Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sezon 2017 u Hanusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Sezon 2017 u Hanusi

zbigniew_gazda 13:22, 19 lut 2021


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165
Idzie wiosna i tego się trzymajmy. Powietrze już inne no i ptaszki inaczej śpiewają.
Dzisiaj pierwszy dzień bez łopaty i 6 na plusie. Południowy wiatr swoje zrobi.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Milka 16:05, 19 lut 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mądry ten wiersz. Czyli ostatnie podrygi zimy i więcej słonka
jak tam psinka?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hankaandrus_44 22:05, 19 lut 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Irenko, Psinka kwekająca ale na chodzie. Reumatyzm mu doskwiera, a lażenie po betonie w zimie nie sprzyja zdrowiu. Czekamy na slońce i relaksy w ogrodzie. Nogi nie będą się rozjeżdżac na posadzce, tylko w trawie miło się zaglębiać.

Ogólnie jest dośc żwawy, tylko już bielmo na oczach ma, to chodzi za mną , a nie przede mną. No i na 7 schodków po spacerze już go muszę wnosić, ale te 6 kilo, jeszcze radzę. Dziękujęmy za zainteresowanie.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
hankaandrus_44 22:15, 19 lut 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Zbyszku,
Nie da się ukryc, dzień sie wydłuża.
I gdzie nie stąpniemy, tam kałuża,
ale nam podesłałeś wiatry południowe,
Już wkrótce spod czapek wychylimy głowy.

Zapomnimy o szuflach, szalikach i czapkach,
znów będziemy biegać w odkrytych sandałakach.
A może się zdarzyć i pobiegać boso?
Och, by sie przydała teraz trawa z rosą!

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Milka 05:00, 20 lut 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Witam z rana Już o 4 na nogach, kotka takie cuda w sypialni wyprawia, że nie da się spać, chyba będę drzwi zamykać.
Ten twój psiak kojarzy mi się z Sonią, tyle że mniejszy. Rzadko się zdarza taki wiek u psa, widać jak dbasz o niego. Wiek, starzenie, u wszystkich podobnie przebiega, nie ma na to rady. Choć wczoraj oglądałam program o mężczyźnie, co ma 23 lata a fizycznie, jak 13 latek, jakieś zmiany w obrębie narządu wzrostu.
Wspomnienia z ogród fajne, masz bardzo dużo gatunków, na niewielkiej przestrzeni, ciągle coś kwitnie. 3 magnolie, sporo upchałaś Haniu.
Miłego dzionka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zbigniew_gazda 09:02, 20 lut 2021


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165
Czytam Haniu te piękne marzenia
- u nas otoczenie wolno się zmienia.
Tyle co traktory usunęły śniegu zwały
wyjechać spod chałupy był kłopot niemały.

Obserwuję przyrodę z zaciekawieniem,
czy coś na plusik się zmieni
i dojdzie jak dawno do normalności
a nie naciągnie w lutym dwadzieścia.

____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hankaandrus_44 09:24, 20 lut 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Irenko,
kolein żywota nie da się wyminąć, co najwyżej je można probowac wyrównywać do płaskiego. Ale płaskie jest nieciekawe, więc niech już te koleiny będą takie, jakie chcą być, a my sie dostosujmy.Innej opcji nie ma. Co się stało, to się już nie odstanie, a to co przed nmami...panujmy nad tym w miarę możliwości , ale bez zadęcia.

Zbyszku,
i dobrze, że powoli znika, to co nawiało, może w końcu umknie nam to co za oknem jest białe? U mnie poranne słonce już operuje, a ja wyjątkowo dobrze się dzisiaj czuję. Mgieł nie ma, wiatr je przegonił w nocy. Teraz idziemy z piecholem przejśc się po okolicy.


Miłego dnia
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 10:42, 20 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10242
Piesio fajny, taki zozczochrany i wierny, wie że za Panią trzeba kroczyć, czuje się bezpiecznie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 16:19, 20 lut 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8741
Hanusiu! Dziękuję za odwiedziny i "pogłaskanie" piwonii na nowy sezon. Radosny, optymistyczny wierszyk na nowy sezon, super!
Piesek sympatyczny, patrzę na niego z rozrzewnieniem, bo my w grudniu pożegnaliśmy naszą staruszkę, tyle czasu z nami była, tyle wspomnień po niej zostało...
Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
hankaandrus_44 16:48, 20 lut 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Basiu, Alu, dziękuję za głaski i za odwiedziny.

Aż się wzruszyłam. Zastanawiam się kto kogo w życiu podtrzymuje na duchu, ja jego czy on mnie. Może mu mąż zostawił misję? Że ma mnie bezpiecznie doholowac do wieczystej przystani?

Ale co tam o przystaniach, na razie myślę o ogrodzie, jak to najpierw ogarnąć, a potem zagospodarować. Oczywiście relacje będą i moję fotki z tych poczynań, ale jeszcze trochę. Na razie nijakie, bo pośniegowe, ale za małe kilka dni ....

Miłej niedzieli i dla Was.



____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies