Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 18:29, 07 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Iwonka napisał(a)
Monia ślicznie twój ogród wgląda taki zamglony i lekko zmrożony... Trawy, byliny to coś czego i mój ogródek potrzebuje
Super, że miałaś okazję być w Daglezji. Oglądałam już dwa razy odcinek Mai z ich ogrodu. Dziewczyny z Lublina też były zachwycone. Muszę Muszkieterki w przyszłym sezonie wyciągnąć na wycieczkę
Z zakupów najbardziej zazdroszczę hortensji dębolistnej, śliczny okaz, taki już dojrzały.


Dziękuję... ja już bez traw i bylin na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie ogrodu a do Daglezji warto pojechać, więc Iwonko namawiaj dziewczyny wiesz, tej dębolistnej to jestem ciekawa, już jakiś czas na nią chorowałam i w końcu się udało buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 18:30, 07 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Magleska napisał(a)
Moniajak fajnie wiedzieć ,gdzie co jest ....śliczny zmrożony ogród i wycieczka fajna - muszę się tam wiosną wybrać
Buziaki


Madziulka też tak mam, że inaczej mi się na ogrody patrzy jak wiem gdzie co jest i na żywo widziałam a na taką wycieczkę warto się wybrać... polecam buziak
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 18:31, 07 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Aurelllia napisał(a)
Ale fajnie przymrozek przyozdobił ogród
O kupiłaś tą nowość miskantową - ona była na targach Zieleń to życie w tym roku


Jestem tej nowości ciekawa... mój eMuś w sumie sobie tego miskancika wybrał, więc zobaczymy pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 18:33, 07 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
anka_ napisał(a)
Wspaniałe fotki z jesiennej Daglezji. Miałam przyjemność w tym roku podziwiać w późnoletnim wydaniu. Ale w jesiennej szacie robi ogromne wrażenie.
Moniu a na ostatniej zakupowej fotce to co jest? Jakaś paproć?


Ja już eMusiowi też powiedziałam, że chętnie bym tam chciała pojechać pod koniec wakacji, żeby zobaczyć to w innej odsłonie
Aniu a na ostatniej fotce to paprotnik szczecinkozębny CONGESTUM pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 18:35, 07 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Margerytka40 napisał(a)
Monia śliczne miejsce pokazałaś, te trawy cuuudo. Klonika sobie obejrzałam, chyba będzie mi tam pasował


Asiu bardzo się cieszę, że klonik spasował, ja osobiście bardzo go lubię i polecam trawy wygladały rewelacyjnie, aż eMuś stał i stał i napodziwiać się nie mógł, fajne miejsce, które też warto odwiedzić buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 18:37, 07 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
anabuko1 napisał(a)

ale ładne, fajne roślinki.
Ja już dawno robiłam stop na ten rok.
Nie licząc chryzantem


Anuś ja też już stopa zrobiłam z zakupami, ale jak mąż w takie miejsce zabrał, to żal było nie skorzystać widziałam u Ciebie piękne chryzamtemy, cudne są, żadnej w sumie w ogrodzie nie mam, może trzeba będzie w przyszłym roku cosik posadzić buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 18:39, 07 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
popcorn napisał(a)
Ale ładnie masz Wszystko rośnie!!! pozdrawiam!!!


Karola rośnie, rośnie i serce cieszy.... buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 18:41, 07 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
sylwia_slomczewska napisał(a)
Świetny wypad Dobrze mieć rodzinke troche porozrzucana
Zakupy fajniusie, gdzie posadzisz?


Za fotki dziękuję
a zakupy na razie zdołowane, czekają na wiosnę, ale pomysł gdzie posadzić już jest buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margerytka40 21:59, 07 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Monia81 napisał(a)


Asiu bardzo się cieszę, że klonik spasował, ja osobiście bardzo go lubię i polecam trawy wygladały rewelacyjnie, aż eMuś stał i stał i napodziwiać się nie mógł, fajne miejsce, które też warto odwiedzić buziaczki


Muszę w końcu ruszyć cztery litery i wybrać się w kilka miejsc wartych obejrzenia. Może przyszły rok nie będzie już tak intensywnie pracowity i się uda
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 12:00, 08 lis 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
o matulu Monia
jestem oczarowana!!!!!!!
jakie masz piękne rabaty!!!!!!!!!!

no cudo po prostu!
chce sie patrzec i patrzeć
przepięknie jesteś mistrzynią !
macham
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies