Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

MirellaB 19:55, 09 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Zobacz na wątku tematycznym o przedogródku może coś Cię zainspiruje.
Ja w planowaniu dobra nie jestem, wiele Ci nie pomogę.
A może coś z bukszpanowów, albo cisów tzn. kulki, stożki? Tylko, żeby piesek Ci ich nie załatwił. Ja bukszpanowów nie sądzę właśnie ze względu na moje psiaki no chyba, że na nóżce
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Magleska 20:11, 09 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Właśnie tam są cisy , i kilka innych , a właśnie ze względu na psa muszę dać to co nie zniszczy , przecież nie będę jej zabraniać biegać myślałam o tym ,żeby do tego mini trawnika wkopać na płasko kamienie , tam , gdzie najwiecej goni
zdjęcie z internetu,
a przy roślinach dać kilka głazów , zrobić jej jakby taki tor przeszkód , wtedy może nie będzie tak niszczyć , może ......
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:11, 09 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
.dubelek
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ania1110d 21:10, 09 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Widzę Madziu ze dużo się dzieje u ciebie i bardzo dobrze.Super to wszystko wygląda.
W przedogródku może by pasowały jakieś kule bukszpanowe tak jak pisze Mirella.
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Magleska 21:14, 09 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Tez o takich myślałam ,ale takie już ładne uformowane to ok 50 dych jedna , a jak psiunia zniszczy , to mnie szlag trafi ale dzięki za pomysł , myśle ......

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
MirellaB 10:22, 10 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Moje psy biegają po całym ogrodzie. Dosyć się wycierpiały jako bezdomne. U mnie mają raj, a ogród wcale nie cierpi. W zeszłym roku wybrukowaliśmy część przedogródka. Skończył się problemu ze zrytym trawnikiem.
Wielu roślin nie mogę sadzić ze względu na podsikiwanie. Nie ma u mnie obwódek bukszpanowych czy ekranów z cisa.

Bukaszpany i cisy są drogie ładne egzemplarze. Możesz posadzić np. kulki tujki danica, a stożki świerki Conica. Ja tak mam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
ania1110d 11:14, 10 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Tez polecam te kulki tuja danica ba sama je lubię i mam, nie są zbyt wymagające
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Magleska 14:25, 10 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Mirela i Ania dziękuję za podpowiedzi , dzisiaj plewiłam skalniak i borówki wsadziłam - zaczynam sad hi hi 3 szt borówek narazie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
MirellaB 14:42, 10 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
A ja wąsy trawy przy krawężnikach częściowo dzisiaj przycięłam, ale mimo, że miałam czapkę to ucho mnie boli
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
kerii 19:56, 10 maj 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Widziałam płotek i miałam skomentować ale eM z pracy przyszedł i trza było nakarmić )

Fajnie Ci to wyszło funkie rozświetlą i ożywią cień ( jestem ich fanką ), hortensja też fajny pomysł tylko uważaj bo ona skubana agresywna jak się zadomowi to rośnie wszędzie i na płot i po ziemi się płoży.

A psiny u mnie mają zostawioną ścieżkę w okół ogrodzenia i dopiero przed ścieżką hortki w tamtym roku sadziłam i zasieki z patyków też stoją. Już się prawie nauczyły że nie można w każdym miejscu do płotu podbiec i karnie idą tam gdzie mają wejście na ich ścieżkę, choć się im jeszcze zdarzy zwłaszcza w amoku zapomnieć ostatnio myślałam, że padnę jak Kira centralnie przemaszerowała przez tulipany no ale cóż jak się ma psy to trzeba się też liczyć ze stratami
____________________
Jola Moja glebo terapia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies