Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

anna_t 17:22, 13 cze 2023


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Parę obrazków przy okazji
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 17:23, 13 cze 2023


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Gruszka_na_w... 14:26, 14 cze 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
anna_t napisał(a)
Dziewczyny panowie zaproponowali mi założenie ekobordow na rabatach aby oddzielały od trawnika ale zastanawiam się czy to jest wygodne przy koszeniu i czy i tak trawa nie przerasta? Macie może doświadczenie z takim połączeniem? Bo do tej pory widziałam tylko ekobord+żwir..


Mam je od 8 lat w jednym miejscu na froncie na granicy przedogródkowej rabaty i trawiastej ścieżki. Mocowałam te o 10 cm wysokości. Podczas koszenia przejeżdżam kołem po krawędzi. Trawa nie przerasta. Czasem trzeba uciąć jakiś wąs trawy. Rabata jest na niższym poziomie niż ścieżka. Zdjęcie później usunę.



Ależ perfekcyjnie wykancikowany jest kształt tej przyszłej rabaty w centrum.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magleska 20:09, 14 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
anna_t napisał(a)
Parę obrazków przy okazji


Ania co to za piękność ?

ale masz fajnie z tą zdartą darnią -to jakąś maszyną robili ?
super kształt rabaty ....

ja mam ekobordy w niektórych miejscach i jestem powiedzmy zadowolona -nie są może idealne -bo trochę się wykrzywiają i po zimie trzeba niektóre szpilki spowrotem dobijać ,ale u mnie liczyło się to ,że sama je sobie ułożyłam ,no i koszty też

znalezć kogoś do takich drobnych prac typu obrzeża z kostki to wyczyn
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasya 16:34, 25 kwi 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41841
A gdzie nowe fotki ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies