Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Waclaw 19:11, 29 cze 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Monia81 napisał(a)



widziałam u Ciebie stipę, u mnie też szaleje... ledwo jarzmianki i litry z tego morza stipowego widać...



Jak spienione fale mgłą przykryte. I tylko gdzieniegdzie wśród tej burzy
jarzmianki z liatrami oddech łapią. Jakby o życie i łyk powietrza walczyły.

Piękne zestawienie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Makusia 15:27, 30 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Waclaw napisał(a)

Jak spienione fale mgłą przykryte. I tylko gdzieniegdzie wśród tej burzy
jarzmianki z liatrami oddech łapią. Jakby o życie i łyk powietrza walczyły.

Piękne zestawienie


Piękny opis!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
galgAsia 16:03, 30 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Jestem, melduję się i zabieram się w wolnej chwili za studiowanie wątku Wcześniej zaglądałam wyrywkowo, teraz powoli i systematycznie

Stipa i jarzmianki bossskie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Monia81 20:57, 30 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
Margerytka40 napisał(a)
Moniś cudnie ta sesleriowa ścieżka wygląda. Mamy chyba te same kolory ulubione. Nie przeoczyłam oczywiście klonika Princeton Gold, mój czeka na wsadzenie ale przez deszcze nie mogę ruszyć z rabatą, na której ma być. Pozdrówka


Asia masz racjęcoś podobnie nam w duszy gralubię Princetonka, za to rozjaśnienie na rabacie, fajną robotę robi, ja też roszady muszę zrobić, bo kupiłam brzozę Youngi i muszę ją wsadzić, a żeby ją wsadzić to muszę co innego przesadzić i tak w kółko... buźka

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 20:59, 30 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
Agania napisał(a)

Monia jak piękna stipowa się przezentuje


stipa teraz rządzi ostatnio wyglądała przez te deszcze jak zmokła kura, ale dzisiaj ładnie świeciła
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:01, 30 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
anabuko1 napisał(a)

Piękne różności, piękne róze.Ale i piękne kępy hostowe


Aniu bardzo dziękuję hosty to moja kolejna miłość, szukam cienia choć trochę, bo jeszcze mi ich mało
a tu taki kwiatek hostowy...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:06, 30 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
Kasiolaaa napisał(a)
Moniu jaką masz odmiane szalwi taka gesta w kwiat i ciemna extra poprostu megaaaa sie nia zachwycam do tego te pole makowe cudo no i zazdro tego poletka ziemniaczanego super bedą swoje ziemniory pychaaa


Kasieńko to szałwia April Night, dzisiaj ją obcięłam, żeby sobie mogła ładnie ponownie zakwitnąć, ma fajny ciemny kolorek, zwarta i sztywno stoi
ziemniaczki właśnie w najlepsze sobie teraz kwitną, myślę, że tak za 3 tygodnie może już będą na obiadek
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:08, 30 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
Kawa napisał(a)
morze stipowe wymiata cudne rabaciska!!!!
cudne!


Kami buziaki, rabaciska dziękują
dzisiaj na zbliżenia mnie wzięło...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:14, 30 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Świetnie, że udało się wyprofilować ścieżkę do drewutni. O wiele lepsze są teraz proporcje. Kiedy na łezce zakończysz nasadzenia, to widok z tarasu będzie jeszcze piękniejszy.
Bardzo polubiłam seslerię. Trzyma ładny pokrój przez cały sezon. Stipa jest śliczna, kiedy jest sucho, a podświetlona przez słońce wygląda magicznie. W tym sezonie u mnie sporo opadów i niestety pod ciężarem nasienników bardziej leży niż powiewa.


Haniu wiesz, że 2 sezony eMa prosiłam o zmianę, no ciężka to była przeprawa... ale teraz to mu się podoba właśnie o te proporcje mi chodziło, bo wcześniej było dla mnie przytłaczająco, obsadzę łezkę i myślę, że będzie super seslerię uwielbiam, chociaż stipę też, mimo, iż ostatnio była przytłoczona ta ilością wody, która nam spadła z nieba, ale teraz lekkość swą odzyskałą


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:15, 30 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
Waclaw napisał(a)

Jak spienione fale mgłą przykryte. I tylko gdzieniegdzie wśród tej burzy
jarzmianki z liatrami oddech łapią. Jakby o życie i łyk powietrza walczyły.

Piękne zestawienie


Ależ pięknie to ująłeś dziękuję
pierwsza jeżóweczka, chociaż inne już niedługo...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies