Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogród Cataliny

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogród Cataliny

Kasya 11:24, 07 cze 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
a dlaczego ja tu jeszcze nie byłam ?
fajne masz kanapowce
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Milka 11:27, 07 cze 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Catalinasdiary napisał(a)
Oj kogo ja tu widzę jaka miła wizyta. Twoje pieski urocze, tez dobrze mają.
No cóż, tak jak moje psy mają to i ja bym mogla mieć życie.
Niedługo jedziemy pierwszy raz z nimi nad morze.

Udanej wyprawy
Moje ostatnio mało mnie mają, taki czas
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 08:03, 08 cze 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Catalinasdiary napisał(a)
Oto sprawcy mych szkód, zmęczeni bitwami ogrodowymi


____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 08:08, 08 cze 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
W zeszłym roku chyba w sierpniu robiłam sadzonki lawendy. Urwałam ze 30 szt i większość się przyjęła. wstawię u Ciebie zdjęcie choć tego na forum nie robimy, ale może się nie pogniewaszSą już takie



Rozmnażam te rośliny które mam do potęgi, bo ogród duży a kasy brak
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Catalinasdiary 10:43, 08 cze 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Nie gniewam
Ładne sadzonki, też w tym roku trochę zrobiłam.
Psy zmobilizowały mnie do sadzonkowania hortensji bukietowych.
Tyle połamanych gałązek miałam że jak sie przyjma to cała rabata będzie w hortensjach.
Też dziele i przesadzam ze wzgledów finansowych, splajtowalabym obsadzając wszystko roślinami kupionymi w duzych rozmiarach.
A tylko 900m2. I tak w tym roku dużo juz kupilam. Rododendrony, róże, duzo cebulowych.
Pod koniec lata planuję skupić swoje finanse na drzewa, myslę nad grujecznikami.
Urszulla napisał(a)
W zeszłym roku chyba w sierpniu robiłam sadzonki lawendy. Urwałam ze 30 szt i większość się przyjęła. wstawię u Ciebie zdjęcie choć tego na forum nie robimy, ale może się nie pogniewaszSą już takie



Rozmnażam te rośliny które mam do potęgi, bo ogród duży a kasy brak
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 10:44, 08 cze 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Witaj
No takie mi się trafiły
Kasya napisał(a)
a dlaczego ja tu jeszcze nie byłam ?
fajne masz kanapowce
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 09:48, 09 cze 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Wczoraj kosiłam trawę, a raczej moje zielsko. Bardzo ładnie się zagęścila po ostatnich deszczach. Uzupełniłam parę dziur na środku trawnika. A właśnie. Czy macie jakąś trawę godną polecenia? Stanowisko południowe, mocno naslonecznione, od góry ziemnia ciemniejsza, pod spodem glina.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Urszulla 09:28, 14 cze 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
W tym roku dopiero pierwszy raz przyjęły mi się patyczki hortensji. Po cięciu natychmiast te najgrubsze włożyłam do tyłu za hortki żeby latem miały cień i dosypałam kompostu. Wiele się przyjęło bo mają listki. nie ruszam i nie patrze nawet czy maja korzenie.

W zeszłym roku próbowałam z cieńszymi patyczkami i nie za bardzo się udawało. Tylko jedna się udała i podarowałam sąsiadce.

Co do grujecznikow mam mieszane uczucia bo tegorocznych wpisach dziewczyn. Albo słońce przypala albo przymrozki zniszczyły. Na pewno warto mieć jednego ale czy więcej ? ja osobiście bym nie inwestowała.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 09:35, 14 cze 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Co do trawy to nie przesadzam. najmocniejsza niby sportowa.dla mnie najważniejsze są rośliny na rabatach żeby cieszyły. A trawę muszę kosić i się z tym męczę. Powinnam oprysk robić na chwasty i też nie zrobiłam.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 09:40, 14 cze 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Ostatnio przycięłam też barwinek od ulicy i zrobiłam mnóstwo sadzonek bo pas ponad 10m czeka.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies