Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Gdzie przechowujecie fotki?

Pokaż wątki Pokaż posty

Gdzie przechowujecie fotki?

Matka 11:05, 20 cze 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
macie jakiś album, folder?bo ja biegam po folderach, plikach w poszukiwaniu fotemmam jeden folder na pulpicie w kt. wklejam zdjęcia tylko ogrodowe, ale czy to dobry pomysł jest to nie wiem...może majakieś pomysły na to gdzie i jak archiwizować swoje ogrodowe zdjęcia z pięknościami z ogrodów?
____________________
U Matki
alinak 11:56, 20 cze 2011


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Bogna właśnie spalił nam się dysk w jednym kompie ,gdzie miałam fotki w folderze na pulpicie i zostałam tylko z imageshakiemi kartą z aparatu. lepiej kupić sobie osobną kartę pamięci do aparatu ,i mieć tam tylko ogród, wiesz kompy zmieniamy ci kilka lat i niekiedy dyski padają a karta jak duża pojemność to zmieści nawet 3000 fotek
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
kriss 12:26, 20 cze 2011


Dołączył: 07 lis 2010
Posty: 321
A ja myślę,że najlepiej dokupić sobie dysk zewnętrzny i tam trzymać wszystkie fotki
____________________
Pozdrawiam Ogród Krysi
Martek 12:28, 20 cze 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Tak Hania ma 100 % racji w tym co pisze.Ja nie jestem tak dobrze ubezpieczona .3000 zdjęć to przy naszym robieniu ich jest dziś pestka )) Faktycznie trzeba kupić dobre karty pamięci ,dyski tylko one dają jakąś gwarancję .Jestem zdania ,że zdjęcia na których nam naprawdę zależy dobrze też mieć tradycyjnie wywołane i schowane w album .Inaczej się je ogląda i częściej niż w komputerze ...
Trzeba Bogna pytać w sklepie o najlepsze z możliwych "przechowalnie"plików
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
alinak 17:51, 21 cze 2011


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
albo w pendrivie. też są duże pojemności. też dobry sposób na płytkach i podpisywać np. wycieczki ,wczasy
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Sebek 18:15, 21 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja kiedyś przechowywałem na płytce ale gdzieś mi zginęła
Teraz mam wszystko na pulpicie i robię tak że jak już wrzucę tutaj zdjęcia to je usuwam. W końcu się mi chyba nie przydadzą
Zostawiam jedynie takie które kiedyś mogą mi się jeszcze przydać, np. z zakładania rabat czy jakieś kompozycje oraz te co jeszcze ich nie wrzucałem. A jak jeździłem na wycieczki czy do ogrodów to zakładam oddzielny folder i tam to daję
Jednak powoli laptop odmawia mi posłuszeństwa i nie wiem czy nie dać tego na płytę - przynajmniej na DVD. Bo mam tego na pewno ponad 1000
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Dominika 21:31, 21 cze 2011


Dołączył: 24 maj 2011
Posty: 92
Można też założyć konto na chomikuj.pl To taki internetowy pendrive bez limitu pamięci można tam zrobić katalog i niektóre foldery zahasłować i nikt do nich nie zajrzy a można pozostawić "otwarte" dla innych.
____________________
Ogród jest jak człowiek, musi mieć w sobie "to coś"... Ogród na końcu świata
Gardenarium 01:46, 26 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja mam na dysku zewnętrznym, mam tam 100 tys zdjęć które są jakby sprzężone z programem Picassa, są w folderach. Chcąc je zamieścić eksportuję zmniejszone 800x600 na pulpit i dodaję a potem do kosza. Na dysku mam w oryginalnej wielkości.

Musisz sobie wgrać ten program i tam archiwizować fotki jak masz niedużo.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pwl 20:22, 04 lip 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
Dobrym sposobem jest też założenie sobie konta na jakimś serwerze z fotkami
(np. imageshack) i tam wrzucanie wszystkiego lub jak wyżej na pendrivie
____________________
paweł
zawitka 18:09, 15 lip 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
Kochani pomóżcie coś zrobiłam i zginęły mi wszystkie zdjęcia waszych i moich ogrodów na ogrodowisku nie mam ich cały dzień.poradżcie jak mam i co zrobić żeby wróciły na swoje miejsca bo bez tego nici z oglądania i to nie to ogrodowisko.Ale narozrabiałam jako nowa cooooooo!!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies