Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

ania1110d 21:34, 13 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Efekty super a to ze roślinki małe to nie szkodzi(chodz nie takie małe ) bo za to będziesz obserwowac swój ogród jak rok po roku się powiększa
____________________
Ania Ogród w Cichym Dworku*Wizytówka
Magleska 21:40, 13 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
Jola - widzę " ze też dziś mocno pracowo ogrodowo dziekuje
Polinka , dzięki za docenienie moich kancików , przy desce nożem kuchennym ( nóż niestety nie przeżył ) Ml nie będę dzielić , a co ile je sadzić , żeby taki szpaler się zrobił ?
Alicja dziekuje za odwiedziny , też za chwilkę do Ciebie zajrzę
Ania dziekuje




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kerii 21:46, 13 maj 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Mnie te mikrusy rododendrony do pracy dziś zmusiły choć pogoda była taka sobie, więcej mżyło niż nie mżyło. Jutro tylko posadzę tak w ramach relaksu )
____________________
Jola Moja glebo terapia
iwka 22:13, 13 maj 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Hej podglądam od początku więc się ujawniam w przedogrodku planujesz te glazy? Kasja ma, mozesz sobie zerknac jak zaaranzowala u siebie. Pracowita sobota za nami chyba wszyscy byli stesknieni za taką orką w ogrodzie. W końcu może prawdziwa wiosną będzie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Magleska 22:21, 13 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
iwka napisał(a)
Hej podglądam od początku więc się ujawniam w przedogrodku planujesz te glazy? Kasja ma, mozesz sobie zerknac jak zaaranzowala u siebie. Pracowita sobota za nami chyba wszyscy byli stesknieni za taką orką w ogrodzie. W końcu może prawdziwa wiosną będzie

Witam dziekuje za odwiedziny i na pewno wpadnę do Ciebie i do polecanego ogrodu te głazy chcę w przedogródku , mają zrobić tor przeszkód psiuni mam tez nadzieje na prawdziwą wiosnę
możesz mi dać linka do tego ogrodu z głazami , bo w wyszukiwarce mi nie znajduje ...
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
iwka 21:57, 14 maj 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6328-nowoczesnie-u-kasji-kiedys-bedzie



http://www.ogrodowisko.pl/watek/6328-nowoczesnie-u-kasji-kiedys-bedzie?page=42

____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Magleska 06:52, 15 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
Iwona dziękuje
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kindzia 09:32, 15 maj 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Moje ML były sadzone co jakieś 50-60 cm. W tym roku jeszcze małe będą, ale potem bez problemu będą się zazębiać. Między nimi mam czosnki ozdobne. Przynajmniej o tej porze roku liście czosnków zapełniają miejsce. Jak już liście czosnków są brzydkie, ML są na tyle duże, że tego nie widać.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Magleska 21:17, 15 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
Kindzia napisał(a)
Moje ML były sadzone co jakieś 50-60 cm. W tym roku jeszcze małe będą, ale potem bez problemu będą się zazębiać. Między nimi mam czosnki ozdobne. Przynajmniej o tej porze roku liście czosnków zapełniają miejsce. Jak już liście czosnków są brzydkie, ML są na tyle duże, że tego nie widać.

Dziekuje

Chcę je tu wkomponować - to nowo powstająca rabata przy płocie , miszmaszowo w drzewach , ale na razie tak musi być , nie wyrzucę na razie zdarta darń ,teraz trzeba przekopać , wymieszać z dobrociami i sadzić , oprócz ML nie mam nic i planu na tą chwilę też nie mam będę ją poszerzać , jak już coś z waszą pomocą wymyślę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ElzbietaFranka 22:06, 15 maj 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Magda bardzo dobrze zrobiłaś, ta kosodrzewina piękna, możesz ją ciąć uszczykiwać w przyszłym roku tzw. świeczki przyrosty zgęstnieją i będzie bardzo ładnie.
Na skalniakach masz takie fajne kanciaste kamiory. Kup kilka takich dużych kamiorów widziałam coś takiego tylko to były granity czerwone.

Tam trochę inaczej to było zrobione bo była sterta gruzu po budowie przysypana ziemią dosyć wysoka gdzieś ok. 2 m i przykryta takimi dużymi, wysokimi, stojącymi kamieniami pionowymi i na tym posadzona kosodrzewina i skalne rośliny, zwisające po tych kamieniach fantastyczny widok.
Jak pojadę na działkę to spróbuję się zatrzymać i zrobić zdjęcie jak nikt nie będzie widział.

Oglądałam linki które podała Iwona. Pamiętaj, że masz ogród gdzie kamienie są kanciaste, takie jakie są w Szczyrku, Wiśle, Ustroniu tego pełno tam.
Moim zdaniem powinnaś się takich kamieni trzymać tylko dużo większych.

Głazy tutaj nie pasują. Tam pełno kamieniołomów.
Mnie się też takie coś marzy ale to pieśń przyszłości, takie jak mam na skalniaku tylko dużo większe mam miejsce, aby moje marzenia spełnić.
Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies