Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

anna_t 17:00, 07 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Zana napisał(a)
Dżizas, ale szalejesz kobieto. Ścieżka to u mnie teraz też temat number one.

W pierwszej chwili zrozumiałam, że Artemis przeniosłaś przed hortensje i się zdziwiłam, że nagle nie kwitną. Po chwili zajarzyłam, że to tylko bergenie zmieniły lokalizację.
A jeżówki w rozplenicach super, tylko czy one ich nie zeżrą? Rozplenice jeżówek oczywiście. Na fotce wygląda na gęsto nasadzone.
wiesz teoretycznie jeżówki mają mieć 60-70 cm ale co wyrośnie to się okaże, najwyżej zamienię te przednie rozplenice na seslerie
No dzisiaj dałam czadu, czuje że kręgosłup się wieczorem odezwie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Zana 17:24, 07 sie 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ja myślałam, że po przetarganiu 20 płyt betonowych w jeden weekend i 20 w kolejny to już kręgosłup w odstawkę. Ale jest ok., przynajmniej na razie. Nawet zakwasów nie miałam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
anna_t 18:33, 07 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Podziwiam Cię, u mnie M targal płyty choć moje połowę lżejsze od krawężników pewnie.
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 21:14, 07 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Margerytka40 napisał(a)
Myślałam, że chwaliłam już ścieżkę ale chyba napisałam i niewysłałam. No to teraz chwalę, orginalny pomysł. I zwiwrzaczki od razu sprawdzały czy równo i czy im pasuje.
Nie źle podziałałaś, no to czekamy jak zmężnieją rośliny. Co to za rozplenica w którą dałaś jeżówki?
Asia hameln albo red Head bo tylko te dwie mam ale już takie roszady robiłam że niewiem gdzie która mam. Jak zakwitną to porównam i wkoncu sobie zapamiętam.
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 10:03, 09 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Moja skrzynia na warzywa i plony na leczo i pomidorke

Skrzynia zajmuje miejsce 3x3, jest bardzo wygodna i naprawdę spora. Teraz mam już tylko pietruszke naciowa do koktajli i pomidory, czekam na kolejny rzut szpinaku i rzodkiewki.
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
sarenka 10:35, 09 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ania, jaka ziemię masz w skrzyniach? Jak ja przygotowujesz przed wysiewem?
____________________
Magda W samym sloncu
Margerytka40 10:40, 09 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Jakie mniamniuśkie te pomidorki
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anna_t 13:06, 09 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
sarenka napisał(a)
Ania, jaka ziemię masz w skrzyniach? Jak ja przygotowujesz przed wysiewem?
na spód poszedł nie przerobiony jeszcze kompost i darń A na to ziemia z worka. Jak pomidory wyrzuce to posieje poplon potem pewnie jeszcze szpinak A przed zimą pójdzie obornik żeby się do wiosny przerobil
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 13:08, 09 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Margerytka40 napisał(a)
Jakie mniamniuśkie te pomidorki
pomidorowka wyszla pyszna!
Jutro leczo
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
sarenka 13:09, 09 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
anna_t napisał(a)
na spód poszedł nie przerobiony jeszcze kompost i darń A na to ziemia z worka. Jak pomidory wyrzuce to posieje poplon potem pewnie jeszcze szpinak A przed zimą pójdzie obornik żeby się do wiosny przerobil
poplon! To jest myśl!!
Dzięki, ta moja ziemia słabiutka, ale da się to naprawić
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies