Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogród Cataliny

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogród Cataliny

Urszulla 20:57, 13 kwi 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Już coś rozpoczęte. To fajnie

Pomysł na róże może Ci da

http://www.ogrodowisko.pl/watek/5054-rrr-rozane-rozmaitosci-renaty-i-nie-tylko-rozane
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Catalinasdiary 12:43, 25 kwi 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
U mnie zimno od 2 tygodni. Nic w ogrodzie nie da sie zrobić. Magnolia zmarzła, nie zdążyła pięknie rozkwitnąć. Wszystko dopiero zaczyna się rozwijać. Piękny weekend podobno nas czeka, więc podziałam i ja.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Urszulla 13:06, 02 maj 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
To działaj jeśli pogoda dopisuje bo u mnie to średnio się zapowiada
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ogrodula 16:58, 02 maj 2017


Dołączył: 30 sty 2017
Posty: 643
Witam będę do Ciebie zaglądać.
____________________
ula sosnowy raj i nie tylko ula
zawitka 17:11, 02 maj 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Witam fajnie że rośnie grupa warszawianek.Ja też jestem blisko W-wy.zapowiada się fajny ogród.ja dzisiaj cały dzień w ogrodzie działałam .Zaczęłam wczoraj sezon grilowy u Bratanicy eMa.Dziś wyniosłam stolik krzesełka .Posprzątałam wiatę i można jutro pić kawkę .Zaznacza sobiei będę kibicować Pozdrawiam słonecznie ;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Catalinasdiary 11:28, 15 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
ogrodula napisał(a)
Witam będę do Ciebie zaglądać.


Witam
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 11:30, 15 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
zawitka napisał(a)
Witam fajnie że rośnie grupa warszawianek.Ja też jestem blisko W-wy.zapowiada się fajny ogród.ja dzisiaj cały dzień w ogrodzie działałam .Zaczęłam wczoraj sezon grilowy u Bratanicy eMa.Dziś wyniosłam stolik krzesełka .Posprzątałam wiatę i można jutro pić kawkę .Zaznacza sobiei będę kibicować Pozdrawiam słonecznie ;d


Witaj Właśnie z zazdrością zaglądam do dziewczyn z południa, gdzie wszystko już kwitnie, a u mnie powoli się wyłania z pąków. U mnie również wiele rodzinnych spotkań w ostatnim czasie.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 11:44, 15 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Nie było mnie ostatnio, niestety niefortunny wypadek mi się w ogrodzie przytrafił i na ponad tydzień unieruchomiłam sobie rękę Ale już lepiej, wracam

Pogoda w weekend byla piękna, zaszalałam na dwa ogrody. W sobotę pracowałam w swoim, a w niedzielę byłam w gościach u mamy mojego mężczyzny i pomagaliśmy trochę.

Wiele chcę w tym roku zrobić, ale ze względów na wytczone priorytety, część prac musi poczekać do wiosny 2018 roku. A to oznacza, że wielu ogrodowych tematów nie ruszę, bo przy pracach nad domem, musialabym usuwać to co zrobilam. Zajęłam sie więc tym co daleko od domu, lub w bezpiecznej odległości.


Jak to u mnie, brak zdjęć. Rozkręcam się z pracą a poźniej zapominam udokumentować.

Mówiłam Wam, że magnolia w tym roku szybko przekwitła, a raczej sciął ją mróż. Ale zanim to nastąpiło, udało mi się zrobić parę zdjęć.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 12:05, 15 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Przed magnolią, wzdłuż thuj, posadziłam białe hortensje bukietowe uzupełnione różowymi jeżówkami. To wymyślilam w sierpniu 2016 roku, w tym roku czekam na efekty
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Catalinasdiary 11:58, 16 maj 2017


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Czy macie jakieś sprawdzone zabezpieczenia przed duzymi psami w ogrodzie? Mam dwa boksery i te moje wariaty wszędzie wbiegną. Próbowałam już siatki takiej do kolan, ale okropnie to wygląda i całą zdjęłam. Jak mi wpadną w tulipany, to żaden problem. Najwyżej sobie do domu wezmę. Ale taranują lawendę i hortensje
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies