Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Waclaw 16:07, 22 paź 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Monia81 napisał(a)


Napewno jeszcze wsadzisz, zdrowie najważniejsze ... pozdrawiamy



Dziękuję
Piękna rabata jesienna
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Monia81 19:15, 22 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Aurelllia napisał(a)
Śliczny ten klonik Rabaty jak się wypełniły fajnie


Klonik cudny a rabaty to rzeczywiście ciałka nabrały... przyszły sezon to gęsto będzie, roślinki powinny przenikać jedna w drugą, efekt jaki chciałam, powinien być jeszcze bardziej widoczny buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:17, 22 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Zana napisał(a)


O matulu, Monia ta rabata jest cuudowna. I pozostałe fotki też z zachwytem pooglądałam. Jak dobrze, że Madzia tyle zdjęć wstawiła


Anulka ja jestem zachwycona tą rabatą, Ewusia cudnie ją skonstruowała cieszę się bo widoki w tym roku na ogród znacznie się poprawiły i było na czym oczęta zawiesić buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:37, 22 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
gierczusia napisał(a)
Napisz plisss co rośnie na tarasowej .. nooo rozchodniki znam bo jest boooska

I tak se myślem ,że Ty taka dobra kobita jesteś .. karmisz te myszki, ajjjjajjjj


No tu ja ci tu piszę jak na spowiedzi co mam
z traw: sesleria jesienna, śmiałek darniowy Bronzeschleier, proso Shenandoah, Liriope muscari
a reszta to: szałwia lekarska Berggarten, kuklik chilijski Bell Bank (rewelacyjny), rutewka, parzydło leśne Zweiweltenkind, bodziszek Patricia, jeżówka Fatal Attraction, kłosowiec Blue Fortune, rozchodniki, gaura Whirling Butterflies, pysznogłówka Marshall's delight, żurawki marmolade, bergenie, brunnery, zawilec jesienny Whirwind, serduszka, ciemierniki, orliki i róże

tylko nie myśl, że ja tak z głowy sypię tymi oto nazwami pamięć mam dobrą, ale krótką dobrze, że notatki robię.... ufff, chyba wszystko się udało wypisać... buźka
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:39, 22 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Agania napisał(a)
Nostalgicznie u Was, sadzisz cebule uuuu już wiem, że nie za wcześnie
czyli dążenie do cudownej wiosny rodzi powera

Ja tak nie mam też chyba do listopada zaczekam...muszę przygotować miejsce

Pierwszy szron boski

buziak


Sadzę bo coś mnie ta pogoda tak nastroiła do sadzenia... później już mogę niestety nie mieć kiedy, jeszcze jak czas zmienimy to już w tygodniu to nic nie zrobię po pracy... buuuu
buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:39, 22 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Waclaw napisał(a)


Dziękuję
Piękna rabata jesienna


dziękuję
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 19:42, 22 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
A u mnie ciemierniki zaczęły kwiat pokazywać

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Anda 19:47, 22 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Moniu, a jak tyły wyglądają na tarasowej? Sprawdzają się te nasadzenia tam?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Monia81 19:54, 22 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Anda napisał(a)
Moniu, a jak tyły wyglądają na tarasowej? Sprawdzają się te nasadzenia tam?


Ewuś rutewka coś mi się ociąga, reszta ok, za blisko mam niektóre roślinki posadzone obok siebie i np proso muszę przesunąć w tył a na przód rabaty muszę znaleźć te paprocie zimozielone w przyszłym roku i ciemierników dosadzić... a ogólnie jest super, roślinki same się sieją i zapełniają miejsca
Wiesz mam dylemat z dwoma rabatami przed domem, ale jak się ogarnę to będę prosić o pomoc, bo koncepcję mam, ale potrzebuję ewentualnej korekty lub naprowadzenia innego, a przez zimę sobie chcę to poukładać, żeby na wiosnę z nimi ruszyć buziaki wielkie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Anda 12:07, 24 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Ciekawa jestem Twojej koncepcji Już masz takie doświadczenie, że na pewno będzie dobra
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies