Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

BasiaLT 14:31, 15 sty 2021


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Forsycje do wazonu w środku zimy. Genialnie!! Muszę też tak zrobić.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
hankaandrus_44 15:11, 15 sty 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
Alu, Basiu, Izabell! Kwitnąca forsycja w zimie, to u mnie standard. niej już mnie nie rajcuje, bo przybywają inne kwiatki, ale ta musi być pierwsza. To jak namiastka słońca, którego u mnie na lekarstwo o tej porze. Na przykład dzisiaj, błysnęło, wyszłam z psem, zdążyłam się rozebrać z butów, śnieg sypnął, chmurami zawlekło.

Taki bukiet na stole, to stawia mnie do pionu. Czas patrzeć za nasionami, czas ziemię szykować na wysiewy, kuwety przejrzeć, może co trzeba z ogrodu do domu przywlec. Nie ma czasu na rozpamiętywanie, co było, a nie jest. Pewnie, historia jest ważna, ale życie bieżące jest ważniejsze. Unikamy stresu, bo porównując stan dzisiejszy z historią życia, i snując myśli co by było, gdybym inną decyzję podjęła kiedyś, do niczego nie prowadzi. Tylko do stresu. Cieszmy się, że mrugamy i w miarę dobrze się mamy.

Pogoda ducha to jest to! Na przekór covidom, hiszpankom i innym trądoospom. Stres to dopiero jest zaraza. Z mózgu człowiekowi robi czarną dziurę, a z mięśni galaretę zamiast nóg.
Trzymajcie się!

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 15:41, 15 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10160
Haniu do Ciebie mrugam i melduję, że dobrze się mam jak tu zaglądam Ciepło przed wielkimi mrozami pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 17:38, 15 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8632
hankaandrus_44 napisał(a)
Alu, Basiu, Izabell! Kwitnąca forsycja w zimie, to u mnie standard. niej już mnie nie rajcuje, bo przybywają inne kwiatki, ale ta musi być pierwsza. To jak namiastka słońca, którego u mnie na lekarstwo o tej porze. Na przykład dzisiaj, błysnęło, wyszłam z psem, zdążyłam się rozebrać z butów, śnieg sypnął, chmurami zawlekło.

Taki bukiet na stole, to stawia mnie do pionu. Czas patrzeć za nasionami, czas ziemię szykować na wysiewy, kuwety przejrzeć, może co trzeba z ogrodu do domu przywlec. Nie ma czasu na rozpamiętywanie, co było, a nie jest. Pewnie, historia jest ważna, ale życie bieżące jest ważniejsze. Unikamy stresu, bo porównując stan dzisiejszy z historią życia, i snując myśli co by było, gdybym inną decyzję podjęła kiedyś, do niczego nie prowadzi. Tylko do stresu. Cieszmy się, że mrugamy i w miarę dobrze się mamy.

Pogoda ducha to jest to! Na przekór covidom, hiszpankom i innym trądoospom. Stres to dopiero jest zaraza. Z mózgu człowiekowi robi czarną dziurę, a z mięśni galaretę zamiast nóg.
Trzymajcie się!




Hanusiu! Masz rację w tym, co piszesz, ale czasem to trudne. W pięknych słowach potrafisz człowieka podnieść na duchu. Pozdrawiam cieplutko!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 17:41, 15 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8632

Też takie słoneczne, trochę słońca i trochę zapachu.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sylwia_slomc... 18:06, 15 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
hankaandrus_44 napisał(a)
Jolu, Z uwagi na widok z okna wiem kiedy spodziewać sie deszczu. Jak się pojawią takie chmury i wiatr odmorski, to pół godziny i już pada. Tym razem też się zmieniło w ciągu dwóch kwadransów. A niby sielsko? Tak miałam 1 września na dobranoc.

Spokojnych snów. Pożaru nie było. Tylko wiatr.


Bajecznie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 18:26, 15 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10160
Alija napisał(a)

Też takie słoneczne, trochę słońca i trochę zapachu.


Zapach tych narcyzy jeden z moich ulubionych
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
eda 19:25, 15 sty 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Witaj Hanusia piękne kwiatki kolory słoneczne a teraz właśnie dobrze piszesz mało go ale dziś przełom bo troszkę przyświeciło i lekki mrozek łapie na noc choć dziś ciapa się robiła teraz zciska oby ślizgo nie było .

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 19:28, 15 sty 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
słonecznie

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hankaandrus_44 22:29, 15 sty 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
Dziewczyny, dziękuję za wsparcie, i meldunki, że dobre się macie. Czekam na Wasze bałwanki. U Edytki już widziałam. U siebie nie mam pókico, z czego ulepić, zale na spacerze może gdzie jakiego spotkam..
Teraz juz idę zalegac na koję, jak mowił mój osobisty marynarz. aspokojnej nocy dla Was.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies