Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

inka74 09:13, 15 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Wszystkie moje miskanty sadzone we wrześniu i październiku przeżyły u mnie bezproblemowo. Ba, nawet jednego wtedy dzieliłam. Jedną rozplenicę miałam zadołowaną w donicy bo nie wiedziałam gdzie ją posadzę. Też przeżyła. Teoria jedno a praktyka drugie
Jak duży jest to go zadłuj. Na wiosnę znajdziesz mu miejsce.
U mnie mlody niebezpiecznie flika nosem. Zdrowia życzę!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 22:50, 15 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Niewiele widać, bo zabrałam się za zdjęcia po ciemnicy prawie teraz ma ok 1 m.




Udało mi się na chwilę wyjść do ogrodu, przestawiłam doniczki, podlałam, wsadziłam 3 sadźce i jednego floksa, wymyśliłam miejsce na prezent - m zaproponował inne, o którym nie śmiałam myśleć, żeby tam coś sadzić ale skoro tak, to pójdzie w to emowe miejsce. Za ciosem idę.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
April 06:23, 16 wrz 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
tulucy napisał(a)
Wieczornik i mnie myli

To sadzenie sobotnie chyba mi plecami wyszło dziś tak się prezentują - i nadal jest tyle, ile wsadziłam


Lucy, świetnie to wygląda Teraz od spacerowiczów się nie opędzisz
Ciekawa jestem twojego miskanta. Choć może być trudno ze zdjęcia rozpoznać. Wczoraj byłam w Rykach i podziwiałam narodową kolekcję miskantów. No szczęka opada ile ich jest i jakie piękne.
Czy wybierasz się do Kwartecika 28 września? Przywiozłabym ci Margaret Hilling, jeżeli temat aktualny. Jak nie, to może ktoś inny się skusi. Co ty na to?

ps Cholercia muszę sprawdzić czy nie wypieliłam tego wieczornika od Lucy, właśnie mi o nim przypomniałyście. A ostatnio czyściłam tą donicę....
____________________
April April podbija las Mazowsze
tulucy 06:28, 16 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Jakby co, wieczornika u mnie dostatek

O miskanta mama ma zapytać pana z targu, u którego go kupiła... Bo on jej powiedział, jaki to, ale zapomniała
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 06:58, 16 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
No spory ten miskant. Idź za ciosem z sadzeniem.

Ktoś był w Skierniewicach?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 07:14, 16 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Wieczornika oznaczyłam tabliczką, obstawiłam mini doniczką a i tak już kilka razy schylałam się by go wyrwać

W Skierniewicach kilka z nas było. Czegoś szukałaś?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sylwia_slomc... 07:14, 16 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81604
Przyszłam piesa pomiziać, a tu cudna różanka na wejściu z tych róż będziesz zadowolona
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasiolaaa 07:16, 16 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
the fairy jest niezawodna u mnie od 4 lat niezawodna full pączkow kwitnie az do mrozow ja nietne jej co roku a co drugi rok ale w tym roku sprobuje ja przyciac i chyba przesadze ją w inna miejscowkę
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasia_CS 12:52, 16 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Gosiek33 napisał(a)
Wieczornika oznaczyłam tabliczką, obstawiłam mini doniczką a i tak już kilka razy schylałam się by go wyrwać


SKubaniec dobrze się pod chwasta podszywwa - ja też tylko dlatego go nie wyrwałam, bo bambusa tam wbiłam obok i mnie tknęło, że nie bez powodu ten patyk tam tkwi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
tulucy 12:55, 16 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja dużo wyrwałam ale szczęście, że on się mocno sieje
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies