Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

anna_t 13:15, 09 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
W całym ogrodzie sialam gorczyce
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
eVka 13:23, 09 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Świetne te skrzynie, ja odpuściłam i kupiłam zwykłe piaskownice i średnio to wygląda. Kiedyś zainwestuję w takie jak Ty masz
____________________
anna_t 13:35, 09 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Oj Ewa powiem Ci że teraz ładnie wygląda ale wieczny nie będzie i następny zrobimy betonowy. Teraz już bym zrobiła ale nie spotkałam się że słupami takimi łączącym płyty prostopadle
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 14:14, 09 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Front się robi, schodzi nam z tym niemiłosiernie. Czyszczenie z perzu to katorga! Mało kto pewnie pamięta ale były tu 2 swidosliwy i ponad 70 lawend
Teraz będzie pasek trawnika A za nim 12 hortensji sadzone w L, pomiędzy nimi rozplenice i irysy A na tyłach miskanty, trzcinniki i serby

Wszystkie hortensje są mojej produkcji
Za rok powinno być już fajnie, napewno baardzo wcześnie zacznę nawozi hortensje...
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
eVka 14:38, 09 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
anna_t napisał(a)
Oj Ewa powiem Ci że teraz ładnie wygląda ale wieczny nie będzie i następny zrobimy betonowy. Teraz już bym zrobiła ale nie spotkałam się że słupami takimi łączącym płyty prostopadle

Betonowe rzeczywiście trwałe ale jednak to nie ten urok... Ja bym połączyła na jakąś mocną zaprawę płyty betonowe.
____________________
eVka 14:39, 09 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
anna_t napisał(a)
Front się robi, schodzi nam z tym niemiłosiernie. Czyszczenie z perzu to katorga! Mało kto pewnie pamięta ale były tu 2 swidosliwy i ponad 70 lawend
Teraz będzie pasek trawnika A za nim 12 hortensji sadzone w L, pomiędzy nimi rozplenice i irysy A na tyłach miskanty, trzcinniki i serby

Wszystkie hortensje są mojej produkcji
Za rok powinno być już fajnie, napewno baardzo wcześnie zacznę nawozi hortensje...

Oj roboty nie zazdroszczę, szczególnie w takim upale... Dorodne te hortki z patyczków, ile lat temu ukorzeniane? Fajny plan masz na to miejsce
____________________
Margerytka40 14:57, 09 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
To widzę, że w tym roku ostro do przodu z ogarnianiem. A na tym froncie nic nie chcesz zimozielonego?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anna_t 16:08, 09 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
effka napisał(a)

Betonowe rzeczywiście trwałe ale jednak to nie ten urok... Ja bym połączyła na jakąś mocną zaprawę płyty betonowe.
płyty ładne już widziałam takie ciemno grafitowe, naprawdę na poziomie ale tych narożników nie ma
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 16:11, 09 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
effka napisał(a)

Oj roboty nie zazdroszczę, szczególnie w takim upale... Dorodne te hortki z patyczków, ile lat temu ukorzeniane? Fajny plan masz na to miejsce
przez upał właśnie takie tempo slimacze bo robimy dopiero po 19 gdy dziewczynki położymy
Hortki ukorzeniane po 1 sezonie czyli wiosną 2016
W innym miejscu mam jeszcze chyba z 8
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 16:13, 09 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Margerytka40 napisał(a)
To widzę, że w tym roku ostro do przodu z ogarnianiem. A na tym froncie nic nie chcesz zimozielonego?
przymierzam się do tujek danica bo są już na froncie, muszę kupić masz rację
Tak myślę o 3-4 szt żeby to szambo zaslonily i gdzieś obok
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies