Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Monia81 18:45, 28 lut 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Magara napisał(a)


Monia, piękne ujęcia, ale tym zdjęciem spowodowałaś wiele bezsennych nocy u ogrodniczek (zwłaszcza młodszych i najmłodszych stażem), które żółtego nie uważają za kolor wart bycia w ogrodzie
Też w tym gronie byłam, przeszło mi Jeszcze tylko czerwonego nie trawię



Magarku wywołałaś wilka z lasu z tym kolorem czerwonym nie chcący, powtarzam nie chcący raz jeszcze w zeszłym roku nabyłam parę bylinek w tym o to kolorze będą lekkie przetasowania na jarząbkowej z trawiastą, więc zobaczymy czy mi z tym kolorem będzie po drodze może akurat wyjdzie coś fajnego a z żółtym to był taki mój eksperyment, w ogóle ta rabata to jest mieszanka wszystkiego co miałam i zgrało się to ładnie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 18:51, 28 lut 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Żółta rabata wszystkim dziękuje za uznanie w zeszłym roku powciskałam w nią jeszcze parę innych bylinek w odcieniach niebieskości, bieli i żółci, więc w tym roku zobaczymy co pokaże
Na jutro mam urlop więc mam nadzieję, że nadgonię z robotą, bo trawy straszą u mnie, byle żeby pogoda dopisała


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margo2 23:06, 28 lut 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 816
Ja tez marzę o odwiedzeniu Ciebie i Magdy.
Może we wrześniu będę na południu.
Cały czas zachwycam się Twoim ogrodem.
Możesz być naprawdę dumna z siebie
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
inka74 12:15, 29 lut 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Monia, fantastyczny przegląd rabat! Może w tym roku uda się do ciebie i Magdy dojechać. Bardzo bym chciała pod koniec sierpnia lub we wrześniu. Twoje rabaty wyglądają obłędnie!!!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Monia81 17:02, 03 mar 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Gosia, Iwonka zapraszamy serdecznie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 17:07, 03 mar 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Urszulla napisał(a)


Monia, poluję na te rudbekie z mocnym akcentem czerwono- pomarańczowym. One się sieją i powtarzają cechy czy żółkną? Bo ja na swoją pomarańczową rabatę je chcę
U siebie mam tylko żółto - brązowe.


Ula ten pomarańczowy to tak różnie wychodzi, wpada czasami w żółć. W sezonie może uda ci się do mnie dotrzeć, to na żywo sobie zobaczysz i zadecydujesz czy będziesz chciała poniżej poglądowo fotki, te same a różnie kolorystycznie.

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 17:12, 03 mar 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Dzisiaj dzień luzu powycinane trawy, byliny, zostały mi do przycięcia hortensje zostawiłam wszystkie liście na rabatach, bo trochę martwi mnie to zapowiadane ochłodzenie, a niestety trochę ciepełka wystarczyło, żeby praktycznie wszystko ruszyło, więc sprzątać będę po tym ochłodzeniu
a u mnie kwitną teraz ciemierniki, jedne już w pełni kwitnienia a niektóre dopiero zaczną



____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 17:14, 03 mar 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Krokusiki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 17:18, 03 mar 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
I tak się u Was naoglądałam przebiśniegów, że zamówiłam i przyszły. 100 cebulek, mam nadzieję że się rozrosną w połacie

____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Makao 19:18, 03 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4204
Fajny pomysł z tymi przybiśniegami. Nie wiedziałam że można je kupić w necie takie kopane. Też zbieram się do zakupu.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies