Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Carpinus - graby i trawy nad jeziorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Carpinus - graby i trawy nad jeziorem

Magda70 21:29, 18 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
effka napisał(a)

ja już miałam je wykopywać ale dałam im ostatnią szansę i dały radę.


Odwdzięczyły się
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:34, 18 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Roocika napisał(a)
Wszystko ślicznie Porządek też podziwiam, nam jakoś nie wychodzi. Może jak składzik w końcu powstanie to będzie lepiej
Pozdrawiam


Składzik musi być aby bałagan ogarnąć. Mój eM na szczescie bardziej porządnicki ode mnie. W garderobie fruwają moje ubrania a jego wszystko poskładane

Ale nie oszukujmy się...jestesmy cały czas na etapie budowania drugiego domku to i balagan jest ale nie na fotkach

Za ślicznie - ślicznie dziękuję
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:45, 18 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Agi2006 napisał(a)
Bardzo przyjemne otoczenie dla przytulnego wnętrza domku. Tak powinny wyglądać wszystkie domki letniskowe. A one przeważnie traktowane są po macoszemu. Roślinki z tego ogrodu znam,zastanawia mnie tylko ta trawa przed hortensjami. ..


Dziękuję za miłe słowa. Buduję i urządzam domek i jego otoczenie w takim stylu jaki mi odpowiada...w jakim sama bym chciała mieszkać na wyjazdach. No i mieszkam jak goście wyjadą

Przed hortensjami to klosownica....ale szykuje się do wywalenia...na poczatek była super jak nic innego nie rosło...teraz hakone planuję w jej miejsce.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:47, 18 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
HannaR napisał(a)
Chyba wygląda na jakieś hakone... Też się zastanawiałam.


Klosownica
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 21:55, 18 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
leon60 napisał(a)

Żebyście wiedziały co mój trzyma w altanie, drewutni, za altaną itd. do pewnego momentu jeszcze to przenosiłam, prosiłam żeby zbierał ale odpuściłam bo sensu nie ma oni już tak mają

Magda piękne wszystko !!!
Busz się robi i altana fajnie wyszła u mnie drewutnia się robi, bardzo wolno ale się robi więc na graciarnię eMa narzekać nie będę


U nas we wtorek zabierają gabaryty trochę skarbów zniknie

Dzięki Olcia

Udalo mi się ostatnio obsadzić nową rabatę. TUŻ przy wjeździe.
Jeszcze krawężniki do skonczenia i do wysypania kora. Nabiera wyglądu kolejny kawalek





____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
makkasia 22:10, 18 sie 2018


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Magda gratuluję, efektem Waszych prac jestem powalona nic tylko siostrze mej za wzór dawać (zakłada ogród) ściskam i jeszcze raz pięęęęknie jest
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Johanka77 22:23, 18 sie 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
leon60 napisał(a)

składasz podanie do eMa i czekasz na rozpatrzenie


Heh...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:25, 18 sie 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magda70 napisał(a)




no niestety....chyba jedyną rzeczą, której mój eM nie robi to spawanie. Nad czym bardzo ubolewam
Tak więc byłam skazana na "fachowca" z koziej duupy. A potem to już blat to luzik...to już eM ogarnia


A materiał na taką ramę? Tylko nie mów, że ze sklepu
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magda70 23:01, 18 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Johanka77 napisał(a)


A materiał na taką ramę? Tylko nie mów, że ze sklepu




Hhaha...z hurtowni stali - metali
Wybierasz sobie odpowiedni profil i szukasz spawacza.
Ja w Słupsku np tu brałam:

http://www.herkules.slupsk.pl/


____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 23:06, 18 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
makkasia napisał(a)
Magda gratuluję, efektem Waszych prac jestem powalona nic tylko siostrze mej za wzór dawać (zakłada ogród) ściskam i jeszcze raz pięęęęknie jest


Oj..bo mnie siostra znienawidzi

Dziękuję bardzo Kasiu...
Ostatnio kilka razy przejeżdżałam przez okolice Makowa...i sobie obiecuję, że muszę się kiedyś wprosić ale niestety zawsze mam jakieś towarzystwo w aucie...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies