Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

inka74 17:41, 27 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
No, no no )) czekamy na zdjęcia. Zadowolona? Udało się wszystko, co zaplanowaliście?

Chyba najbardziej z podpór na róże jesteś zadowolona
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 18:07, 27 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Podpory na różeJestem bardzo ciekawa
To się cieszysz z ukończonych prac. Zgodnie z wymaganiami inwestorki?
____________________
April April podbija las Mazowsze
tulucy 19:29, 27 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Udało się wszystko to, co chciałam - potrzebowałam podpory to taki super extra dodatek

Podmurówka od kur


Poszerzony chodniczek na altankę z tyłu domu i hałda ziemi do rozplantowania - muszę też obłożyć te zabetonowane boki kostki - robiliśmy bez obrzeży.


Podpory - jutro będzie malowanie.


____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 19:34, 27 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
I trochę kffiotków tylko komórkowe
Ogólnie

i szczególnie z burdello w tle


I bez burdello

____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
BKosimkArt 20:00, 27 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
O kurcze cudne podpory! zdolniachy z tych fachowców, nie ma co.

a podmurówki zazdroszczę, u mnie na tyłach działki mam trochę metrów siatki bez i mnie szlag trafia.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Gosiek33 20:36, 27 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Francja elegancja ta kurza część. Dobrze widzę że postawiona obok starej? To panowie nieźle musieli się nagimnastykować. Podpory bardzo eleganckie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
tulucy 21:56, 27 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Gosiu, tam przy kurach jest nasza stara siatka, która była na całej długości ogrodzenia - dorabiana była teraz tylko podmurówka, a to, co wygląda na kawałek starej siatki, to takie prowizoryczne zabezpieczenie sąsiada - bo go poprosiłam, żeby odseparował kury od "terenu robót". To postawił taką siatkę plastikową, dołem była odsunięta o ok. 30-40 cm, a na wysokości metra opierała się o naszą siatkę już. Trudno było tam robić, ale sąsiadowi jeszcze trudniej wytłumaczyć...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gosiek33 07:00, 28 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
tulucy napisał(a)
Gosiu, tam przy kurach jest nasza stara siatka, która była na całej długości ogrodzenia - dorabiana była teraz tylko podmurówka, a to, co wygląda na kawałek starej siatki, to takie prowizoryczne zabezpieczenie sąsiada - bo go poprosiłam, żeby odseparował kury od "terenu robót". To postawił taką siatkę plastikową, dołem była odsunięta o ok. 30-40 cm, a na wysokości metra opierała się o naszą siatkę już. Trudno było tam robić, ale sąsiadowi jeszcze trudniej wytłumaczyć...



A tak, ciężko było mi się zorientować na zdjęciu. Koniecznie muszę do Ciebie podjechać i nacznie to rozgryźć


Pomiziaj bezogonka
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
April 07:11, 28 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
To fachowcy się spisali. Już masz spokój i z przyjemnością będziesz sobie "wygładzać" teren.
Z różami to się pewnie umówimy jakoś koniec września, jak się ogarniesz. Mi się nie śpieszy, ten upał mnie wykańcza i zniechęca do robót. A do połowy września wszystkie weekendy chyba zajęte, no wiesz: ZtŻ, potem Skierniewice. Wybierasz się gdzieś? Bo ja do Skierniewic koniecznie. Chyba Jolanka też się zastanawia. A ZtŻ jakoś sama nie wiem, nie do końca odpowiada mi formuła tej wystawy.
To szykuj miejsce na M.Hilling, wielka, ale to wiesz, jak ją miałaś. Moonlight Pembertona, biały pustaczek, giętka, więc łatwo ją gdzieś przy siatce puścisz. Mam jeszcze Lavender Dream ale nie wiem czy przeżyje i się odbuduje. Bardzo ją lubiłam ale tuje ją niemal zamorodwały. Może uda ci się wskrzesić, jak nie, to wyrzucę.
I wegetuje u mnie jeszcze Mme Isaac Pereire między dwiema sosnami... co ty na to?
____________________
April April podbija las Mazowsze
inka74 07:38, 28 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Super wyszły podpory. Fajnie, że udało się wykonać plany. Urlop ogrodowy ale czasami nie ma innego wyjścia.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies