Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

sylwia_slomc... 20:54, 28 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Monia wymyśliłam co pod buka możesz dać red barona z hakone i może jeszcze zwykłą imperatę, ale ją by trzeba pilnować, a na wiosnę morze kremowych pełnych narcyzy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gierczusia 22:16, 28 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Monia81 napisał(a)


No tu ja ci tu piszę jak na spowiedzi co mam
z traw: sesleria jesienna, śmiałek darniowy Bronzeschleier, proso Shenandoah, Liriope muscari
a reszta to: szałwia lekarska Berggarten, kuklik chilijski Bell Bank (rewelacyjny), rutewka, parzydło leśne Zweiweltenkind, bodziszek Patricia, jeżówka Fatal Attraction, kłosowiec Blue Fortune, rozchodniki, gaura Whirling Butterflies, pysznogłówka Marshall's delight, żurawki marmolade, bergenie, brunnery, zawilec jesienny Whirwind, serduszka, ciemierniki, orliki i róże

tylko nie myśl, że ja tak z głowy sypię tymi oto nazwami pamięć mam dobrą, ale krótką dobrze, że notatki robię.... ufff, chyba wszystko się udało wypisać... buźka

Jeżiszzzzzzzz aż tela teeeegoooo ??
Najbardziej jednak fascynujà mnie te drobne białe kwiatuszki na przodzie...

Ps...mnie nawet jakb walec po nogacj jeżdził to bym tyyyle tego dobra nie była w stanie wymienić
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:20, 28 paź 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Anda napisał(a)
Moniu, a jak tyły wyglądają na tarasowej? Sprawdzają się te nasadzenia tam?


Ewciuuuu to Twego pomysłu jest ta cuuudna rabata ??.. Pasowałaby mi do Ciebie..to prawda
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Katkak 11:29, 01 lis 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Monia, ptaszynko roześmiana wrzucam kilka, niestety nienajlepszej jakości zdjęć na pamiątkę . Nie mamy ani jednej foci wszystkie razem, ale tak to jest jak ogrodniczki się rozgadają . Buziaki i pamiętaj, że czekamy na Was
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Margerytka40 21:00, 01 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Monia to ten prawda?

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
polinka 21:40, 01 lis 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Monia81 napisał(a)


Napewno jeszcze wsadzisz, zdrowie najważniejsze ... pozdrawiamy



Piękna rabata
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
anabuko1 07:15, 02 lis 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Monia81 napisał(a)


Napewno jeszcze wsadzisz, zdrowie najważniejsze ... pozdrawiamy


Piękny szpaler trawek
Moje ciemierniki dopiero w pakach
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Monia81 13:53, 03 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Anda napisał(a)
Ciekawa jestem Twojej koncepcji Już masz takie doświadczenie, że na pewno będzie dobra


Ewuś mam nadzieję, że tak będzie, ale mimo to będę cię prosić o konsultacje mam trzy opcje do jednej rabaty i dlatego taki mętlik mam, bo nie wiem, która opcja będzie najlepsza muszę pomierzyć te dwie rabaty i napiszę co i jak buziaczki
a takie widoczki listopadowe miałam na pierwszego...
tarasowa...


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 13:57, 03 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
sylwia_slomczewska napisał(a)
Monia wymyśliłam co pod buka możesz dać red barona z hakone i może jeszcze zwykłą imperatę, ale ją by trzeba pilnować, a na wiosnę morze kremowych pełnych narcyzy


Sylwuś buziak red barona uwielbiam, hakonkę też, chociaż już zaczynam myśleć o zatopieniu buczka w seslerii jesienne, no uwielbiam tą trawę, to numer 1 u mnie
tarasowa ciąg dalszy...

i rozchodnikowa, amonagawy cudooo...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 13:59, 03 lis 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
gierczusia napisał(a)

Jeżiszzzzzzzz aż tela teeeegoooo ??
Najbardziej jednak fascynujà mnie te drobne białe kwiatuszki na przodzie...

Ps...mnie nawet jakb walec po nogacj jeżdził to bym tyyyle tego dobra nie była w stanie wymienić


Eluś też bym nie powiedziała, że tyle roślin się tam mieści... to białe to gaura, rewelacyjna bylinka, długo kwitnie i cieszy oczy...
tarasowa i sesleria jesienna....

a tu cypelek...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies