rarytasów u mnie nie uświadczysz, staram sie tylko, żeby kwitło coś na okrągło od marca do listopada.


Hanuś, a po co te rarytasy... One są, bo są, mody przychodzą i odchodzą, a najważniejsze jest dla mnie serce ogrodnika, a Ty masz wielkie - wszyscy się w nim zmieścimy.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
GorAna 21:03, 20 lip 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16075
O Matko, nie piszcie o plackach, bo mi ślina klawiaturę zaleje
Jutro będą na bank
Haniu, piękny letni ogród
Bardzo są mi bliskie Twoje życiowe mądrości.
W życzliwości wzajemnej i solidarności jest nasza siła!

Miłego wieczoru
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
hankaandrus_44 21:36, 20 lip 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
To fakt, bez tego o czym piszecie, nie ma życia. Samotnikom źle na świecie, bo niby twierdzą, że tak lubią, ale niech wpadną w dobre towarzystwo, zmieniają się nie do poznania. Wiem coś o tym. Sama unikam tłumów. Ale i towarzystwem nie pogardzę. Szczególnie ogrodniczym.

Praca dla pracy w ogrodzie ma się nijak, do pochwał wizytujących go osób. To cieszy i utwierdza, że dobrą drogę wybraliśmy.

Moja akurat jest taka jak widać na zdjęciach, ale z różnych powodów koncepcji zmieniać nie będę. Nie te środki, i nie te lata. Niech dalej będzie: jak u Babci!

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
BasiaLT 07:43, 21 lip 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Tydzień temu robiłam placki ziemniaczane ale takiego mi narobiłyście smaka że chyba znowu zrobię. Zwłaszcza że tak jak Hania pisze - teraz to kilka minut i ciasto gotowe. A kiedyś? Masakra... to tarcie i niezależnie od tego jak bardzo uważałam zawsze miałam obdarte ręce.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Basilikum 11:51, 21 lip 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
no ale zapachnialo plakami u mnie byla tydzien temu dzis cos bez jajek, bo nie mam, tylko przepiorcze a z tymi za duzo zabawy

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hankaandrus_44 12:47, 21 lip 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Izabelko, właśnie wyłożyłam ostatnią porcję z patelni. Ty to masz czuja!



____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
gobasia 10:34, 22 lip 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Jednak łakomczuch jestem Idę robić placki ...no idę!! bo nie mogę języka w gębie utrzymać.Przed chwilą zjadłam mazurską rybkę,dostałam wczoraj na odjezdne No i weż tu bądż mądra i zgub kilkogramy...no jak!?? Haniu ,no jak?
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
hankaandrus_44 12:08, 23 lip 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Basiu, zgubić ciężko, najlepiej nie nabierać na siebie za dużo. Ja latem zawsze gubię, ale placki raz na jakiś czas nie zaszkodzą. Odstawić kiełbasy z marketu, keczupy i pszenną mąkę z cukrem. Pić raczej zieloną herbatę,m najlepiej taką z grządki- mięta, pokrzywa, melisa, krwawnik, rumianek, bratki i stokrotki. Wybór duży, a najlepiej wszystko razem. Latem zawsze gubię 5 kg. Ale co zimą zbiorę, to też się nie ukrywa.

Dziś kolejny wypad do ogrodu. Nie wiem tylko czy zostawać, pogoda coś bardzo niepewna. Miłego weekendu, a dla Was rabatka z koperkiem.



____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
BasiaLT 22:31, 26 lip 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Haniu wszystkiego najlepszego w dniu Imienin
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
hankaandrus_44 23:13, 26 lip 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Dziękuję, Basiu.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies