Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

gogo 17:41, 03 sie 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Haniu, spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego naj, naj, naj


Fajne miałaś wczasy pod własną gruszą i dobrociami z ogrodu
A własne ziemniaki, ho,ho, szacun
Placki, super pomysł, ale nie jadam niczego smażonego na tłuszczu /problemy żołądkowe/.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
hankaandrus_44 18:01, 03 sie 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Dziękuję, Grażynko, Udał mi się urlop w ogrodzie, za kilka dni znowu zrobię powtórkę. Niech tylko u mnie pogoda się unormuje.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
gobasia 18:18, 03 sie 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Haniu bogato u Ciebie ziemniaki ,borowki i brzoskwinie..Ładne zbiory

Fajny wypad ogrodowy.pozazdrościćogrody hortulus- uczta dla oczu

Ja zaś sobotę poszukiwałam spokoju duszy na Jasnej Górze
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
hankaandrus_44 18:37, 03 sie 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Basieńko, każdemu wg chęci. Chciałaś nawiedzić Jasną Górę, to ją miałaś!
I o to chodzi, żeby swoje zamysły realizować, nie dziś, to jutro. Ja tak daleko już chyba w tym roku nie pojadę, w domu spokój, to i nie ma co się wyrywać na dalekie rejsy.
Ale z pogody korzystam, bo słońca u mnie w tym roku mało cosik. Pozdrawiam


____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
gobasia 16:56, 04 sie 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Haniu za upalnie to nie jest,,fakt! ale za mokro też nie.No może w połudnowej Polsce mają nadto.?
U nas dziś cały dzień pada...pierwszy taki prawdziwy deszczowy dzień tego lata
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
hankaandrus_44 22:30, 04 sie 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
U mnie z kolei już zimne noce. Miał być deszcz, a przyszło zimno. Jutro jak się uda jadę do ogrodu zobaczyć co jeszcze chce kwitnąć. Chryzantema juz chce pokazywać kolor. I muszę podebrać trochę szparagówki. O borówce nie mówię, dopiero 3 krzewy oczyściłam z dojrzałych a gdzie jeszcze 8? Jak się uda, będzie jakaś pomoc, przynajmniej będe wolniejsza do innej roboty. Brzoskwinie już spadają, trzeba zrywać.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 22:49, 04 sie 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10226
Winogrona pięknie obrodziły U nas też nie za ciepło, wczoraj padało całe popołudnie, nic nie podlewam prawie cały lipiec jest u nas taki, zimny i raczej deszczowy, w sobotę mają być upały, czekam na trochę lata
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 23:38, 04 sie 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Ja też czekam na lato. Upały niekoniecznie, ale tak 22-25 stopni jak najbardziej.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
hankaandrus_44 13:14, 07 sie 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
I to moje czekanie na lato poskutkowało! Tylko dlaczego od razu po 9 C jest na wskaźniku 30 C w cieniu? Ale 2 dni wykorzystałam z wnukowo. Tylko trzeba było chronić przed nadmiarem słońca. Był basen opalanie i inwazja Batmanów, supermenów i projektantów mody.

Hanusia pod parasolem i w kapeluszu, na dodatek nogi w zimnej wodzie. Dałam radę, ale dziś już odpuściłam, chociaż mogłaby być powtórka. Przedszkole jeszcze nie jest gotowe na przyjęcie dzieci.A rodzice w pracy. Tak to było z grubsza. Zdjęcia mam na komórce, tu jest ogrodowa relacja z tego dnia.

Ziemniaki kończą bieg, będę opróżniać, pojemniki stopniowo. Cukinia pompuje, róża nabiera kolorów, a chryzantema próbuje otworzyć płatki.


____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
hankaandrus_44 13:14, 07 sie 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
I to moje czekanie na lato poskutkowało! Tylko dlaczego od razu po 9 C jest na wskaźniku 30 C w cieniu? Ale 2 dni wykorzystałam z wnukowo. Tylko trzeba było chronić przed nadmiarem słońca. Był basen opalanie i inwazja Batmanów, supermenów i projektantów mody.

Hanusia pod parasolem i w kapeluszu, na dodatek nogi w zimnej wodzie. Dałam radę, ale dziś już odpuściłam, chociaż mogłaby być powtórka. Przedszkole jeszcze nie jest gotowe na przyjęcie dzieci.A rodzice w pracy. Tak to było z grubsza. Zdjęcia mam na komórce, tu jest ogrodowa relacja z tego dnia.

Ziemniaki kończą bieg, będę opróżniać, pojemniki stopniowo. Cukinia pompuje, róża nabiera kolorów, a chryzantema próbuje otworzyć płatki.


____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies