Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 21:00, 28 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
i różności...

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:02, 28 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
i ostatki piwoniowe, nie cieszyłam się w tym roku zbyt długo nimi niestety, deszcze swoje zrobiły, a szkoda...



buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 21:26, 28 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Monia81 napisał(a)

Monia co to?
Cudownie w ogrodzie macie Niebieskości ze stipą niesamowite razem i zmiany widzę idą pełną parą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 21:32, 28 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
sylwia_slomczewska napisał(a)

Monia co to?
Cudownie w ogrodzie macie Niebieskości ze stipą niesamowite razem i zmiany widzę idą pełną parą


Sylwuś to kalmia Rubra, rośnie u mnie na kwaśnej, liście zimozielone, fajna roślinka... idą zmiany, chociaż przez ostatnie 2 tygodnie nic nie ruszyło, na głowie co innego było, ale jest już dobrze, więc powoli wracamy do ogrodu z następnymi pracami buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margerytka40 22:03, 28 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Moniś cudnie ta sesleriowa ścieżka wygląda. Mamy chyba te same kolory ulubione. Nie przeoczyłam oczywiście klonika Princeton Gold, mój czeka na wsadzenie ale przez deszcze nie mogę ruszyć z rabatą, na której ma być. Pozdrówka
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Agania 22:12, 28 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Monia81 napisał(a)


Dziękuję Basieńko szałwia już przekwita, tak jak piwonia, od tego deszczu się położyła, niestety zawsze coś... u mnie deszczu dolewa a u Was susza, coś nie sprawiedliwie nas dzieli...
widziałam u Ciebie stipę, u mnie też szaleje... ledwo jarzmianki i litry z tego morza stipowego widać...



Monia jak piękna stipowa się przezentuje
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anabuko1 07:03, 29 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23548
Monia81 napisał(a)
i ostatki piwoniowe, nie cieszyłam się w tym roku zbyt długo nimi niestety, deszcze swoje zrobiły, a szkoda...



buziaczki

Piękne różności, piękne róze.Ale i piękne kępy hostowe
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Kasiolaaa 08:10, 29 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Moniu jaką masz odmiane szalwi taka gesta w kwiat i ciemna extra poprostu megaaaa sie nia zachwycam do tego te pole makowe cudo no i zazdro tego poletka ziemniaczanego super bedą swoje ziemniory pychaaa
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kawa 14:59, 29 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
morze stipowe wymiata cudne rabaciska!!!!
cudne!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Gruszka_na_w... 15:07, 29 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Świetnie, że udało się wyprofilować ścieżkę do drewutni. O wiele lepsze są teraz proporcje. Kiedy na łezce zakończysz nasadzenia, to widok z tarasu będzie jeszcze piękniejszy.
Bardzo polubiłam seslerię. Trzyma ładny pokrój przez cały sezon. Stipa jest śliczna, kiedy jest sucho, a podświetlona przez słońce wygląda magicznie. W tym sezonie u mnie sporo opadów i niestety pod ciężarem nasienników bardziej leży niż powiewa.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies