Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

Lulilaj 13:45, 17 mar 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Hej. Przychodzę z rewizytą
Bardzo fajny plan. Jestem bardzo ciekawa realizacji
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
malgol 13:53, 17 mar 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Kibicuję Twoim hortkom Aniu Ja tez posadziłam patyki Limek do ziemi bo w wodzie w ubiegłym roku padły. W ziemi zresztą druga partia tez padła,ale mimo wszystko jeszcze raz spróbuję. Ale nie wiem gdzie postawić..w ciepłym miejscu? czy na dworze?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Filemon24 14:47, 17 mar 2017


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Melduje się w nowym wątku
____________________
anna_t 19:19, 17 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Monika ja w tamtym roku opisalam kilkanaście odmian które z patykow ukorzeniałam za tujami a deszcz mi wszystko zmył część odmian wogóle wypadła, te co zostaly posadze na docelowe a potem będę najwyżej Bozge prosić o identyfikację

Rosa uzupełniać to można jeszcze wiele rzeczy bo np. można zamiast spirytusu użyć wódki ale ja chcialam opisać to co wybrałam do zrobienia i wkońcu ile tego mydła trzeba dawać?

Makao super

cześć AniMa iryski potrzebne jak na pinie, takie granatowe, fioletowe. żółte mam

Lulilaj dobry plan to podstawa. najbardziej podoba mi się to że Łukasz pomógl mi podzielić tyły na oddzielne rabaty, niby takie oczywiste a ja stalam w miejscu caly rok...

Gosia ja trzymam w domu. chce je podpędzić ile się da i może dopiero na jesień wysadzę je do gruntu albo jak mi doniczki juz będą rozsadzać

Anita! już miałam tvn uwagę po Ciebie wysłać! coś ty robiła dziewczyno??
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 19:34, 17 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
słuchajcie biorę się powoli za realizację planu. przygotowuje teren pod 5,6,8

jutro aktualne fotki zrobię ale na tą chwile przekopany obornik jest, jutro gorczycę wysieję. muszę kupić 2 drzewa. one będą na wprost tarasu. z jednej strony rosną 2 grujeczniki z drugiej 2 jabłonki Royality. na środku będą 2 klony tatarskie wielopniowe.co posadzić na wprost?
myślę o 2 grabach ale boję się szpecieli...........ale chodzą mi po głowie też 2 brzozy ale boję się że szpaler hortensji za nimi będzie cierpiał na brak wody........ czy może coś jeszcze innego by tam pasowało? w plecach są serby
stare zdjęcie


____________________
Ania Nowocześnie z różanką
asiak 19:42, 17 mar 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
No, no... będzie się działo
____________________
AsiaDziałeczka Asi
malgol 19:47, 17 mar 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Ale Ci zazdraszcam pogody do takich prac u mnie zimno jak w psiarni, brr. I deszcz! Nic robić nie mogę, buuu

A co do pedzenia patyczkow to ja się modlę żeby w ogóle puściły korzonki...o pedzeniu roślin to nawet nie marze na razie
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Iwk4 19:51, 17 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Cześć Ania.
Fajnie, ze Łukasza plan będziesz realizować. Był nie do przebicia
____________________
Ogródek Iwony II
Margerytka40 20:00, 17 mar 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anusia ja to kompletnie gubię się u Ciebie wiec psu na budę taka pomoc,będę tylko cichutko podglądać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
_Martini_ 20:27, 17 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Iwk4 napisał(a)
Cześć Ania.
Fajnie, ze Łukasza plan będziesz realizować. Był nie do przebicia

A gdzie ten plan można zobaczyć?

W sprawie drzew to raczej nie pomogę, bo sama się mocno nad drzwiami głowię. Chyba to zależy jaki chcesz pokrój korony i jak one mają grać z resztą drzew.
Brzozy mam trzy koło bukszpanow i kaliny, po prostu często podlewam. Tak je lubię, że w tym roku sadzę kolejne trzy z bylinami w nogach.
Ciekawe na co się zdecydujesz.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies