Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chaos kontrolowany

Pokaż wątki Pokaż posty

Chaos kontrolowany

AnkaK 20:49, 17 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Magleska napisał(a)
pięknie masz donice obsadzone bardzo ładnie stokrotki z brązową trawą się komponują

nowa rabatka zapowiada się super ...….fajnie działasz porządeczek już też super

zazdroszczę ,bom uziemiona z antybiotykiem w domu ale ,to nic ….podziałam kiedy indziej

Na froncie mam brązowe Carexy i dlatego tam je wrzuciłam, ale rzeczywiście wyglądają fajnie. Ja w ogóle lubię brąz i róż w ogrodzie.
No dziś cały dzień w ogrodzie. Padam, ale to takie pozytywne zmęczenie. My jesteśmy zaczosnkowani wszyscy i (tfu tfu) nic nas nie rusza. Kuruj się, wiosna nie zając nie ucieknie. Przecież mamy połowę marca dopiero.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 20:50, 17 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Magleska napisał(a)
jaka słodka cudoooo

Dzięki! Na zdjęciach rzeczywiście jak aniołek. Ale charakter to chyba po panu ma czytaj eMie
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 20:52, 17 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Wiolka5_7 napisał(a)
Wow 80 szt. To się nazywa rozmnażanie
Donice ślicznie obsadziłaś i jaki porządeczek po robocie
A nowa ogrodniczka przesłodka

One takie potwory urosły, że po podziale niewiele ucierpiały. Tylko na pół je brałam.
No do porządeczku jeszcze brakuje, ale nie wszystko na raz. Kondycja słaba ogrodowo jeszcze.
Ogrodniczka dziękuje
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Margerytka40 21:00, 17 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Fajnie miałaś, cały dzień w ogrodzie, pogoda wiosenna, przyjemna. A ja cały dzień w robocie dziś a jutro znów ma być brzydko
Fajna ta s. sadleriana. Psica wprost do miziania
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AnkaK 21:03, 17 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Margerytka40 napisał(a)
Fajnie miałaś, cały dzień w ogrodzie, pogoda wiosenna, przyjemna. A ja cały dzień w robocie dziś a jutro znów ma być brzydko
Fajna ta s. sadleriana. Psica wprost do miziania

Dziś w krótkim rękawku biegałam, cudnie było. Czytałam, że ten tydzień ma być ble. Wiem, że złośliwa jestem, ale akurat mnie pasuje, bo do weekendu raczej nic nie zrobię więc łatwiej będzie w pracy Ale wiesz jak to z tymi prognozami jest, zmieniają się jak na froncie.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Zana 22:37, 17 mar 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Nooosz kurcze, no rok Cię nie było! Bronisz się fotkami. Przepiękne strokrotki z brązami, świetnie się komponują w białych donicach.
Jaga milusińska, taki niewinny słodziaczek.
Mam nadzieję, że pokażesz te łany traw z zakupów ubiegłorocznych.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Mariposa 06:47, 18 mar 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Już myślałam, że zaginął mi Twój wątek Ale jesteś, fajnie
Stokrotki uwielbiam, w tych donicach wyglądają prześlicznie.
Sesleria dobrze u nas zimuje? Zobaczę, jak na moje glinie jej będzie.
____________________
Ela Motylogród
eVka 12:53, 18 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jestem jestem, przeczytałam ale ty taka wariatka ogrodowa jesteś, extra! Tylko prosze o udzielanie się często i dużo zdjęć! Piękny ogród masz, trawki, hortki, buksy wszystko co kochamy Będę zaglądać
____________________
mikina34 15:20, 18 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Ale słodzinka z nowej ogrodniczki będziesz miała ubaw po pachy moja mnie nie odstępuje na krok w ogrodzie, gdzie ja tam ona.
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
AnkaK 18:25, 18 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Zana napisał(a)
Nooosz kurcze, no rok Cię nie było! Bronisz się fotkami. Przepiękne strokrotki z brązami, świetnie się komponują w białych donicach.
Jaga milusińska, taki niewinny słodziaczek.
Mam nadzieję, że pokażesz te łany traw z zakupów ubiegłorocznych.

Na razie to łanów coś nie widać, wyglądają jak kupki siana, ale orzyjazałam im rosnąć i szumieć
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies