Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moje miejsce na ziemi -początek

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje miejsce na ziemi -początek

Dorota123 21:38, 16 paź 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witaj Edytko, czytam że jesteś z rejonów jabłoni i wiśni, więc sądzę że masz blisko do Sandomierza. Jeśli tak to mieszkamy gdzieś blisko. Domek rośnie, a to bardzo cieszy. Na dodatek powstają już rabatki więc jak kiedyś już zamieszkacie to i otoczenie będzie piękne.
Pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dominika11 10:07, 18 paź 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ale robota idzie

a takie porówniania roslin są super - wtedy widać jak rosną - dzieki Tobie cofnęłam 4 lata do tyłu i byłam w szoku jakie moje tujki były małe - nawet chyba mniejsze niż twoje rok temu
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Toszka 12:07, 18 paź 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Edytko, przy budowie pilnuj panów, by ci nie zakopali niespodzianek i by nie zostawiali resztek budowlanych.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
edi75 12:18, 18 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2022
Toszka napisał(a)
Edytko, przy budowie pilnuj panów, by ci nie zakopali niespodzianek i by nie zostawiali resztek budowlanych.

Pilnujemy panów... mam nadzieje że dobrze.
Kochana jak już jesteś u mnie to podpowiedz ..widać to na zdjęciu wyżej ..sąsiad ma tuje ..siatka i moje roślinki..zastanawiam się nad tłem ..czyli posadzeniem czegoś od siatki .Nie mam pojęcia..co by się sprawdziło
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Toszka 13:04, 18 paź 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Gdyby namówić sąsiada, aby przyciął z góry tuje, to jest szansa, że zmężnieją i połączą się, a tym samym przestaną być ażurowe. Bo w obecnej sytuacji nie pozostaje nic innego jak w te prześwity posadzić swoje tuje.
Widzę, że sąsiad posadził tuje dośc daleko od płotu i chyba marne szanse aby te tuje przeszły przez siatkę na twoją stronę...to bardzo wygodne rozwiązanie
Nie wiem jak ty, ale mnie drażni widok siatki...jakaś niezdiagnozowana fobia u mnie
Nie wiem ile masz miejsca na żywopłot.
Nie wiem czy widok siatki jest dla ciebie do zniesienia. Taka siatka to marne tło dla rabat. Nie wiem ile masz miejsca....może pas miskantów albo rozplenicy? Ale wiosną będzie łyso przez 2-3 miesiące (po ścięciu)...i będzie siatka na wierzchu.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
edi75 13:14, 18 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2022

Tego miejsca teraz może nie jest dużo ..ale docelowo rabatę chce poszerzyć za świerki koniki. Więc miejsce na tło by było..siatka zaczyna mnie drażnić
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
edi75 07:37, 19 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2022
Coraz bardziej podoba mi się pomysł z trawami jako tło..ale traw jest ogrom ,,,jakie wybrać.Mam tak z 50 m do obsadzenia
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Dominika11 08:20, 19 paź 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Edytko trawy wygladają obłędnie, ale zanim tak będą wyglądać, to będzie na poczatku łyso
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
edi75 08:37, 19 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2022
Dominika11 napisał(a)
Edytko trawy wygladają obłędnie, ale zanim tak będą wyglądać, to będzie na poczatku łyso

Dominiko a jakie trawy bys widziała u mnie?
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Dominika11 08:50, 19 paź 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
może ML ładnie wygladają i na szerokość nie zabieraja duzo miejsca, a ładnie się górą przelewają.

No chyba, ze wolisz coś bardziej kolumnowego
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies