Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 22:52, 07 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
A z tyłu domu na dole , gdzie sama trawa marzy mi sie mały sad i warzywniak w skrzyniach , a w miejscu gdzie sosna i brzoza wrzosowisko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:55, 07 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
ania1110d napisał(a)
Cała prawda co koleżanka piszę- przyjemności w ogrodzie na pewno bedą nawet z pieskiem.
Równiez będe obserwować twój ogród bo sama od nie dawna załozyłam swój wątek.
Te ciekawostki porady wsparcia i piekne zdjęcia różnych ogrodów , powiem ze to bardzo wciąga

Witam i tez będę obserwować , i cenne rady chętnie przyjmę , nawet krytykę , ze coś nie tak , chętnie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:01, 07 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Tera dopiero na tych fotkach widzę wiele nidociągnięć , postaram sie porobić zdjęcia aparatem , to wtedy wstawię ładniejsze
Tu jest taka duża skarpa z boku tarasu i domu , stroma - nie wiem czym ją obsypać żeby nie zjeżdżało , a te wszystkie drzewka tez chcę przesadzić , bo to jedyne miejsce , gdzie mogę przejechać kosiarką , a moja paskuda goni w tempie odrzutowca tamtędy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ania1110d 23:08, 07 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Krytyki nie bedzie bo nie ma do czego,widać ze masz reke i pomysły.Tak trzymaj dalej
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Magleska 23:14, 07 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
nocą - tył i przód
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:56, 07 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Kasiek napisał(a)
Witaj Nic nie musi byc idealne, to Twoj ogrod i to z rodzina i zwierzakami macie sie tam dobrze czuc. Ja tez mam duzego psa, doga niemieckiego plus malego, jakies 1,5 kilo mieszanca plus kota i jej kolezaneczki. I zyje I moj ogrod rowniez. Trzeba to tylko sobie troche poukladac i nauczyc sie pewnych praw i obowiazkow...Bo ze przyjemnosci beda w Twoim ogrodzie to nie watpie, juz duzo zrobilas i ladnie przez ten rok
Pozdrawiam cieplutko i czekam na wiecej

Pozdrawiam i dziękuje za odwiedzinki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Figielka 00:01, 08 maj 2017


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Witam,
Widać,że połknęłaś ogrodowego bakcyla.
Pozdrawiam.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Magleska 00:04, 08 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Figielka napisał(a)
Witam,
Widać,że połknęłaś ogrodowego bakcyla.
Pozdrawiam.

Widzę ,że nie tylko ja nie śpię o tej porze pozdrawiam i dziękuje za odwiedziny
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kerii 02:36, 08 maj 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Witaj piękna psina też miałam kiedyś takiego, teraz mam dwa mniejsze co w cale nie oznacza że robią mniej szkód niż jeden duży ) Przymykam oczy na żółte plamy na trawniku, czasem na stratowanego w amoku kwiatka. Ostatnio jedna była uprzejma wykopać dziurę w mojej rozplenicy ale dzięki temu mam 6 nowych sadzonek sama pewno bym się nie odważyła jej oskubać a tak pies pokopał ja to co wykopał do doniczek powsadzałam i widzę że zaczynają puszczać ) Tak że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Myślę że uda ci się tak zagospodarować ogród, że i będzie ładnie i pies będzie miał gdzie biegać

____________________
Jola Moja glebo terapia
MirellaB 07:36, 08 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witaj
Fanką skalniaków nie jestem, ale przyznaję, że ciekawie wygląda.
Mam dwa szalone psy i ogród trochę pod ich kątem robiłam. Psy szczęśliwe i ja mniej sflustrowana, bo problem z zrytym trawnikiem w przedogródku został rozwiązany.
Wątek Twój zaznaczam może uda mi się coś podpowiedzieć
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies