Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

Makao_J 14:24, 14 mar 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ło matko Udało się i nie przegapiłam.
A tak siedziałam i coś mnie tknęło by zajrzeć

Witam i zaznaczam
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Anda 14:38, 14 mar 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Obecna
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
lojalna_ 19:47, 14 mar 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
W Tychach masz giełdę kwiatowa. Nieopodal Kulas do Kapiasa masz 30 minut drogi )).Kulas w Katowicach sporo tego u nas )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
anna_t 19:48, 14 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Toszka napisał(a)
ale żem siem zdziwiłam jak wątek zobaczyłam

Iwona cześć mam nadzieję że czasem tu zajrzysz bo ja w tym roku nastawiam sie na rycie w qpie, poplonie i mączce ;D Twoja pomocna dłoń czasem się przyda
na tą chwilę mam przekopaną darń, na ktorej wcześniej rozmaśliłam obornik. chwile polezy wygrabkuje, posieje gorczycę, ubije, posypę delikatnie kompostem co by nasionka tylko przykryć i czekam na mase zieloną. prawidłowo?to szykuje pod hortki

a na drugiej rabacie szykuje pod lawendę. tam przed zimą darń przekopałam, teraz ładnie się wszystko rozłożyło. planuję tez poplon wysiać a potem przekopać z dolomitem i sadzić lawende, kostrzewe i tymianek
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:00, 14 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Kasya ja to nie jadę, juz bylam na cięciu róż

Martini bawilismy sie tutaj w grę te kwadraciki to propozycje rozmieszczenie kostek cisowych, jak się uda to w sobotę będę sadzić. ale niewiem czy zdąże bo chciałabym wertykulacje wkońcu zrobić a na przekopanym wygrabic i gorczycę wysiać..

Efffa fajnie że jesteś! liczę że twój minimalistyczny gust będzie mnie tu trzymał w ryzach

anbu .... ciiii ;p

Marysiu różanka zdecydowanie lepszym zamiennikiem pergoli witaj u mnie

Jola lojalna stary wątek choć mocno kreatywny z huraganami a nie tylko burzami mózgów to jednak jakas tam moja szkoła teraz czas wyciągnąć wnioski i juz na calkiem innym poziomie świadomości działać.

malgol, Kawa witajcie u mnie, zapraszam

Nikito Ty moja jak zawsze gotowa do pomocy.. dziękuję Ci w zime tyle "sił" pod cyckami uzbierałam że musze sama je przerobić, inaczej na plażę nie wyjdę bo mnie straż przybrzeżna za wieloryba do uratowania weźmie...

Polinka bo ja jeszcze nie mam gotowego ogrodu do pokazania... może za 5 lat

Gosia margaretka, Iza Ursa, Agnieszka abiko, Asiu Orzeszku, Marta Makusia, Aniu Makao, Ewa Anda witajcie kochane, macham zbiorowo!

____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:06, 14 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
lojalna_ napisał(a)
W Tychach masz giełdę kwiatowa. Nieopodal Kulas do Kapiasa masz 30 minut drogi )).Kulas w Katowicach sporo tego u nas )))

Joluś a na jakiej ulicy ta giełda w Tychach? w jaki dzień?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
lojalna_ 20:08, 14 mar 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
https://www.google.pl/search?q=gielda+kwiatowa+w+Tychach&oq=gielda+kwiatowa+w+Tychach&aqs=chrome..69i57j0l2.10597j0j4&client=ms-android-tmobile-pl&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
anna_t 20:15, 14 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
tnx otwarte do 10 idealnie bo szkolenia o 10 zaczynam
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Bogdzia 20:23, 14 mar 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Przenies sie do ogrodów a nie w projektowaniu sie umiesciłas, trudniej Cię znaleźc tutaj.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AnnaCh 22:04, 14 mar 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No hej Też się witam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies